|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presenečenje
1.12.2005 14:06:39   
lana38
Mojemuuser posted image  sem včeraj za rojstni dan dala darilo-poz. test BC mini. Bil je tako presenečen, da spolh ni prišel k sebi.
LP

_____________________________

lana38
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Presenečenje
1.12.2005 14:09:55   
baguSka
Lepo darilo. Čestitke.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Presenečenje
1.12.2005 14:12:05   
sašaš
 Lepo, res! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Presenečenje
1.12.2005 14:30:30   
muki1
To pa je res filmsko darilo.
Čestitke in srečno user posted image

< Sporočilo je popravil muki1 -- 1.12.2005 14:31:42 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Presenečenje
1.12.2005 14:34:59   
SašaR
Čestitke obemauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Presenečenje
1.12.2005 14:52:56   
Monika79
Oh lepo Lana, samo kako si lahko tako dolgo zdržala, da mu nisi povedala za user posted image - oh maš dobre živce user posted image   user posted image , jaz vem, da tega ne bi mogla, ker bi komaj čakala, da mu povem user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  
Drugače pa je ta pozitiven test najlepše darilo katerega ja lahko dobil user posted image user posted image user posted image  - bravo Lana in enega tega zate user posted image   -  pa še tvoj dragi ma na isti dan RD kot jaz - pravim sami dobri ljudje, ti strelci  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp Moni user posted image



_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Presenečenje
1.12.2005 15:04:33   
petraz
Mislim, da ni lepšega darila.user posted image Čestitke obema!!user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Presenečenje
1.12.2005 16:03:50   
Anonimen
Jest sem pa svojmu dragemu hotla dat tako darilo danes, ker ravno danes praznuje, pa ne bo nič...kar zanimivo darilo bi bilo...mogoče bo pa božiček kaj prinesel...user posted image user posted image user posted image
Nati

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Presenečenje
1.12.2005 16:53:15   
Naja30
lana, res dobro darilo, fajn si se spomnila. ampak jaz ne bi zdržala tako dolgo. user posted image user posted image

moni, tebi tudi vse najboljše!  pa en user posted image  in enga user posted image  še pred koncem leta.
stelci ste res fajn ljudje. moj user posted image  je strelec, pa ena prijateljica. rada vas imam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Presenečenje
1.12.2005 23:03:39   
KODA
Lepo darilo.user posted image user posted image user posted image čestitke obema

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Presenečenje
2.12.2005 7:48:07   
*Neja*
UUUUUU, lepo!
 
Čestitke obema! Moj pa dobi za svoj naslednji rojstni dan user posted image . Moj PDP je namreč isti kot njegov rojstni dan (od partnerja, mislim). Če bo šlo vse na datum (kar pa skoraj ne verjamem), bo dobil najlepše darilo.
 
Lana38 - čestitke še enkrat!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Presenečenje
2.12.2005 8:57:37   
Eviii
joj, kot v kaki pravljici... si pa res to fino sprogramirala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Presenečenje
2.12.2005 9:28:27   
malicki
Tu se pa popolnoma strinjam  s tabo Naja, strelci smo res fajn ljudje user posted image user posted image user posted image .
Je pa zanimivo da so moji prijatelji večinoma strelci in pa levinja.

No in kot kaže bo tudi moja user posted image  levček/levinja.

Lana38 svaka ti čast, da ti je uspelo novičko toliko dni obdržati zase. Jaz sem nameravala z mojim skupaj narediti test, pol pa sem en dan imela ful očitne znake in sem kar sama predčasno naredila test, pa sem potem komaj dočakala tisti 2 uri, da se je moj domov vrnil.
Tak da čestitke user posted image user posted image user posted image

Sem pa jaz za svoj roj. dan (no par dni prej) dobila user posted image . Res najlepše darilo.

LP

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Presenečenje
2.12.2005 11:16:07   
lana38
Hvala vsem za čestitke. Komaj sem zdržala, da nisem prej povedala. Tako sem bila srečna, da bi najraje povedla celemu svtu, kar takoj ko sem zagledala user posted image .

Tudi moj user posted image  bo levček.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Presenečenje
2.12.2005 15:38:17   
tinkamiška
Lana, čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?