|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:24:17   
Pety17
Oj,
 
imam problem, ker mi je prezgodaj delal ginekolog UZ se je videla samo gestacijska vrecka, plod se ni bil viden,.....sem padla v strah , celo noc nisem spala in lahko si mislite, danes nimam vec nobenega znaka nosecnosti, lahko, da je samo psiha,.......sem se ze posteno zjkala, ne znam si pomagat,....ampak grozno mi, prosim za vaso pomoc, res,....
 
 
Zaniam me, glede na to, da sem ravnokar naredila se en nosecniski test in je bla crtica nosecnosti zelo mocna,....ali je mozno da bi v kolikort bi bil nosecniski hormon v upadanju (bog ne daj in to misel takoj pobrisem) ali bi to nosecniski test zaznal z rahlejso odzivnostjo??Ma katera kako izkusnjo s tem?
 
hvala,...
 
v laboratoriju testa nisem delala, tudi vceraj mi ga ginekolog ni dal narest, tako da ne vem ali je v upadanju ali raste,...
 
prestrasena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:27:08   
Katy78
Mene so začele na začetku nosečnosti zelo boleti prsi. Tako so bile občutljive, da sem morala z modrcem spati. Potem pa so me naenkrat nehale boleti in sem tudi zagnala paniko... Pa je bilo vse ok. user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:30:54   
Pety17
katy 78,......kok sem hvalezna, da si mi to napisala,....ker meni se je isto dogajalo full so me bolele, danes zjutraj oz od vceraj pa NIC,......sem klicala ginekologa in mu to povedala, pa mi je reku joj joj, to pa ni dober znak za najino nosecnost, meni so se samo solze ulile,.......

a pri tebi ej bilo potem vse ok??
Hvala, da si se javla,.....res hvala.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:33:33   
talika81
pred 6 tedni nosečnosti se še nič ne vidi, druga kot gestacijska vrečka. ker nisi povedala, koliko naj bi bila noseča. tudi sama si rekla, da ti je G naredil prehitro UZ. tako da manjka ta bistven podatek.

predlagam, da greš npr. še na en pregled pri 6 tednih, ker takrat pa bi se moralo že kaj videt.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:35:31   
Pety17
talika hvala, sem tok zemdena da sem zgleda to pozabila napisat,...po izracunu 4 zedne in 4 dni, po mojem izracunu celo nekoliko manj,.....kaj mislis??gestacijska vrecka se je zelo lepo videla,.....

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:36:05   
Katy78
Jaz sem takrat Pušenjaka na forumu vprašala in je rekel, da sicer lahko to, da naenkrat nos. znaki izginejo, sicer res pomeni splav, ni pa nujno... Ja, pri meni je bilo vse ok. Sem imela potem kasneje prsi sicer še občutljive, ampak nikoli pa ne več tako kot na začetku, ko se v postelji sploh nisem mogla obračat - še ko sem imela modrc gor, sem si jih morala z roko prijeti, ko sem se obračala. Potem je pa od danes na jutri to izginilo... Ampak, kot rečeno, vse je bilo ok, tako da ne izgubi še upanja. Želim ti, da se tudi pri tebi dobro izide. Srečno!!!user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:36:07   
Pety17
se opravicujem za napake, ampak danes sem v rahli paniki,.....sorry......

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:37:18   
Katy78
Drugače se pa pri meni v 6t in 3 dni tudi še ni videlo drugega kot gest. vrečka... Čez en teden pa plod, velik 10mm in bitje srčka.

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 13:40:14   
štrumfek
meni se pri 6 tednih srčka še ni videlo... pri 8 je bil pa čisto lepo viden...
ne razumem zakaj te gin. straši... če ve, da je bil uz prehitro narejen...

kar se znakov tiče.. mene so od začetka prsi ful bolele potem kar čez noč nič več,  čez nekaj časa spet itd... Pri vsaki je drugač.. ene imajo znake druge jih nimajo... niso pa nikakršno merilo nosečnosti...

le pogumno in čudovito nosečnost ti želim

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 14:01:08   
Pety17
hvala res hvalaaaaaaaaaaaaa, predvsem glede bolecih prsi, sem se zjutraj ers ustrasila, ko mi je reku, da to ni dober znak za najino nosecnost. sem bila cisto v paniki,.......res,......a pl je mozno, da em cez noc nehajo bolet, pa je z mojo lepo malo pikico se vedno vse ok????

Uz ej pa bil prezgodaj, a ne???

hvala vam,...ze lazje diham,.....

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 14:48:45   
Anonimen
UZ je bil absolutno prezgodaj. Meni se je srček lepo videl šele pri 7t in 3dni. Sem pa pravtako paniko delala kot ti, ker so mi kar na enkrat izginili vsi znaki (nič slabo, nič bolečih prsi, edino kar mi ni pasalo user posted image  - kar je pa tudi znak user posted image  ). Samo zdaj je vse ok in srček bije user posted image  in smo iz kriznega obdobja user posted image  Izognila sem se vsem nosečniškim tegobam in namesto, da bi v tem uživala, sem se spraševala iz dneva v dan, če je vse ok.
Ne se obremenjevati s tem in uživaja v user posted image

(odgovor članu Pety17)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 14:52:13   
talika81
ja, UZ je bil definitivno narejen prezgodaj. tako da je G pri tebi glede tega povzročil samo paniko in nič drugefa.
znaki lahko za kak dan tudi izginejo, ne bi bilo nič čudnega.

tako da res še počakaj na naslednji pregled, ki naj bo nekje pri 7 tednih. pa boš najbolje vedela, pri čem si.

držim pesti, da bi bilo vse vredu. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 16:46:16   
Pety17
anonimna in talika 81,......hvala res za vzpodbudo,...upam, da je z mojo pikico vse ok,.....strah, ki mi ga je vceraj in danes "vsadil" ginekolog se ne da opisat, pa sem se kar dobro drzala do tega trenutka,...

zdej pa prosim, da je moaj pikica ok, in da bom kmalu tudi sama iz hudega.......

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 16:57:01   
zori82
Pety17 vem da si v paniki ampak nič sekirat...pregled si mela prezgodaj zato se plod ni videl. Tudi 8 teden včasih ne kaže srčka, v 10 t je pa vse 10000%. Tako če imaš možnost se naroči v 10 tednu, da te ne bojo spet kaj strašli.
Ti se kar lepo pomiri in božaj svojga bušija ker je tvoja pikica notuser posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 17:18:34   
_sanja_*
Se podpišem. 4t4d je absolutno prekmalu, res ne vem, kaj je G, da naročajo tako kmalu, pa potem nosečke samo skrbiuser posted image user posted image

Meni se je prvič videl srček v 8t, drugič pa v 7t. Marsikomu se pa še takrat ne, tako da nikar še ne obupat. Še maš ca. mesec dni časa, da se vidiuser posted image

Sigurno bo vse ok!user posted image

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 17:25:53   
ančipomaranči
Pety 17 spet se ti oglašam. Ne se tko sekirat. Sigurna sem da je vse OK. Srčka se pri tej starosti še ne vidi in če test kaže tisto črtico - potem si noseča več kot 99%.
Znaki so pa itak brez veze in se lahko spreminjajo. Jaz jih zdaj v drugi nosečnosti sploh nimam, v prvi pa vse možne... Pa psiha je ful močna! Po znakih se ne da nič sklepat.
Pomiri se! Tvoj otroček baje vse že čuti, posebej to da ti misliš da je z nijm kaj narobe.

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 17:27:21   
ančipomaranči
Kdaj pa imaš spet UZ ?


(odgovor članu ančipomaranči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 17:40:35   
Pety17
_sanja_* hvala ti,....
res me skrbi in to je grozno,...ne morem delat, svak izcedek me zaskrbi, vsak obisk wcja me skrbi,...noro.....

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 17:41:50   
Elizabeth
Jaz sem imela prvi pregled po ZM v 8. tednu, ampak je bila GV mala in noter čisto mala pikica, ginekolog je bil malo zaskrbljen ampak me je naročil čez slaba dva tedna spet na UZ in takrat se je že videl plod in utrip. Na prvem UZ je velikost GV vrečke ustrezala za 6 tednov, pri drugem pa 7 tednov in par dni. Drugi teden imam spet pregled in upam da vse poteka normalno. Očitno je pri meni prišlo do poznejše ovalucije, zato razlika.

Vem da je problem ostati miren, jaz sem bila kot tampirana bomba do drugega pregleda, ker na veš kako in kaj... ampak probaj se zamotiti in čim manj misliti na vse skupaj. Želim ti vse dobro.

(odgovor članu ančipomaranči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 17:44:22   
Pety17
Elizabeth,......hvala,.....sej to poskusam, ...in brisem vse slabe misli.Mislim na kaj lepega.

(odgovor članu Elizabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 17:47:25   
pajac
user posted image user posted image user posted image drži se! Če je dejansko nekaj čez 4 tedne, nikaj dosti za videt.. Saj to ti komaj M zamuja .... Sicer je merilo za pojav ploda oz. utripa velikost gestacijske vrečke. Če je večja od 22 mm bi naj noter bil viden srček, redko se pojavi kasneje... Ampak tole je pa šele enkrat po 6. tednu cca....Kar pogumno in brez panike....

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 18:09:51   
lily32
Pety17, pomiri se, pomiri se, pomiri se. Vse bo OK user posted image

Jaz do konca 5 tedna niti pozitvnega testa nisem imela. Prvi pregled imam šele konec 10 tedna.
Pusti času čas in počakaj, ne paničari.

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
12.10.2010 22:44:30   
Pety17
ancipomaranci,...hvala,...ne vem, zdej sem zmenjena, da ga naslednji ponedeljek poklicm, pa bo ginekolog povedal,...

jooj, punce moje zlate,....se opravicujem, za mojo danasnjo panike, sedaj ko sem se pocartala z mojo pikico in se malo umirila sem se usedla za racunalnik, da se vam vsem zahvalim za odgovore in ker ste me prenasale,....res hvala,....zlate ste. Ne evste koliko ste pripomogle, da sem se umirila, da sem bila sposobna vzpostavit komunikacijo z mojo pikico in jo malo pobozati,.....HVALA;......tega se ne da odtehtat.res.

drugace pa,....se vedno se mi spahuje, hrana mi niti ne disi,....izcedek imam bel, tak malo bolj vlazen,....prsa so napeta, ampak neboleca,.......


sele sedaj zvecer sem se malo pomirila. Kako sem vceraj in danes delala v sluzbi, mi sploh ni jasno??

Hvala vsem in pobozajte svoje pikice in lepo noc,......

mi2 z mojo pikico:-)




(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 10:59:17   
Pety17
Ojla punce,....
kot sem napisala znaki so zgivini, ginekolog pravi, da to ni ok,....se mi je pa zacelo vrteti,.....je imela katera kak tak znak??

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 11:03:05   
talika81
dokler npr. ne pride do krvavitve, je vedno upanje, da je vse vredu.
poskusi čim manj razmišljati o tem, čeprav vem, da je to težko.
lahko pa še vedno greš na krvni test in boš videla, koliko boš imela hormona.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




izbor imena
Tanchi

Najlepše ime za fantka?

Dejan (9%)

Domen (17%)

David (30%)

Leon (23%)

Jernej (20%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!