|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled :)
5.10.2004 15:53:04   
Pupica
Moram se pohvalit :)-:)-:)-. Moja :miska::duda: je imela danes prvi pregled pri pediatru (dr.Krajnik, izjemno prijazen!!!)

V 1 mesecu je zrasla za celih 7 cm 8), zredila pa za 1,5 kg.
Obadva z očijam sva kr blestela, ko so letele pohvale na najinega detka fletka. Kot začuda, se je Tia zbudila že pri sestri in veselo zvezdavo gledala naokoli :love: , pri zdravniku pa ravno tako, nič joka, nič stoka. Prov pridna punca9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

No jaz sem šla domov malo bolj zaskrbljena, dobili smo kapljice, in upam da se ne bodo začeli krčki:zmeden:

Za nagrado sva šli še malo na sprehod, ko je tak lep sonček!

:love: od pupice+:miska:Tie

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi pregled :)
5.10.2004 16:07:00   
ninca
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:za malo Tio:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi pregled :)
5.10.2004 16:23:27   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo:
Kapljice-hja, verjetno bo mal krčkov:(

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi pregled :)
5.10.2004 16:34:59   
kimi
Kapljice je najboljše dajati otroku zgodaj zjutraj, zato ker so možni rahli krči, ki se jih niti ne opazi. Meni so vedno priporočali Ad3 zjutraj tudi v porodnišnici sva imla uro kapljic nekje ob 9 zjutraj. Tudi sedaj mu jih dajem ob taki uri.

:bravo:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi pregled :)
5.10.2004 16:47:02   
ZARA
BRAVO za detko fletkoTIO!!!

Zari so se pojavljali manjsi krcki ob AD3 (ce so ti dal te kapljice pupica)...zato sm ji jih dajala zvecer no jih se dajem in je vse lepo prespala sej ves kaksna zaspanka je...od takrat nimam tezav...
Ma sej Tia tud dost spi...pomoje ne bo problema sej je full pridna...

papa :love:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi pregled :)
5.10.2004 18:17:27   
Pupica
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiZARA MA PA NOVO SLIKICO!!!!!!!!!:)-:)-:)-:)-:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::)-:)-:)-
Jaz bom slikico zamenjala, k se bo :miska:Tia zbudila in nasmehnila9nebesa9nebesa9nebesa...upam, da ne bo treba dolg čakat...

Jah, spi že, kaj pa če bo težko zaspančkala. Ne bi pa rada da bi moj dragi hodu kot Zombi okol.Verjetn bom kr zjutri dajala, zihr je zihr;)

Am kapavem kere mi je napisal...grem gledat....Plivit D3:zmeden:so to iste????

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi pregled :)
5.10.2004 19:37:17   
ZARA
Drgac je pa slika gor ze en teden draga moja pupica,hihi...
Glede kapljic...verjetno so iste :zmeden: ce je D3 ne more bit kej dost drgac...pomoje...

mal se vpras...

papa:rozica:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi pregled :)
5.10.2004 20:25:27   
dory
:bravo: za malo lepoticko :)


Jaz sem D3 kapljice dala samo 2x,ker je mel take krce...pol sem nardila mal pavze in sla v avstrijo po oleovit...to pa je blo bols :)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prvi pregled :)
5.10.2004 22:03:28   
M&P
:bravo::bravo:Bravo Tia :bravo::bravo:

:sloncek::sloncek:Super punca:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi pregled :)
6.10.2004 11:48:55   
Pupica
Jah ZARA Tia se je pričela mal zbujat, pa so moje očke bl v njo usmerjene, nč okol sebe ne opazm:)-:)-:)-:)-:)-(mal se vn vadim, ja;))

No dons zjutri je moja :miska: po žlički dobila prvo kaplico, sicer zakamuflirano z mojim mlekcem, pa vseen. Je tok začuden pogledala pa se kr neki kremžla, sam je bla lačna pa je pojedla:)

Teja. a pa se oleovit v Avstriji dobi brez recepta??????

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ringaraja
_Anja_

Na Ringaraji sem:

dnevno (58%)

tedensko (27%)

mesečno (15%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!