|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pre***** molji!!
17.7.2009 15:15:53   
nanč
Kako se jih naj rešim za vedno?
Okrog naše hiše je kr nekaj koruze in pšenice,posledično imamo moljevuser posted image Vsepovsod po omarah v kuhinjskih elementih imam polepleno tisto lepljivo past in se prijemajo kot za stavo.Vidiš jih prosto leteti po zraku.Se jih da kako znabiti?Ker imam uničene cunjiceuser posted image .


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pre***** molji!!
17.7.2009 15:42:16   
abi
Tekstilni molji delajo škodo na obleki, živiljski pa predvsem v shrambi, predalih kjer je hrana.
Torej za tekstilne molje kupiš hormonsko vabo od Raida in tiste obešenke z sivko za v omare.
Za živiljske molje pa prodajajo posebej.
                                    

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pre***** molji!!
17.7.2009 16:11:57   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Tekstilni molji delajo škodo na obleki, živiljski pa predvsem v shrambi, predalih kjer je hrana.
Torej za tekstilne molje kupiš hormonsko vabo od Raida in tiste obešenke z sivko za v omare.
Za živiljske molje pa prodajajo posebej.
                                  


za živilske pa tisto rumeno škatlo od Autana jaz dam,
in se lepijo gor, in to na zunanjo stran omare, ker v omari jih nimam na srečo več, ti pa od zunaj pridejo in se potem nalepijo....druge variante pri meni ni....user posted image

< Sporočilo je popravil citrončica -- 17.7.2009 16:12:19 >

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pre***** molji!!
17.7.2009 16:29:36   
nanč
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Tekstilni molji delajo škodo na obleki, živiljski pa predvsem v shrambi, predalih kjer je hrana.
Torej za tekstilne molje kupiš hormonsko vabo od Raida in tiste obešenke z sivko za v omare.
Za živiljske molje pa prodajajo posebej.




za živilske pa tisto rumeno škatlo od Autana jaz dam,
in se lepijo gor, in to na zunanjo stran omare, ker v omari jih nimam na srečo več, ti pa od zunaj pridejo in se potem nalepijo....druge variante pri meni ni....user posted image

tudi jaz imam tisto rumeno škatlo,ampak jaz bi se jih rada znebila tako,da sploh ne bi več prišli v hišouser posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pre***** molji!!
17.7.2009 23:20:06   
sahary
jaz sem jih imela ene 2x, 3x in to kar zaporedoma v enem leto ko smo se iz zgornje preselili v spodnjo etažo pa sem pozabla na vrhu par orehov v plastični vrečki...ogabno
v glavnem jih nisem odstranila ne s tistimi lističi (ki so mimogrede tudi ogabni) ne z sortiranjem živil-vse kar je bil možno sem dala v stekleno ali plastično embalažo, moko in podobne zadeve sem hranila v hladilnici

no in kaj mi je pomagalo- v biotopicu v celju sem kupila majhno eterično olje čajevca tea tree
smrdi ko sam hudič (no enim tud diši) in ko brišem police v kuhinji, špajzi , nakapam par kapljic tega olja po vsaki polici

ne vem kako in zakaj jih ni ampak res jih ni
to sem enkrat prebrala na kulinariki in je edino kar mi je res pomagalo

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pre***** molji!!
18.7.2009 6:36:49   
nanč

no in kaj mi je pomagalo- v biotopicu v celju sem kupila majhno eterično olje čajevca tea tree
smrdi ko sam hudič (no enim tud diši) in ko brišem police v kuhinji, špajzi , nakapam par kapljic tega olja po vsaki polici

ne vem kako in zakaj jih ni ampak res jih ni
to sem enkrat prebrala na kulinariki in je edino kar mi je res pomagalo

Bom probala,hvaaaaaaaaala!user posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pre***** molji!!
18.7.2009 14:00:30   
Anonimen
uh takoj za probat. Mene  tud ob živce spravljajo. Hvala.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pre***** molji!!
18.7.2009 21:52:20   
Anonimen
To bom pa tud jaz probala - ker mi jih mamo tud. Največ jih je, ko je velik vlage. Sem lani skor živčnega fasala, jih je blo ko bi jih naklel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?