|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralne pleničke Bumgenius - pomoč nujno
12.1.2011 9:56:08   
Ninchy
Ojla!

Z omenjenimi pleničkami sem bila full zadovoljna, uporabljamo jih že pol leta sedaj pa težava

tudi 3x na dan je naša user posted image polulana mimo.

Ali se še kateri to dogaja? Ali je možno da so podloge za enkratno uporabo slabše kvalitete in ne prepuščajo dobro?

Prosim kakšen nasvet! Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralne pleničke Bumgenius - pomoč nujno
12.1.2011 10:38:13   
Putka
Nam se je tudi pri Pamperskah to zgodilo, kar naekrat je vsakič spustilo. Ko smo zamenjali na večjo številko, ni bilo več težav. Poskusi kak bolj vpojni vložek ali pa dodatnega (če se pri teh da) v pleničko dat.

A BumGenius so one size?

(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralne pleničke Bumgenius - pomoč nujno
12.1.2011 12:02:24   
nusi
preveri če imaš nastavljenje na pravo velikost, jaz jih namestim tako, da pridejo zadaj na hrbtu čim nižje, na trebuščku pa višje, ker drugače se mi navzven zavihajo ob nogicah in potem mi vedno spustijo. imam pa jaz iz org bombaža in imajo vložek že všit, ne vem kako je pri tvojih.

(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralne pleničke Bumgenius - pomoč nujno
12.1.2011 13:04:59   
Ninchy
Ja BumGenius so one size in pri 7 kg naj bi jih za en gumbek povečal. Vendar ni važno al povečam al pustim manjšo gre mimo. Mam tak filing kokr da zdaj po pol leta ne znam več previjat....user posted image

Pri mojih imaš tak žepek in vanj vstavljaš vložke sem probala tudi dva njabolj upojna pa gre isto... je pa res da naša zdej full sedi (se je glih naučila user posted image ) in se mi zdi da gre takrat mimo ampak to bolj zadaj.

nusi a uporabljaš plenične podloge za enkratno uporabo? A je možno da je s temi nekaj narobe, kot da ne bi prepuščale tekočine tako hitro in potem gre zarob in ven...???

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralne pleničke Bumgenius - pomoč nujno
13.1.2011 17:58:38   
nusi
uporabljam popolini podloge, ki so preširoke in jih je treba zvihat, ma veš kaj, pomoje je ravno tolk velika, da ne moreš naštimat velikosti (jaz imam pritiskače), pri meni so tudi vmes skos neki puščale, sem bla že čist nesrečna, pa je zdej spet ok

(odgovor članu Ninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralne pleničke Bumgenius - pomoč nujno
15.1.2011 4:12:38   
archie
Jaz imam skoraj 4 m staro punco, pa imam že vse pralne plenice na zadnjem pritiskaču (to pomeni, da predzadnji velikosti). Nočnega racmana sploh nimam več zapetega s pritiskači, ampak je kar cela raztegnjena. In nimam problemov s tem, da bi ji kaj premočilo. Sem pa opazila, da ko spije čaj, fuuuuul lula. In takrat jo večkrat previjem in je problem rešen.
Pleničnih podlog pa ne zlagam, ker jih itak perem in te se malo zmečkajo in postanejo bolj ozke.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralne pleničke Bumgenius - pomoč nujno
4.4.2011 19:37:05   
Anonimen
S čim pereš pleničke? A slučajno uporabljaš mehčalca?

(odgovor članu masika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...





slutnja

ste se znebile strij po porodu?s cim

jih nisem dobila (34%)

imela sem jih ze imela tudi pred porodom (14%)

da (3%)

ne (28%)

ne,se ne obremenjujem (21%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!