|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posiljena 12-letnica
13.5.2008 22:18:05   
bibolina
http://24ur.com/novice/crna-kronika/na-straniscu-posilili-sosolko.html    -  dost žalostno....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posiljena 12-letnica
13.5.2008 22:35:06   
Anonimen
Ne dost zalostno, zelo zalostno! Tem trem ciganckom pa tko ne bodo nic naredili, ker so zasciteni huje kot kocevski medvedje. Se kriminalisti jih scitijo.

Juhu, Slovenija moja doma, al kako ze? user posted image

(odgovor članu bibolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posiljena 12-letnica
13.5.2008 22:36:19   
Anonimen
Ne vem, kaj naj recem.

Kaksen pristop...boli nas, bi se reklo.

(odgovor članu bibolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posiljena 12-letnica
13.5.2008 22:37:39   
TIA22
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posiljena 12-letnica
13.5.2008 22:44:49   
Naja31
Groza na kvadrat.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posiljena 12-letnica
13.5.2008 23:06:44   
sandra85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image revica!!!!!!!!user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 0:59:58   
karmy
moja bivša OŠ in tudi ravnateljico poznam, ravno takrat je postala ravnateljica ko sem bila jaz 7,8 razred. Glupa ženska, žena od župana kočevja, pa še vsakič se je toliko odišavila z enim zanič parfumom, da se je folk kar obračal za njo ( od smradu in zadušitve seveda ) - Pa laže sto na uro, poznam tudi ta primer osebno, in vem kdo je to storil... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 7:52:41   
*kinnie*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 7:54:35   
anitaz
 user posted image user posted image user posted image user posted image  Delajo kar hočejo!


< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 14.5.2008 13:40:58 >

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 8:04:01   
Ajvy
groza...ampak kaj je še najbolj grozno...ker nobenemu nič ne bo...razen punčki...jst bi to vse jajčka odrezala....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 8:04:45   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

groza...ampak kaj je še najbolj grozno...ker nobenemu nič ne bo...razen punčki...jst bi to vse jajčka odrezala....


A dej, in pol še pravi una, da so to naredili otroci in da jim je treba pomagat???user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 8:53:39   
mihaelao
Brez besed, čist nemirna sem postala. Mislim, da si niti predstavljat ne moremo, kaj doživlja ta punca user posted image .

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:04:46   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

groza...ampak kaj je še najbolj grozno...ker nobenemu nič ne bo...razen punčki...jst bi to vse jajčka odrezala....


A dej, in pol še pravi una, da so to naredili otroci in da jim je treba pomagat???user posted image user posted image


ja, seveda jim je treba pomagat. včasih tudi kaka batina pomaga. user posted image


pa tega je velik, pa še več je takih in drugačnih žrtev nasilja, ki so na huje kaznovane kot storilci teh dejanj.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:12:55   
Anonimen
Grozno, sloh ne upam pomislit kaj nas čaka čez 10 let user posted image  Najboljše da v šolah naredijo še prostor za plačane spremljevalce otrok, ki jih bodo spremljali tudi do wc. Mater jaz svojo hčero v trenutku izpišem iz te šole, če vem da so posiljevalci na njej.



Sva se šle adjič z malecko igrat na ena igrala, ki so bolj majhna in skrita, v bistvu se vedno tam ustavim na poti iz vrtca. No in so bli tam 3 cigančki tam nekje 4 leta stari in sem jih prav opazovala da vidim kak se bodo obnašali. In ne znam povedat občutka, tak so bili zdivjani da se je mala kar sama distancirala in jih samo mirno gledala. Sem ji mogla rečt sama, naj se vsede in guga. Ko pa se jo je prvi dotaknil in jo hotel dol spodrinit sem ga lepo primla za malo šapico in mu povedala kdo je tu boss in kdo se bo tu dalje gugal. No sma se hitro spobrale, ker je bilo res neprijetno vzdušje.

Hočem rečt, da me sploh ne čudi da so naredili to kar so, sramota. Potem pa še ranateljica zanika da se to ni zgodilo pri njih...včasih si resm islim, če sem jaz slučajno prizadeta al kaj se to dogaja okoli nas..nihče pa ne naredi nič.

< Sporočilo je popravil nivess -- 14.5.2008 9:20:48 >

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:22:10   
srki
Za bruhat.

Jaz bi pa une izpisla iz šole, itak hodijo samo zdraho po šolah delat. Pa vse socialne pomoči bi jim ukinila, saj samo zaradi le-teh hodijo v šolo, kolikor pač hodijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:25:53   
Anonimen
Skrajno nedopustni so odgovori tiste ravnateljice.In to naj bi bila ženska,vodilni organ ustanove,kateri so zaupani otroci v vzgojo in varstvo.
Ta gospa bi morala takoj iz prve leteti iz svojega položaja,ni vredna,da ga zaseda.user posted image user posted image user posted image user posted image Neglede na to kakšne narodnosti in kok so stari prestopniki morajo biti strogo kaznovani za tako hud prestopek,kot je napad na nedotakljivost osebe.Posilstvo mora biti kaznovano pa čeprav so mladoletni.sedaj so začeli nekaznovano,kasneje bodo nadaljevali,saj vedo,da ne bodo kaznovani.Žrtve pa bodo še naprej trpele.Taka je zakonodaja,žrtev je kaznovana ožigosana,kriminalc pa deležen tolerantnosti.TEGA SI NE SMEMO DOVOLIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Upam,da se bodo starši otrok te ustanove uprli in tako nesposobno osebo takoj zamenjali.Sram naj jo bo,pa še ženska je.Človek bi od jeze želel,da bi se njej ali njenim bližnim kaj takega dogodilo,pa ti vest reče,da pol padeš na isti nivo kot posiljevalec.Nič drugega ne zasluži kot izgubo službe.Posiljevalci pa strogo kazen.
Samo to je utopija pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:28:49   
karmy
no zdaj prihajajo iz bližnje vasi novice, da sta se stepla ciganka in vaščan, in da ga je ciganka z enim ostrim predmetom udarla po glavi, zdaj je pa vaščan v kritičen stanju user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 14.5.2008 9:29:00 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:32:40   
srki
Se ne čudim....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:40:46   
Anonimen
Na bruhanje mi gre.

Za ravnateljico in ostale k imajo svoje riti prilepljene in jih skrbi za pravice posiljevalcev, za bogo punčko jim pa dol visi in jo dobesedno še enkrat posiljujejo z svojimi bebastimi izjavami in dejanji pa nimam besed. Oz. jih mam, sam niso za v javnost.

Boga punčkauser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:41:55   
daddy
Dejanje, vredno najostrejšega obsojanja in tudi ukrepanja. Pa ne glede, kdo bi ga storil - rom, črnc, belec, zdravnik, učitelj, ali pa župnik.

(odgovor članu bibolina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:48:58   
Anonimen
Včeraj sem gledala dnevnik in izjavo ravnateljice. Pa sem se vprašala, kolk so kej plačali tej ženski, da je tiho?

Ma ne moreš bit tako butast, da kaj takega izjaviš. Bruuuuuuh...

Karmy, a ostali starši pa vseeno pošiljajo otroke (deklice) v šolo? Da sem jaz starš, pa da se to zgodi na šoli, ki jo obiskuje moj otrok, ne pošljem svojega otroka več v šolo.


(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:50:23   
karmy
ni šans da bo ravnateljica letela iz šole, ker je njen mož župan Kočevja... že vsi okolišči prebivalci vejo da je nora kot kakšen psihiatričen bolnik, ki bi v drugih krajih letela takoj v LJ - polje v bolnico. tukaj ima pa privilegije ker je njen mož župan... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:53:04   
srki
Sramotno, res. A, pa še ženka župana jeuser posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:53:08   
Anonimen
Karmy, a ostali starši pa vseeno pošiljajo otroke (deklice) v šolo? Da sem jaz starš, pa da se to zgodi na šoli, ki jo obiskuje moj otrok, ne pošljem svojega otroka več v šolo.


Enako!

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Posiljena 12-letnica
14.5.2008 9:53:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

ni šans da bo ravnateljica letela iz šole, ker je njen mož župan Kočevja... že vsi okolišči prebivalci vejo da je nora kot kakšen psihiatričen bolnik, ki bi v drugih krajih letela takoj v LJ - polje v bolnico. tukaj ima pa privilegije ker je njen mož župan... 


Ja kdo pa voli tacga človekauser posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?