|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preveč panična
14.2.2006 19:13:54   
nelly
Zdaj ko sem zvedela da sem v 5 tednu, me pa malo grabi panika.Razmišljam vse mogoče in tudi na oploditev izven maternice.Ali se je kateri dogajalo podobno.Meni moj srček govori, da če bi šlo za izven maternično da bi verjetno bolelo in poleg tega bi še krvavela.Saj vem da sem preveč panična a kaj ko na vse pomislič.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preveč panična
14.2.2006 19:25:07   
yennika
Mislim, da je ni user posted image , ki ne bi malo paničarila in bila v skrbeh a je z bebico vse ok.
To je čist normalno.Misli pozitivno, kaj več na žalost ne moreš storiti. Boš vse zvedela na prvem G pregledu!
Držim pesti!

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preveč panična
14.2.2006 20:05:45   
Barbk
Ojla Nelly,

tudi jaz sem šele na začetku pa sem čist podobna tvojemu opisu.Vedno sem si govorila, da jaz pa sigurno ne bom tak paničar-no evo me.Zdej ko sem zagledala magični user posted image  se sprašujem ali je vse ok ko me joškice tolk več ne bolijo oz. bolijo po par ur večkrat na dan, ko me kakšen dan ful malo špika je že panika.Ko me pa začne tam doli in v popku špikat je pa spet kriza.No v glavnem nikoli ni vredu.Res moramo biti pozitivne in misliti o lepih stvareh pa bodo naše pikice zrasle v zdraveuser posted image .

Barbk

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preveč panična
14.2.2006 20:26:02   
Naja30
Nelly, če bi šlo za izvenmaternično, bi te hudo bolelo!user posted image
Ne toliko razmišljat o slabih stvareh. Bodi pozitivna, veliko se smej in uživaj v user posted image , tudi ko ti je slabo user posted image  in te vse boli.

Vsem user posted image  želim veliko veselih trenutkov. user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preveč panična
14.2.2006 20:54:04   
nelly
Ja tudi jaz tako mislim da bi me verjetno res fejst bolelo in bi verjetno še zraven krvavela.Zgrabila me je panika. Špika me še vedno tako občasno tako da bo.Hvala punce za tolažbo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preveč panična
14.2.2006 21:22:09   
KODA
V taprvi nosečnosti sem bila panična,da mi je moj rekel,da sem že kar malo težka s tem.Samo na slabe stvari bi mislila.V tadrugi nosečnosti,sem pa že drugače razmišljala na začetku.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preveč panična
15.2.2006 8:22:42   
muki1
Jaz v prvi nosečnosti nisem bila panična skoraj nič.
Zdaj me pa nonstop prevzemajo neki strahovi. Pravzaprav morda zaradi tega, ker veliko berem ta forum in vidim, koliko je nosečk, ki splavijo. Pa v mojem sorodstvu se velikokrat dogajajo nevšečnosti. V zadnjem letu dva splava user posted image ,pa prijateljica splavila, soseda prvič splavila user posted image ...Mislim, kako naj zrem optimistično v prihodnost. Lahko si le stiskam pesti in upam, da me bo nesreča zaobšla.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preveč panična
15.2.2006 10:38:48   
Skorpija
Muki, Muki, ne tko no! Kar se dogaja drugim so njihove zgodbe, kar pa tebi pa s tem nikakor ne more biti povezano. Poglej raje vse lepe stvari, zdrave nosečke in podobno, ki te obdaja in glavo gor!

Bodoče mamice morte pa ja bit optimistične user posted image  GLAVE GOR, PA HITR NA SONČKA!!!!!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preveč panična
15.2.2006 10:59:32   
tehnofil
Ti strahovi so čisto normalni, še posebej pri tistih, ki niso takoj zanosile. Ne dovoli jim kaliti tvojo srečo. Vse bo v redu. Vedno se spomni, da s svojimi strahovi ne moreš nič doprinesti v nosečnosti, zato jih dobesedno odženi.

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preveč panična
16.2.2006 0:15:02   
Reja
Tudi mene včasih zgrabi kar neka panika, čeprav res redko in večinoma prekipevam od dobre volje.

Ko me zgrabi, moram ven, na sonce, na klepet z bližnjimi. V glavenm sonce in družba me v takih trenutkih "držita gor".

Brez panike, vse bo okuser posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Preveč panična
16.2.2006 9:47:49   
tinaaja
Jaz sem ravno vceraj izlila svoje skrbi mojim dragim septebrkam :) (se enkrat hvala vsem za pozitivne misli user posted image )... verjetno vecino zgrabi panika, od kaksne bolecine, ki je ali pa je ni, od pocutja, od kaksnega cudnega stavka G,...
dejstvo pa je, da ne moremo kaj dosti vlivat na to, kaksen bo izid, razen da zdravo jes, pazic, da se ne preobremenjujes in da se ne zivciras. Jaz se mocno trudim predvsem s slednjim :)
upam,d a nam vsem rata se sporstit in samo uzivat v nosecnosti user posted image user posted image
nasmeh

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Preveč panična
16.2.2006 12:20:37   
petraz
Vsa panika je odveč, saj če bi bilo kaj narobe bi se to že pokazalo. Je, pa res, da vse nosečnice pomislijo na kaj takega. Pa ne se obremenjevati s takimi stvarmi, lepo uživaj v svoji nosečnosti. user posted image

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Preveč panična
16.2.2006 19:41:54   
3new!yes!!
IZVIRNO SPOROČILO: nelly

Zdaj ko sem zvedela da sem v 5 tednu, me pa malo grabi panika.Razmišljam vse mogoče in tudi na oploditev izven maternice.Ali se je kateri dogajalo podobno.Meni moj srček govori, da če bi šlo za izven maternično da bi verjetno bolelo in poleg tega bi še krvavela.Saj vem da sem preveč panična a kaj ko na vse pomislič.user posted image


joj zenska nehaj panicarit. Ce si ze zdaj taksna , kako bo sele ko te bo kaj spiknilo ali zabolelo- kar je normalno...
Sprosti se in uzivaj.

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




poroka
ksenci

Koliko vas je stala celotna poroka v primerjavi z dobljeno vrednostj vseh darili?

poroka je stala veliko več kot je bila vrednost daril (40%)

poroka je stala malo več kot je bila vrednost daril (13%)

poroka je stala približno toliko kot je bila vrednost daril (22%)

poroka je stala malo majn kot je bila vrednowst daril (16%)

poroka je stala veliko majn kot je bila vrednost daril (9%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!