|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:08:14   
Anonimen
Ste gledale zdele preverjeno?
Jest sem jokala ko dežuser posted image user posted image user posted image  Joj v kakšnih razmerah živijo otrociuser posted image

Se mi je tako težko naredilo pri srcu,da moram to napisati:veliko nas je tukaj-a zberemo dinarčke za cepiva?Manj kot en evro pride eno cepivo in s tem se lahko reši otroka.
In če Anja Tomažin pravi,da pride denar v prave roke verjamem da je to res.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:10:51   
Doll
ne gledam,naj ena malo več napiše prosimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:12:36   
Martina27
Jaz sem takoj ZA tako da mi sam sporoči inf, kam ta denar nakazat.......

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:14:59   
Anonimen
Ne vem kam se to nakazuje ampak sem mislile da bi me RR čveke v kup stopileuser posted image

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:28:30   
sttj
ja tudi mene je kar srce zabolelo,ko sem gladala tiste male uboge žalostne obrazeke,sploh si ne moremo predstavljati kako eni živijo,mi pa se dobesedno norčujemo iz hrane,tudi jaz sem za zbiranje cepiva oz dinarčkov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:32:47   
Anonimen
Jaz za to ne dam nič. Ne bo nikomur pomagalo. Treba je zadeve reševat drugače. Rešiš otroka, ja, kao, obenem se pa v podsaharski Afriki še vedno razmnožujejo kot zajci, delat nihče nič ne zna. Treba je pristopit drugače. To je tako, kot da bi plevel samo strigel - potem se ti bo še bolj razmnoževal. Ga je treba izpulit, izčupat, odstranit korenine.

(odgovor članu sttj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:37:02   
Anonimen
Tisto iz reklame je 7 centov, ce sem prav ujela.
Sicer bo pa na modnost necepljenja v Slo teh cepiv kmalu za odmet. Tako da naj kar ZZZS pripravi novoletni paket :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:37:10   
Anonimen
Meta imaš prav,pa sej to tud jaz vem ampak res me je tolk ganilo,da ti ne morem povedatuser posted image Otroci niso nič krivi,če pridejo na svet.

Nikoli nisem razumela,zakaj imajo otročke,če živijo v nečloveških razmerahuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:41:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tisto iz reklame je 7 centov, ce sem prav ujela.
Sicer bo pa na modnost necepljenja v Slo teh cepiv kmalu za odmet. Tako da naj kar ZZZS pripravi novoletni paket :).


sem glih hotla pripomnit, če so to gledle mamice, k se jim cepljenje otrok zdi zagovedanost, nerazgledanost in....kaj še že?
k po njihovem so revčki naši otroci, ker jih tko brezbrižno cepimo. se pravi ti otroci so u bistvu srečneži, samo zavedajo se neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 22:44:25   
Anonimen
ker jih tko brezbrižno cepimo. se pravi ti otroci so u bistvu srečneži, samo zavedajo se ne


Ah ne, mi se ne zavedamo umazanosti sistema, podkupljenosti korporacij in skodljivosti nasega ravnanja. Jaz vsak dan trepetam, da mi otrok ne umre za posledicami. No, za tiste iz vrtca tudi, da ne boste rekli, kako sebicna sem, itak.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Preverjeno-cepiva
4.11.2008 23:06:12   
Tanja55
Prvo, nisem gledala oddaje ker me ni v Sloveniji, tko da ne vem čist točno za kaj gre. Me je pa zbodlo to kar je napisala Meta:

"obenem se pa v podsaharski Afriki še vedno razmnožujejo kot zajci, delat nihče nič ne zna."

Moje mnenje je, da je takšno razmišljanje nedopustno, ker kaže omejenost in razvajenost Evropejca. Se opravičujem Meta, nočem te osebno napadat, ampak takšne izjave so vse prepogoste da bi sama ostala tiho.  Še pred letom dni bi se strinjala s tabo, zdej pa ko poznam stvari bolj od blizu se pa žal ne morem več. Povprečen Afričan pač razmišlja čist drugač od Slovenca: zanj ni važen avto pa hiša, ampak je največje bogastvo otrok. Več jih je bolj bogat je tak človek. In blagostovljen. Posebej če so to sinovi. Sori, sto let nazaj ni blo dost drugač pri nas a ne?? Pa mislim da si ne bi upala rečt svoji prababici joj zakaj ste se pa razmnoževali ko zajci. To, da noben nič ne zna, ni krivda običajnih ljudi, ker ti ljudje imajo želje, imajo sanje ampak korupcija sistema v katerem živijo jim to običajno onemogoča. Zato pa je način zbiranja sredstev in pomoč na kratek rok učinkovit, ne prinaša pa trajnostnih sprememb. Ljudi je treba izučit in jim nudit delovne pogoje. Žal je pa vse prevečkrat tko da tisti, ki so imeli srečo in so študirali nočejo več nazaj, ker se jih tam onemogoča. Pa ne mislim zdej da ne dobijo službe ampak velikokrat se jim grozi, ker prinašajo napredek. Zakaj? zato ker peščica, ki je na oblasti mastno služi na večini revežev.  Zagotovilo za to, da na "stara leta" (povprečna starostna doba je 50 let) nekdo za njih skrbi (ker socialne pač ni, ni penziona a ne?) so pač ravno otroci, ki jih bodo preživljali in zanje skrbeli. otroke imajo, ker jih imajo radi, ker jim nekaj pomenijo, ne pa zato ker bi se plodili, lepo prosim. Seveda je pa drugo vprašanje zdravje, problem HIV in ostalo. Če kdo želi kaj več info mi vedno lahko posreduje zs in z veseljem odgovorim. V kratkem skušam pripravit tud kakšno akcijo za zbiranje zdravil...evo, vabljene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Preverjeno-cepiva
5.11.2008 7:49:27   
Anonimen
Tanja55-lepo napisanouser posted image user posted image user posted image

Glede zbiranja pa zgleda ne bo ničuser posted image

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Preverjeno-cepiva
5.11.2008 9:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
zanj ni važen avto pa hiša, ampak je največje bogastvo otrok. Več jih je bolj bogat je tak človek. In blagostovljen. Posebej če so to sinovi.


Ja, se strinjam... Taka miselnost je bila aktualna pred 100 leti. Sicer sva pa več ali manj isto povedali, da so cepiva zelo kratkoročna rešitev, treba jih je izobraževat, da pridejo do tega, da se otrók pač ne dela, če jih ne moreš preživet.

Saj pri nas imamo iste primere... Dva brezposelna invalida, v razpadajoči bajti, s šestimi otroki, pa cel svet je za to kriv.

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?