|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primerjava št.
25.8.2007 11:08:41   
Anonimen
Torej kako so kaj št. različnih firm ottoških čevljev:

-Kateri imajo večje/manjše št.?

Imam super fit copatke št. 22 pa so mu čisto na knap...pa me zanima ali imajo Cicibanke večje ali manjše št.?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primerjava št.
25.8.2007 21:03:26   
frutka_
Meni se zdi, da so Super Fit in Ciciban nekje enako majhni modeli. Geox so  recimo večji modeli in Adidas, po mojih izkušnjah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primerjava št.
26.8.2007 22:13:38   
Anonimen
Ce ti kaj koristi, sine od dragega ima takle repertuar stevilk:

copatki Ciciban 25
sandali Ciciban 26 (pa so mi se lih za glih prav)
adidas superge 25 premajhne
Josh superge Mass 25
CAT cevlji iz Transporta 26
Nike sandali st. 25 al 25.5 - fuuuuuul preveliki

LP

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primerjava št.
26.8.2007 23:19:08   
pravljica
meni se zdi, da ima superfit večje št. od cicibanovih...ko so mu bili prav ciciban copatki 21, je imel superfitke 20...prav tako so malo manjši modeli nike, kot ciciban mogoče...ostalih pa ne poznam user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?