|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozdrav vsem Dolenjkam
10.4.2005 10:26:42   
alisson
Zanima me koliko nas je iz Dolenjske?Kdaj ste rodile?Iz katerega okoliša Dolenjske prihajate?Kako je ime vašemu:duda:?Koliko časa ste že aktivne na Ringa Raja?Jast sem iz Trebnjega.Rodila sem 4.9.2004.Moji hčerki je ime Alisa.Na ringa-raja sem cirka 2meseca.Lep pozdrav vsem Dolenjkam:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pozdrav vsem Dolenjkam
10.4.2005 10:41:50   
mateja5
Ojla!
Sem iz Krmelja. Rodila sem novembra 2004 - Nejc, imam pa še enega sina - september 2001 - Žan. Ringarajo spremljam že kar nekaj časa ker je super :bravo:. Lepo se imejte.:sloncek:

(odgovor članu alisson)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pozdrav vsem Dolenjkam
10.4.2005 14:25:01   
Nikica
Čeprav zdaj živim v LJ, se še vedno štejem za Dolenjko:), ker sem celo otroštvo preživela v Novem mestu in Trebnju. Seveda pa vsak teden tudi redno hodimo na obisk na Dolenjsko, ker brez babice in dedka enostavno ne moremo. :)Rodila sem sina:)- 19.11. 2004, moj cukerček pa se imenuje Kevin. Ringaraja spremljam že od začetka nosečnosti. Pošiljam poljubčke vašim biserčkom.:)-

(odgovor članu alisson)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pozdrav vsem Dolenjkam
10.4.2005 14:51:03   
nita

:angel: - Nova vas pri Mokricah

:angel: - 4.2.2005 hčerkica Ela

:angel: - na RR nekje od junija 2004

L.P. Anita

(odgovor članu alisson)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pozdrav vsem Dolenjkam
10.4.2005 15:25:55   
Anonimen
:rozica: Iz Ribnice

:rozica: Rodila 2.6.2004 v Postojni sinčka Filipa

:rozica: na RR kakšni 2 leti, aktivno pol leta.

(odgovor članu alisson)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pozdrav vsem Dolenjkam
10.4.2005 20:27:15   
NATAŠA11
Sem iz Novega mesta, prvič sem rodila 26.10.2002, drugič pa 14.1.2005, obakrat dečka. RR spremljam približno pol leta, včasih tudi kaj napišem.:bravo:
Mi je pa tukaj z vami fajn in zanimivo!:sloncek:

(odgovor članu alisson)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pozdrav vsem Dolenjkam
11.4.2005 3:56:30   
ditka
Kristina,a si prou iz Ribnce al iz njene okolice?Jest sem namreč tut Ribnčanka,sam sem zadnjih par let uvožena u Zasavje beri Hrastnik.Aja ,rodila pa sem 16.9.2004 u Trbovljah(GLORIO).Se pa še vedno štejem za dolenjko,pa čeprov so mi tut tle že dal vizo:)-:)-:)-


(odgovor članu alisson)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Zanesljivost baby check plus (testna paličica)
Sunshine93

Zanima me kakšen test se vam zdi bc plus(testna paličica). Kakšno izkušnjo imate s tem testom ali je zanesljiv ali ne ?

Odličen (80%)

Napačne rezultate (20%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!