|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prošnja...
8.2.2010 11:12:59   
InEa
Pravzaprav ne vem kje naj začnem in na katero temo to sploh spada. Ampak bom nekako poskusila, kar tukaj na čveku. 

Najprej naj vam razložim, da sem se prijavila pod novim imenom, saj mi je v bistvu kar nerodno in nočem, da bodo določeni tukaj na forumu, ki me poznajo obrekovali.  

Naj okvirno zajamem mojo situacijo.
Končno sem se opogumila in se odločila, da zaživima s hčerko novo življenje. Po večih groznih letih sem zapustila nasilnega partnerja in se vrnila k staršem.

Sedaj skušam svoje življenje spet postaviti na noge.  

Streho nad glavo trenutno imama, ampak seveda nočem biti večno na plečih svojih staršev, ki tudi nimajo veliko prostora.  

Kar velik problem mi seveda predstavlja slaba finančna situacija, saj sem brezposelna.  

Že lep čas se trudim najt kakšno službo, ampak mi žal ne uspeva.
Po vseh poslanih prošnjah in ponudbah za delo sem že čisto obupana. Saj vem, da je dandanes zelo težko dobiti službo, ampak si je resnično želim in jo potrebujem.  

Zato sem se tudi obrnila na vas punce, saj vem, da ste dobrega srca in rade pomagate.  

Res lepo lepo vas prosim, če katera ve za kakšno redno službo v Mariboru ali okolici, da mi to sporoči. Po poklicu sem ekonomski tehnik.  

Seveda bom sprejela tudi kakšno drugo delo, kot pomoč na domu, čiščenje…v glavnem bilokaj, samo da je delo in toliko potreben denar.  

Upam, da se vam ne zdim preveč vsiljiva, ampak sem dolgo razmišljala o tem, če sploh kaj napisati tukaj in vas prositi…ampak sem se končno le odločila, saj v bistvu nimam s to prošnjo kaj izgubiti.  

Najlepše vam hvala že vnaprej!!!  

Lp  

< Sporočilo je popravil InEa -- 8.2.2010 11:14:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prošnja...
8.2.2010 17:31:54   
InEa
user posted image

(odgovor članu InEa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prošnja...
8.2.2010 17:37:36   
Anonimen
SAMA BI TI REKLA....

kot sem ze 1 kolegici, in kar mene caka julija....

v avto, na kolo alpa pes....
od pumpe do pumpe, od stacune do stacune, od lokala do lokala, pa fehtat siht!
ni nam druge....
pa srečno!

(odgovor članu InEa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prošnja...
8.2.2010 20:16:34   
InEa

Miska..hvala! 
To od trgovine do trgovine sem že sprobala, ampak žal brez uspeha. Vsepovsod, da imajo dovolj zaposlenih, ponekod izgovori zaaradi recesije in podobno... user posted image

V gostilnah je pa tako tako, bi me vzeli, ampak samo preko študentske napotnice, ki je pa nimamuser posted image

Zgleda, da se me pač drži trenutno  malo nesrečeuser posted image ... Ampak upam, da bo to hitro mimo in dobim nekje službo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?