|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi čeveljčki
15.10.2006 21:32:28   
lolipop
Vem, da jih moj user posted image  še ne rabi in da so nogavičke z bremzicami boljše. Mu pa hočem ene kupit, da jih bo imel gor, ko bova šla na sprehod. Da ga ne bo v tačke zeblo. In tu se pojavi problem. Nobenih mu ne morem spravit gor. A imate kakšno idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 21:37:13   
Miss Piggy
Imam podoben problem. Ima dost visok nart, pa tud to je, da je še premajhen, da bi sodeloval, preveč pa mu ne upam potiskat noge v čeveljček, da mu ne bi nogice poškodovala.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 21:42:24   
Katrin
Mi smo lansko zimo (ko user posted image  še ni hodila) imeli žabice, termo nogavice in volnene copatke; nato pa sem dobila neke kožuhaste mehke čeveljčke, ki so bili v bistvu copati. V vozičku sem jo zavila v odejo in zimsko prevleko, tako da jo v noge ni nikoli zeblo (je imela tople).

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 21:43:26   
dix
naš s eje dokaj hitro začel postavljat na noge in niti v vozičku ni miroval in se je odkrival. Zato sem mu pri ene 7 mes kupila Nike suprege (v drugo noga niti pod razno ni šla not).

Še dandanes mu lahko obujem samo Nike copate, ciciban absolutno odpade, razen če mu nogo obrežem iz vseh strani kot pepelki user posted image  Ne vem kaj bo pozimi nosil user posted image

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 21:48:47   
BLAŽIKA
Probaj poiskati čeveljce, ki nimajo ortopedskega podplata, ker so veliko širši in višji nart imajo narejen.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 21:49:21   
eya
dix-koliko si dala za supergice?

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 22:29:59   
pravljica
mi smo imeli lansko zimo, ko še ni hodil, takšne čeveljčke...usnjene in zelo toplo podloženi...imajo jih v BC in to zeloo veliko izbiro barvnih kombinacij...naročiš pa jih lahko tudi pri njih

http://www.freetime-slovenija.tv/05/klub/moda/copatek/copatek.htm 



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 22:53:09   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: eya

dix-koliko si dala za supergice?


preveč glede na to da jih je nosil samo da ga ni zeblo in po enem mesecu dobil druge user posted image  sem jih pa naročila preko superg! Če jih najdm prilepim sliko.

user posted image

samo da so bili temno modri

< Sporočilo je popravil dix -- 15.10.2006 22:54:50 >

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi čeveljčki
15.10.2006 23:42:38   
StBarbara
kaj pa kej takega?

user posted image
če še ne hodi.

Drugače sem pa lani videla, da ima tudi superfit take mehke čeveljce, ki so podložene.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi čeveljčki
16.10.2006 22:05:47   
lolipop
Hvala vam za nasvete. Bom probala tiste copatke v BC. Se mi zdijo fajn, ker so podložene.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi čeveljčki
17.10.2006 8:42:03   
mojčika
Mi tudi imamo supergice z mehkimi podplatki, a gredo težko gor, v dar pa sem dobila copatke iz ovčke, tako kot je ovčja podloga za v voziček, najprej mi niso bile najbolj všeč, zdaj pa, ko gredo gor tako lahko, ker so mehke, jih obožujemo...priporočam...
Nekako se jih vidi na tej slikici, nimam druge...

user posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi čeveljčki
17.10.2006 10:32:31   
Seven*
Identicna debata je odprta ze zgoraj. Tema bo zaklenjena in kasneje tudi izbrisana.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




mleko baby love BIO
tina202

Punčka ima probleme z prebavo, tudi po mleku ki je prav za odvajanje nekaka. Za to mleko pa slišim same pohvale. Zanima me vaše mnenje: (Res najlepša hvala za odgovor in vesela bom kakšnega komentarja)

že prej nismo imeli problemov z prebavo in tako je tudi ostalo po jemanju tega mleka (72%)

prebava se je izboljšala (11%)

prebava se je poslabšala (3%)

prebava je ostala ista- dobra (8%)

prebava je ostala ista- slaba (6%)


Število vseh glasov: 36

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!