|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presenečenje partnerja
26.1.2008 12:26:50   
hmm...
Pozdravljene!

Mene pa zanima, ko ste izvedle da ste noseče, kako ste presenetile svojega partnerja, da bo postal očka?
Ste mu kot presenečanje na ta lep dogodek kaj kupile ali kaj podobnega?
Skratka, da je na najlepši način izvedel da bo ati.
Pa ne mislim na to kot da bo po 9 mesecih dobil najlepše darilo ko se bo user posted image rodil ampak kot presenečenje.


Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 12:47:54   
cina
Js bi mu kupila kakšno knjigico v smislu 'očka bom' user posted image , ali pa kakšne kjut športne copatke, če je športnik... Mogoče bi mu pa testek lepo zavila in dala v kakšno kjut škatlico z mašno...user posted image

Ali pa skuhaš večerjico, pa svečke, glasba in mu nekam nastaviš majhno čestitko, če sta romantika???user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 13:02:47   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: cina

Js bi mu kupila kakšno knjigico v smislu 'očka bom' user posted image , ali pa kakšne kjut športne copatke, če je športnik... Mogoče bi mu pa testek lepo zavila in dala v kakšno kjut škatlico z mašno...user posted image

Ali pa skuhaš večerjico, pa svečke, glasba in mu nekam nastaviš majhno čestitko, če sta romantika???user posted image






Hvala za idejo!user posted image user posted image

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 13:10:54   
cina
Upam, da ti bo kakšna ideja prišla prav. Si že noseča, če smem vprašati? user posted image



(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 13:23:00   
hmm...
Na žalost še ne.user posted image

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 13:24:22   
Anonimen
Jaz sem kupila enkrat majico na kateri piše najboljši očka na svetu.
Pa rada bi dobila še knjigo, hura, očka bom.
Majica še čaka na čas ko jo bom lahko dala. Upam da je ne bodo prej moli pojedluser posted image

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.1.2008 13:48:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 13:54:15   
Naja30
Haha, ko sem pri prvi delala test, je imel ravno enega kolega na obisku, jaz pa pridem iz službe že čisto prepričana, da je to to in takoj na wc. Sploh nisem vedla, kaj naj naredim, da bi tisti kolega čim prej šel user posted image
Potem pa sem se usedla na posteljo in mu pokazala. Nič posebnega, samo roke so se mi noro tresle.
Tadrugič pa sem ko sem naredila test, šla po tamalo in njega in jima rahlo šokirana rekla, da jima moram nekaj povedat. Glas se mi je kar tresel od sreče. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 18:15:27   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz sem kupila enkrat majico na kateri piše najboljši očka na svetu.
Pa rada bi dobila še knjigo, hura, očka bom.
Majica še čaka na čas ko jo bom lahko dala. Upam da je ne bodo prej moli pojedluser posted image



jst bi tud to knjigico rada, pa je nikjer nimajo več...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 18:39:32   
Anonimen
Js sem mu pa kot vedno pripravla kosilo ko je prišel iz službe, le da sem mu naštimala še desertni krožnik in nanj položila pozitiven testekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 19:19:15   
Fargesia
ta je bla pa luštna, urškaj!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 20:16:41   
Skabi
Modva pa sva vedno vse teste delala skupaj. verjetno bi mi akr malo zameril, če ne bi tudi čisto taprvega trenutka delila z njim.

Knjiga Hura, očka bom je pa za bodoče očke taprava. Moj jo je dobil, ko sva se odločila, da bova delala  user posted image  . jo je lahko kar nekajkrat prebral, preden je user posted image  res prišel

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 20:36:51   
lex
moj je vsakokrat komaj čakal, da pridem iz WC s pozitivnim testomuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 21:09:41   
ticika
Vedel je, da mi tardeča zaostaja in ker sem hotela vedet na čem sva, sem v petek zjutraj pred službo naredila test. In bilo je pozitivno. Skuhala sem kavo (kakšen je bil štedilnik, ne bom razlagala user posted image zaradi tresočih rok) in ga šla zdudit z besedami : oči, vstani, kofe je kuhan! Oči, vstani. Ponavadi traja 15 minut, da prileze iz postelje, tokrat pa je bil kot blisk, ves zmeden, zaspan in ko je dojel tudi srečen!

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Presenečenje partnerja
26.1.2008 22:36:40   
Anonimen
Js sem tudi mojega dražila, da se je mogoče prijelo, čeprav sva tisti mesec malo slončkala... ampak sama nisem verjela, da se je, sem ga samo hecala... v srcu pa mi je nekaj pravilo, da ... pa še želela sem si zelo in sem mislila, da je to psiha. Potem pa nisem več zdržala, sama sem bila doma in nisem imela kaj za počet in sem bila nestrpna, skratka nisem zdržala, da ne bi naredila testa. In potem user posted image user posted image -JUPI!
.... komentar mojega dragega, ko je videl test na krožniku(nič mu ni bilo jasno): "Kaj pa je to?"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ticika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Presenečenje partnerja
27.1.2008 8:47:47   
Inigo
midva sva pa skup test nardila... no, čakal je pred kopalnico, ko sm jst lulala user posted image in presenečenje je blo, ko sm se zadrla iz kopalnice: "PLUS JEEEEEEEEEEEEEE!!!"

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Presenečenje partnerja
27.1.2008 9:51:37   
mateyka
midva sva pa skup test nardila... no, čakal je pred kopalnico, ko sm jst lulala


midva tud. sam je hotu bit zraven, ko lulam - ful neučakan (je hotu videt črtico ko nastaja) user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Presenečenje partnerja
27.1.2008 14:04:22   
lana777
Jaz sm mojga morala seveda ven nagajat (kdo trdi,
da smo ženske bolj firbčne?), ampak je bil
tako prepričan, da niti moji poskusi, da ga še malo držim
v napetosti, niso pomagali ...

Potem sva šla na večerjo, kjer sem mu
poklonila knjigo Trije v postelji (priporočam!), ki sem
jo seveda sama prej z užitkom prebrala ...

Ker so bili potem na vrsti prazniki,
so bili tudi copatki za dojenčka priročno darilo zanj user posted image


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Presenečenje partnerja
27.1.2008 16:43:54   
Fargesia
Lana, a tale?

user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Presenečenje partnerja
28.1.2008 14:12:16   
BOJTKA
Dan!  Jaz sem ga pa presenetla tako, da sem popoldan naredila test, ki je bil seveda pozitiven, skuhala večerjo-komaj sem nekaj spacala skup in ko je prišel dragi domov, je točno vedel, da imam nekaj za bregom..   Ker sva prejšnji dan ravno postavla smrekico za božič  (že en teden prej) , sem test zavila v papir in mu po večerji rekla, da ga čaka predbožično darilo na dreveščku. Takoj je skočil pogledat in itak  SREČA in JOK od veselja!! user posted image user posted image    U glavnem ful je bil happy

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Presenečenje partnerja
28.1.2008 14:24:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BOJTKA

Dan!  Jaz sem ga pa presenetla tako, da sem popoldan naredila test, ki je bil seveda pozitiven, skuhala večerjo-komaj sem nekaj spacala skup in ko je prišel dragi domov, je točno vedel, da imam nekaj za bregom..   Ker sva prejšnji dan ravno postavla smrekico za božič  (že en teden prej) , sem test zavila v papir in mu po večerji rekla, da ga čaka predbožično darilo na dreveščku. Takoj je skočil pogledat in itak  SREČA in JOK od veselja!! user posted image user posted image    U glavnem ful je bil happy



Pravo božično darilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BOJTKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Presenečenje partnerja
28.1.2008 14:33:01   
BOJTKA
jaaaaauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Presenečenje partnerja
28.1.2008 22:08:29   
Pia77
Jaz pa itak nisem bla sama sposobna dojet... Kaj sele kaksno lepo presenecenje zrežirat.

Sem ga hotla ze na mobitel poklicat, ko sem prvic naredila test, pa sem se na srečo - komaj - zadržala.
Ko je pa prisel domov, sem ga poklicala v kopalnico, v prico njega potunkala se en test v loncek (itak nisem mogla verjet, da je blo prvic res)...

Ostalo je pa zgodovina :)

(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Presenečenje partnerja
28.1.2008 22:38:28   
tweetek
Midva sva pa test kar skušaj delala in sicer na Brezjah v gostilni na WC-ju preden sva šla k maši ker nisem mogla počakat da bi do doma prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A je lahko kdo tok trapastuser posted image user posted image   Je bla pa zato za naju to najbolj doživeta maša, razen mogoče najine poročne....

Reakcija mojega dragega; se mu je laško skoraj zaletelouser posted image user posted image user posted image user posted image Pol je bil pa kar tiho samo smehljal se je tko ko da bi bil malo bebav, pa uspel je še izjavit; kaj pa zdajuser posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Presenečenje partnerja
28.1.2008 23:18:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

Midva sva pa test kar skušaj delala in sicer na Brezjah v gostilni na WC-ju preden sva šla k maši ker nisem mogla počakat da bi do doma prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A je lahko kdo tok trapastuser posted image user posted image   Je bla pa zato za naju to najbolj doživeta maša, razen mogoče najine poročne....

Reakcija mojega dragega; se mu je laško skoraj zaletelouser posted image user posted image user posted image user posted image Pol je bil pa kar tiho samo smehljal se je tko ko da bi bil malo bebav, pa uspel je še izjavit; kaj pa zdajuser posted image



Ta je pa dobra - bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!