|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prepovedane puzle
14.12.2010 12:25:06   
RR raziskuje
Bodite pozorni ob nakupu otroških igrač.
Preberite si opozorilo: http://www.ringaraja.net/clanek/prepovedane-puzzle---preproge_3876.html?page=
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prepovedane puzle
14.12.2010 12:43:01   
kristinaj
in mi smo jih pridno uporabljali, grizli :=)))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prepovedane puzle
14.12.2010 12:44:54   
mišk
Pa te puzzle ima po moje doma skoraj vsak otrok!!
Očitno bo bolj zdravo jih zamenjat s preprogo...

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prepovedane puzle
14.12.2010 12:51:08   
nadka30
še dober da jih nisem kupila pa sem jih že gledalauser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prepovedane puzle
14.12.2010 13:49:38   
tix
jih uporabljamo, kam pa naj jih damo? Pa ravno danes je v BC katalogu pisalo kako so priporočljive :-) 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prepovedane puzle
14.12.2010 18:21:43   
livia
Ja super. A je sploh še kaj, kar lahko kupimo brez skrbi?

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prepovedane puzle
15.12.2010 9:54:14   
lenčy
js sm jih pa glihkar kupila v Mercatorjuuser posted image  in mali jih obužuje, ker je vse tako pisano, rad jih cuka, grize...kaj pa naj mu drugega dam? men so všeč, ker ko pade, pade na mehko...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prepovedane puzle
15.12.2010 12:02:01   
tajtaja
ker ko pade, pade na mehko.

Mogoče terapevtsko blazino? Mi jo imamo in sem z njo zelo zadovoljna. Sedaj, ko sta dvojčka že skoraj pet let stara, jo imamo v otroški sobi kot preprogo, in bi bila zelo vesela še ene, da bi jo dala še v drugo otroško. Samo so draaagee.
Če ma kdo odveč, se toplo priporočamuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prepovedane puzle
15.12.2010 12:39:13   
zaspancek1
Pa so te terapevtske blazine kaj boljše in ne vsebujejo teh formamidov?

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 15.12.2010 12:40:08 >

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prepovedane puzle
15.12.2010 18:23:57   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Pa so te terapevtske blazine kaj boljše in ne vsebujejo teh formamidov?

To tudi mene zanima.
Namreč imamo Airex blazino,ki je ne bom dala srean,dala bom pa vse te mehke puzzle.Sem možu že omenila danes.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prepovedane puzle
15.12.2010 18:25:34   
tajtaja
Upam da ne. In tega tudi ne more nesti v usta, ker je v enem kosu. Pa še bolj debela je.
Meni je super, zato bi imela še eno. Torej, če je kdo več ne rabi....tukaj sem. Z veseljem jo vzamem, prevoz pa zagotovim sama, ker je zadeva pretežka za po pošti pošiljat (predrago!!!user posted image ).


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prepovedane puzle
16.12.2010 8:09:55   
zaspancek1
To, da je terapevtska blazina večja in debelejša, je vsekakor bolje, vendar se formamid (če povzamem s strani ZPS) absorbira skozi kožo in prek dihal user posted image  
Sicer pa smo vsakodnevno izpostavljeni raznoraznim strupom...user posted image  Pred dvema mesecema pa so našli strupene snovi v lesenih igračah (med njimi so bile tudi lesene kocke iz Muellerja), plastične pa so se  odrezale precej bolje...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prepovedane puzle
16.12.2010 8:58:54   
nananaja
Mi smo jih tudi imeli, ko so bile še dojenčice, tudi so jih žvečle, ko pa so malo zrasle, sem jih pa pospravila, ker so imele tanajvečje veselje to razstavljat in nosit po celem stanovanju. Očitno nisem slabo ravnala. Sem pa imela dostikrat vsaj na začetku še odejo čez.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prepovedane puzle
16.12.2010 9:31:03   
malaMravljica
Punce, ker vidim, da ste tukaj take bolj, ki se zavedate,da je na nase otrocicke treba pazit in mislim, da me ne boste takoj obsodile, da svojega malega zavijam v kupe vate, vam dam ta link. Pred kratkim je to objavilo to zdruzenje, ki v Nemciji dela te teste. Ce katera zna nemsko, na linku spodaj je se kup zanimivih informacij ce mal pobrskate.

Saj ni, da sedaj otrokom ne smemo kupit nic vec ampak opozarjajo, da pazit pri nakupu, sploh sedaj pred prazniki so opazarjali, ne vem vec ampak hud procent oporecnih igrac je na policah. Kar je pa presenetilo, tudi mene, vecina lesenih igrac je oporecnih, ker uporabljajo pac take barve in tudi drage znamke niso nic kaj boljse od poceni. Za palstiko pa, ta mehka plastika ima to notri, kar so nasli v puzlah, trda platika pa se se najbolj priporoca, se najmanj oporecna.
Pa ko kupujete igrace, ce ze v trgovini zelo smrdi po plastiki je to ze prvi znak, da ni ok. T
Se dve znamki, za lesene igrace je zelo znana znamka Brio, imajo en vlakec za najmlajse, ki bi ga mogli umaknit iz prodaje, ker ima toliko presezeno vrednsot strupenih snovi notri. Pa znamka BIG, za njih pa vem, da so kar otrokom prijazni.

Se link ce bo kdo bral
http://www.test.de/themen/kinder-familie/test/Spielzeug-Alarm-im-Kinderzimmer-4150171-4151407/

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prepovedane puzle
28.12.2010 23:41:50   
tropical
Zdele pa bo šla za med tale blazina Airex user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prepovedane puzle
4.1.2011 10:34:06   
lilDragon
Heh, ja, mi smo puzzle umaknili in jo šli kupit (prej sem pri proizvajalcu preverila, da nimajo teh snovi not). Sam, mi po enem tednu ni žal. Res je super, pa tut midva se zdej ful z veseljem z malim po tleh valjava. Najboljše, kar je letos Dedk Mraz nabavil user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?