|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 15:21:07   
Anonimen
No pa smo jo le dočakali!

Nik je velik že 63cm(50cm) in težek 6820g(3730g) Rekli so da je povsod malo nad povrečjem, rekli so da je lep

Dobili smo pikeca v rit(proti davici,oslovskem kašlju, h. influenzae tipa b in oslovski kašelj), jokali smo kot da bi jih dobili 10! Prevetnivno mu moram dat zvečer svečko

Naslednjič imamo ceplenje čez 1 mesec, posvetovalnico pa konec novembra!

Glede goste hrane so rekli da ne do 6 mesca, drugače pa ne pred 4 mescom , če ne druga pa naj počakamo vsaj do naslednjega ceplenja, ker bo verjetno prej zahteval hrano, ker toliko popije(210ml na 4 ure).

p.s:zelen drekec je baje pokazatelj krčev ali pa preobilnega obroka

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 15:49:39   
Urška//
Ojla



kako ste veliki

midve sva tudi danes bile pri zdravnici,ker pupa ful malo je(50ml) in ima ful tekoc in zelen drekec,pa smrdi da je joj

je rekla da pupa mogoče slabse prenasa kravje mleko,ker so baje vsa ta adapt. mleka(mi pijemo comformil)narejena na osnovi kravjega in da naj probam sojino mleko

jojoj ne vem kaj naj

tehtamo pa zdaj pri 4m(bo 10.9.) 5700g in dolga je 59cm

je pa nasa pupa ful nemirna,samo miga,se ko spi ni mira,ponoci pa se zbuja ze ob polnoci(spat pa gre ob 8 )

kaj cemo tako pac to je

LP

Urška in Lara

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 15:52:56   
tinatona
hojla!

Ja ste pa res že veliki. Moj je imel pri treh mesecih 58cm (51) in 5800g (3960). zdaj pri petih pa ima 64cm in 7250g.

LP Tina

p.s.:Pol pa res počakaj z gosto hrano in mu zvečer daj samo malo navadnih riževih kosmičev v mleko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 16:22:08   
Naty*Taja
Še en tak ko naš - da odstopa navzgor. Naš je bil pri treh mesecih velik 65 in težek 7900 g.
Bravo mali!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 17:03:28   
Lana_s
    za korenjaka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 17:50:40   
špelin@
A veš, da sem prav čakala na tvoje poročilo

Priden Nikec in mamica

Zdaj pa močno stiskam pesti, da ne bo kakšne hujše reakcije na cepivo - mene je kar precej strah prihodnjega tedna...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 18:39:03   
A-N-J-A
Če ste že vi nad povprečjem ,kaj smo pa pol mi(65,5cm) ?Pa še punca je!
No pri teži pa zihr nismo nad povprečjem(5815)!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 19:11:21   
bobek05
Nina, če je Anej bil že pri 2. mesecih velik 63 (50) cm in je imel 6kg (3480), kaj bo šele konec septembra, ko imamo 3. posvetovalnico...?? Ojej... Tudi na teži smo verjetno že nekaj pridobili..

Sicer pa je mene tudi malo strah kakšne bodo reakcije po prvem pikecu?? Kako to, da je naslednje cepljenje že naslednji mesec?? Jaz sem mislila, da je šele pri 6ih mesecih???

In kako je sedaj z gosto hrano?? Mu je ne smeš dat do 4. ali do 6. meseca??

Mi imamo zelen kakec po Bebi..

Nik, kar dalje pridno rasti.. pa oglasita se kaj, da se spet dobimo na kakšni pijači..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 19:46:08   
Anonimen
bobek05 in A-N-J-A...vajina pa sta itaq nad povprečjem sej to fajn da otrok raste.Baje se po 3 mesecu tak začne malo bolj ustavljat in ne raste več tako hitro

bobek05..sicer nima nobene reakcije..spi pa že skoraj cel dan, torej zgleda da ga je utrudlo
Pojma nimam kak to da je ceplenje nasleden mesec že Nič ni rekla da je kaj narobe pa to, zgleda da je te že tak

Rekla je za gosto da je boljše počakat do 6meseca, vendar da nik ziher nebo zdržal(glede na to da je velik in močan, pa še veliko popije mleka 210ml-včasih bi še več).Je rekla da naj vsaj probama do naslednjega ceplenja, ni pa nujno da se tega držima-da so to pač neke smernice.

Barbara ja bova se kaj oglasla, sicer pa se vi2 tudi lahko kaj.Mogoče ti se ju3 javim, pa se zmeniva za pijačko!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Posvetovalnica pri 3 mescih
6.9.2005 23:38:27   
inna
mi smo bli pa 62 cm velki in malo manj kot 6 kg tezki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Posvetovalnica pri 3 mescih
7.9.2005 9:08:48   
Anonimen
inna bravo bravo!

prava manekeneka torej!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!