|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 18:49:18   
Freya88
Se kdo spozna na to, po možnosti celo poklicno...? Rabila bi en nasvet, nujno!!!
Pisite na ZS!

Hvala:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 20:37:09   
Freya88
Ok, ce ni nikogar pa me zanima ce se je kdo ze kdaj pritozil in dejansko kaj dosegel???

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 20:46:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Ok, ce ni nikogar pa me zanima ce se je kdo ze kdaj pritozil in dejansko kaj dosegel???


Na tvojem mestu nebi, država je zelo lačna. Pa še naslednjič lahko še več pokasiraš.

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 20:51:25   
Anonimen
jaz si vedno rečem, da če podelim na vse tiste prekrške, za katere me niso dobili, je kazen zelo nizka in plačam tisto polovičko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 20:53:40   
Anonimen
Moj se je pritožil in je sodnik tudi pritožbi ugodil, ker ga je policist kaznoval po napačnem členu ali celo zakonu, se ne spomnim več točno.

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 21:05:55   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

jaz si vedno rečem, da če podelim na vse tiste prekrške, za katere me niso dobili, je kazen zelo nizka in plačam tisto polovičko user posted image  

 

Enako user posted image .

 

Sem plačala dvakrat - enkrat pri osemnajstih, v naselju, kar je bila takrat skoraj cela štipendija user posted image .

In nekaj let nazaj, ko sem po AC še vozila zelo hitro in me je ustavil skoraj pred domačo hišo - kjer sem vsako jutro vozila tako - in to razložila policaju user posted image . No, mi ni pisal točk...in zabava za dobro jutro je bila lušna user posted image .
 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 21:35:28   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Ok, ce ni nikogar pa me zanima ce se je kdo ze kdaj pritozil in dejansko kaj dosegel???


ja, par let nazaj, pa mi ni bilo treba plačat

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 22:02:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Se kdo spozna na to, po možnosti celo poklicno...? Rabila bi en nasvet, nujno!!!

Evo, tale stric se spozna poklicno user posted image

http://www.mobila.si/index.php?act=contact

http://kzvd.si/files/bulvar.pdf
http://www.mladina.si/tednik/200551/clanek/uvo-manipulator--peter_petrovcic/


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 11.9.2010 22:03:45 >

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 22:10:53   
Bizibee
Vsakič se pritožim in vsakič prejmem sklep o aboliciji. Če ne probaš, ne boš nikoli vedela.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 22:11:29   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Ok, ce ni nikogar pa me zanima ce se je kdo ze kdaj pritozil in dejansko kaj dosegel???


Na tvojem mestu nebi, država je zelo lačna. Pa še naslednjič lahko še več pokasiraš.



Neumnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
11.9.2010 23:12:57   
Lilu23
tako je to: če je bil prekršek narejen se nima smisla pritožit; če veš, da prekrška nisi storila se pritoži ampak zavedaj se, da boš morala dokazovati sama proti dvema policajema, ki bosta za svoj prav pripravljena lagati pod zaprisego in bo postopek trajal najmanj dve leti in ti bo požrlo en kup denarja, časa, živcev in ne vem kaj še vse... Zdaj pa premisli glede na višino kazni ali se ti splača ali ne. Jaz osebno imam zelo slabe izkušnje s policijo in s sodnico za prekrške... Na žalost sem delno zgubila zaupanje v naš pravosodni sistem!

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 7:20:34   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

jaz si vedno rečem, da če podelim na vse tiste prekrške, za katere me niso dobili, je kazen zelo nizka in plačam tisto polovičko user posted image


user posted image user posted image user posted image

Freya88, kaka krivica se ti je pa zgodila! Vsekakor je na plačilni potreben ugovor in ne pritožba, pritožba je zaradi samega postopka!!! Če smatraš da se ti je zgodila krivica pojdi do konca, sicer pa nima pomena - preberi mizantrop in plačaj, da ne bo še dražje!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 7:22:04   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Vsakič se pritožim in vsakič prejmem sklep o aboliciji. Če ne probaš, ne boš nikoli vedela.


na kaj se pritožuješ???

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 7:57:01   
caillou
Ah, ena pa napletate kot da gre za neko res hudo kriminalno dejanje.


Na vsak PLN se lahko pritožiš v osmih dneh po vročitvi PLN. Vse ti piše na PLN, v  drobnem tisku, samo prebrat moraš znat. Če se pritožiš na PLN, to pomeni, da te zadeve ne bo imela več v rokah policija, temveč sodišče. Tam bodo povedali, če se bo prekršek plačal ali ne. Če imaš dovolj tehten razlog se pritoži, če ne, plačaj in bodi tiho. Sodišče ti bo v primeru zavrnitve, določilo še stroške postopka, sodne takse,...




_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 8:06:02   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ah, ena pa napletate kot da gre za neko res hudo kriminalno dejanje.


Na vsak PLN se lahko pritožiš v osmih dneh po vročitvi PLN. Vse ti piše na PLN, v  drobnem tisku, samo prebrat moraš znat. Če se pritožiš na PLN, to pomeni, da te zadeve ne bo imela več v rokah policija, temveč sodišče. Tam bodo povedali, če se bo prekršek plačal ali ne. Če imaš dovolj tehten razlog se pritoži, če ne, plačaj in bodi tiho. Sodišče ti bo v primeru zavrnitve, določilo še stroške postopka, sodne takse,...





ugovor, ne pritožba.... le brat je treba

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 12:04:25   
Lilu23
glede napletanja kriminalnih dejanj... Sem hotela sam Freyi88 povedat to, da če je prekršek storila naj ga plača, če ga ni storila pa naj poda ugovor, ampak naj se zaveda posledic in na podlagi tega naj pretuhta ali se ji splača ali ne. Meni sta mi hotela policaja "obesit na grbo" prometni prekršek za katerega bi plača takratnih 230.000 sit in dobila 14 kazenskih točk, ampak jaz tega prometnega prekrška nisem naredila in je bilo zelo težko to dokazat, kljub temu, da sem bila na bolniški... ne bom pisala na dolgo in široko, ker se mi ne da. 

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 12:51:19   
Freya88
Evo, ne vem kateremu naj odgovorim... v glavnem problem je tak da kazen znasa 1250€!!!! Voznik ni bil obvescen, da ima neveljavno VD.. zaradi tega je dobil 2x 500€... za neveljavno VD, potem pa se za krivo uporabljanje VD!! Saj kar se tice neveljavne VD razumeva, se ne da izpodbijat in zato tudi ne bova... ampak ce nisi obvescen o neveljavi VD, kako ti lahko dajo potem se 500€ kazni za krivo uporabljanje?!?!? Aja, ustavili pa so naju ker sva baje vozila prehitro... ampak je bil na sosednjem pasu avto pred nama in naju nikakor ni mogel ustrelit! Ampak to niti ni tako vazno... problem je tistih 500€...!

Anyways... any idea??

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 12:56:50   
emma83
Nekaj časa nazaj so nehali obveščati državljane o poteku veljavnosti dokumentov, ker včasih smo vsi dobili obvestilo, da nam poteče. Zdaj se pa pač sklepa, da sam veš kdaj ti poteče kateri dokument in ga boš pravočasno zamenjal. Mislim, da nič ne moreta. Edino se lahko poskusita dogovoriti za obročno odplačevanje kazni.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 12:59:07   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: emma83

Nekaj časa nazaj so nehali obveščati državljane o poteku veljavnosti dokumentov, ker včasih smo vsi dobili obvestilo, da nam poteče. Zdaj se pa pač sklepa, da sam veš kdaj ti poteče kateri dokument in ga boš pravočasno zamenjal. Mislim, da nič ne moreta. Edino se lahko poskusita dogovoriti za obročno odplačevanje kazni.



Pardon... neveljavno kot po kazenskih tockah odvzeto...

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 13:10:20   
Oceania
Če je odvzeto po kazenskih točkah svetujem obisk avtošole.
Kaj taki "vozniki" sploh delajo na cesti?

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 13:23:03   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: emma83

Nekaj časa nazaj so nehali obveščati državljane o poteku veljavnosti dokumentov, ker včasih smo vsi dobili obvestilo, da nam poteče. Zdaj se pa pač sklepa, da sam veš kdaj ti poteče kateri dokument in ga boš pravočasno zamenjal. Mislim, da nič ne moreta. Edino se lahko poskusita dogovoriti za obročno odplačevanje kazni.



Pardon... neveljavno kot po kazenskih tockah odvzeto...


ja pol pa je ziher dobil od sodišča kako kazen tudi, al mu je vse skup prekršek policije nanesel 18 točk. če odločbe sodišča ni dvignil, je po 8 dneh pravnomočna. Se pa strinjam z Oceanio.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 13:55:53   
krokos
Če je ugovor ali pritožba upravičena, potem se absolutno pritoži in bo uspelo, če pa poskušaš samo tako, potem pa greš na riziko...

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
12.9.2010 19:45:36   
tofsi
Mislim, da ne boste nič dosegli, se pa splača vsaj poskusiti in napisati ugovor glede hitrosti, če ste prepričani, da jo niste prekoračili.

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
13.9.2010 10:30:11   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Evo, ne vem kateremu naj odgovorim... v glavnem problem je tak da kazen znasa 1250€!!!! Voznik ni bil obvescen, da ima neveljavno VD.. zaradi tega je dobil 2x 500€... za neveljavno VD, potem pa se za krivo uporabljanje VD!! Saj kar se tice neveljavne VD razumeva, se ne da izpodbijat in zato tudi ne bova... ampak ce nisi obvescen o neveljavi VD, kako ti lahko dajo potem se 500€ kazni za krivo uporabljanje?!?!? Aja, ustavili pa so naju ker sva baje vozila prehitro... ampak je bil na sosednjem pasu avto pred nama in naju nikakor ni mogel ustrelit! Ampak to niti ni tako vazno... problem je tistih 500€...!

Anyways... any idea??


Sem našla nekaj podobnega...
Tukaj lahko opozorim še na sankijo, ki izhaja iz ZVCP, ki govori nekako tako - vsak voznik, ki se pri kontroli izkaže z neveljavnim VD, se kaznuje s 500 EUR globe. Torej bi tak primer dobil izrečeno globo 1000 EUR (500 za neveljavno VD in 500 ker se je s takim dovoljenjem tudi izkazal).

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pritožba na plačilni nalog policije!
13.9.2010 10:38:50   
Taddy78
Sama sem lani dobila obvestilo o poteku VD, ker vozim z očali.
Drugače pa dvomim, da bosta z ugovorom kaj dosegla, glede na to, da je kazen bila  korektno izrečena (tega res ne moreta izpodbijat, ker imajo dokaz o neveljavnosti).
Za prehitro vožnjo...hmmm...vse primere ki jih poznam, da niso dobili kazni je bilo dokazovanje na licu mesta, ter da je moral policist pokazat veljavnost radarja, ter kako ga je uporabljal-no v razlaganje tega se ne bi spuščala, ker se več ne spomnim dobro.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!