|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodniško nadomestilo-pozor
23.1.2008 10:17:32   
TamaraJ
Pozdravljene mamice!

Tukaj sem odprla temo zato, ker marsikatera ne zaide na druge teme. Zato s to temo samo opozarjam.  Zelo vroča je bila tema PORODNIŠKO NADOMESTILO, katero je odprla obrigit. Stvar je uspela pripeljati tako daleč, da se je odzval POP-tv za oddajo PREVERJENO.

Citiram obrigit:

IZVIRNO SPOROČILO: obrigit

Tako drage punce pa sem prišla na svoje.POP tv je pripravljen odpret to temo v oddaji preverjeno.Sedaj pa rabim vašo pomoč in sicer,če bi katera bila pripravljena javno spregovorit o tej situaciji.Možna je anonimnost.Bi to naredila sama vendar sem tik pred PDP in se bojim da še ki rodim v oddajiuser posted image .
To pa ne bi bilo glih najbolše.Če katero zanima naj me kontaktira na mail.
Želim še vam naprej prijetno nosečnost in velik cartanja po porodu.




In citiram še enkrat uvod v temo za tiste, ki ne veste zakaj se vse skupaj gre:

IZVIRNO SPOROČILO: obrigit

Pozdravljene vse bodoče mamice in mamice!Jaz imam PDP 12.2.2008 in sem si zdaj urejala papirje na socialnem za porodniško nadomestilo,hvalabogu da imam sližbo in me bo ta tudi čakala toda v roke mi je prišla brošura kjer sem videla da bodoče mamice,ki niso v delovnem razmerju so upravičene samo do 175 eu pomoči.Bila sem naravnost zgrožena kajti po sebi vidim koliko več stroškov ima nosečka kajti za nas je vse najdražje,vem da si normalne hlače lahko kupiš že za 20 eu tukaj nisem dobila nič izpod 40 eu.Vsaki vitamini vse je plačljivo namesto da bi država pomagala dela vse kontra bodočim staršem.
Moje mnenje je da bi mogle vse bodoče mamice dobiti enako porodniško kajti vse rodijo dojenčke z istimi potrebami ampak po mnenju nasih državnih gospodov ki pišejo zakone očitno ne!!!!
KAJ O TEM MENITE VE DRAGE MAMICE IN BODOČE MAMICE??



Link do teme:
(http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2254828&mpage=1&key=) 


Tiste, ki ste zainteresirane in predvsem STE v situaciji, ki se vas to zadeva, javite se obrigit na e-mail. Kot je omenila obrigit, se lahko na televiziji predstavite z imenom, lahko pa ostanete anonimne. Važno je, da se najde mamica ali mamice, ki so pripravljene povedati svoje javnosti.


Prosim tokrat, da se razne anonimne uporabnice RR foruma zadržijo in se ne vmešavajo s kakšnimi izjavami, ki bi sprožile trenja, še posebno, če se jih tema ne zadeva.



Čestitke obrigit za pogum in voljo, da je uspela pripeljati to do tega, da se je odzvala televizija. Samo javite se čimprej!

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 25.1.2008 16:14:59 >


_____________________________

Amor Omnia Vincit

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:26:42   
špelin@
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:29:19   
Anonimen
da bi mogle vse bodoče mamice dobiti enako porodniško


Nisem tista anonimna, ki rabi 5000 EUR, da si lahko omisli naraščaj, ampak ta o ''enaki porodniški'' je pa res precej mimo! Zakaj pa potem vsi delavci nimajo enake plače, itak imajo vsi enake potrebe?!?

Pa vseeno veliko sreče pri TV prispevku!

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:32:19   
barbaw
Se strinjam s tem, da se dvigne nadomestilo. Jaz sem ga prejemala in vem kako težko zna biti. Stroški za dojenčka znašajo dosti več, sploh če pomislimo, da mamica nima mleka in mora kupovati mleko v prahu za dojenčka, saj dvomim (ne vem), da bi občina ali kdo drug pokril vso potrebo po mleku z receptom. Je pa tako, da se bo kdo spotaknil ob to, ker lahko zaradi prenizkih dohodkov dobiš še socialno pomoč, kar pa marsikdo ne ve. Samo toliko v vednost.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:36:39   
barbaw
Še anonimni, če bi bil ta svet kaj bolj pravičen, bi vsi imeli približno enako, če bi se kdo odpovedal bajnemu premoženju. Za vse bi bilo dovolj. Ampak zakaj se bi odpovedali, razmišljajo taki, ki imajo ... denarja. Jaz bi z veseljem dala nekomu nekaj denarja ali pa vsaj dobrine, če bi imela nekaj tisoč evrov plače na mesec. Ampak vsi skrbijo za svojo rit, pa pride do tega, da se eni prebijamo iz meseca v mesec. ne bom jamrala zaradi svojega položaja, ker sem zadovoljna s tem kar imam, poznam pa zelo zelo zelo veliko ljudi, ki so srečni, če jim podariš kako rabljeno oblačilo ali stvar za otroka.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:37:02   
tiana
moja kolegica ne dobiva več kot 175 evrov niti socialne pomoči ji niso hotl dat ker je poročena in ima mož najnižji dohodek.nima kej naredit kot gurat iz mesca v mesec

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:37:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
da bi mogle vse bodoče mamice dobiti enako porodniško

Nisem tista anonimna, ki rabi 5000 EUR, da si lahko omisli naraščaj, ampak ta o ''enaki porodniški'' je pa res precej mimo! Zakaj pa potem vsi delavci nimajo enake plače, itak imajo vsi enake potrebe?!?
Pa vseeno veliko sreče pri TV prispevku!


Hopla! Vidim, da so se tule pomešali vsi pojmi user posted image
 
Ne gre za porodniško nadomestilo, ampak za STARŠEVSKI DODATEK, ki je absolutno prenizek user posted image
 
"Starševski dodatek znaša v letu 2007 175,15 EUR mesečno."

Sama bom pa pač dobila najnižje porodniško nadomestilo, ki bo cca. 230 EUR mesečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:39:34   
TamaraJ
Ja, spelin@ user posted image user posted image . Upam, da se bodo javile mamice, ki so pripravljene svojo zgodbo podati javnosti

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:42:10   
Anonimen
Da me ne bi katera narobe razumela. Se močno strinjam, da je 175 EUR občutno premalo in podpiram idejo, da se višina zneska dvigne. Samo nesmiselno pa se mi zdi pričakovat enako porodniško nadomestilo za vse. To pač žal ne gre. Ker pa je trenutno baby boom, pa si itak vsi poslanci mislijo, da v državi vlada blaginja in so oni omogočili tako idealne razmere, da se pari odločajo za otroke. Pa vsi vemo, da je to daleč od realnosti. Pa še enkrat, podpiram idejo o dvigu minimalnega porodniškega nadomestila (raje ne bi o tem, koliko bi lahko bilo nadomestilo višje, če bi se naša vojska odpovedala nakupu ene patrie) in upam, da oddaja uspe in da bodo tudi rezultati pozitivni!

(odgovor članu tiana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:50:01   
gajka
Držim pesti, da se ta minimalni znesek dvigne! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 10:53:39   
Anonimen
Se opravičujem za svojo neukost in mešanje pojmov, ampak naslov teme in uvodni post se nanašata na porodniško nadomestilo. Pač moja napaka, da sem sklepala, da se tudi 175 EUR nanaša na porodniško nadomestilo.

(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 11:12:50   
TamaraJ
Temi sem dala naslov, kakršnega je imela v osnovi in prosim da za več informacij sledite linku, katerega sem posredovala med tekstom. Tam boste našli tudi več informacij in samih mnenj. Gre se v osnovi za to, da je potrebno zbuditi državo in da bi mamice, ki niso v zavidljivi gmotni situaciji, dobile več pomoči. kakorkoli, ne želim, da se ta tema razvije v kakšno burno debato. Tukaj je bila odprta z nameno, da opozorim na to temo, saj je bila prva, sicer upravičeno, premeščena na Družinske finance. Rada bi, da bi se odzvale mamice, ki imajo resen namen sodelovati v TV-oddaji. In kot sem omenila... lahko pod anonimo.

Torej, pojdite na link: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2254828&mpage=1&key= in se javite OBRIGIT


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 14:05:59   
piščanc
ja, starševski dodatek 175 € dobijo tudi študentke, poleg nezaposlenih. vsaj z najnižjim porodniškim nadomestilom bi se lahko zreguliralo.

za svoj naraščaj so pa še vedno odgovorni starši, ne država

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 14:17:19   
TamaraJ
Tole, da so za svoj naraščaj odgovorni starši, bi komentirala tako, da lahko na zadevo pogledate še drugače. Mislim, da država je odgovorna za normalno stopnjo naraščanja natalitete, saj so to bodoči zdravniki, učitelji, delavci... in nebi načenjala teme o pokojninskih skladih,... To je stvar države in država sama si ne sme privoščiti velikih padcev natalitete. Seveda smo kot starši odgovorni za svoje otroke... Ampak o tem, kakšno odgovornost nosi država za svoje prebivalce nebi podrobneje.  Bomo raje odprli temouser posted image .

Upam, da se je katera že javila na e-mail obrigit. Hvala zainteresiranim.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 18:20:35   
Anonimen
To je stvar države in država sama si ne sme privoščiti velikih padcev natalitete.


A tako? Kaj pa potem ta zloglasna "država" počne zadnjih 20 let? Si "država" privošči na veliko ali kako. user posted image  

Še malo pa bo prišla ideja za štrajk z geslom "ne rojevajte dokler država ne pristane na višjo številko". user posted image


(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 21:03:38   
Anonimen
TamaraJ, lepo da zagovarjaš take stvari, pomisli raje na svoja načela, da za otroka je treba imeti osnovne potrbščine in solidno finančno stanje. To fehtanje pa bo tako ali tako padlo v vodo. Če nimaš stanovanja, denarja, službe....zakaj sew prepuščaš revščini? Država te ni dolžna živeti. Živi se sama. V proizvodnji manjka delavcev. Včasih je treba kakšno požret, pa it na tekoči trak delat za 400€ namesto fehtat državo za 175€.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
23.1.2008 21:08:59   
Anonimen
Mislim, da država je odgovorna za normalno stopnjo naraščanja natalitete, saj so to bodoči zdravniki, učitelji, delavci... in nebi načenjala teme o pokojninskih skladih,... To je stvar države in država sama si ne sme privoščiti velikih padcev natalitete.


In če bodo z 175€ dviglni na 220€ recimo....bo ful več otrok a ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 9:54:15   
TamaraJ
Punce, spet se vračamo na isto, kjer smo bili pri prvotno odprti temi. še enkrat poudarjam za vse tiste, ki niste ali pa nočete razumeti ponovnega odprtja te teme: ODPRTA JE BILA ZATO, DA OBVESTIM, DA SE JE OBRIGIT USPELA DOGOVORITI ZA ODDAJO NA POP-TV. NAJ SE JI JAVIJO ZAINTERESIRANE. ČE IMA KATERA POTREBO DISKUTIRATI, NAJ SE OGLASI NA OSNOVNI TEMI PORODNIŠKO NADOMESTILO, KI JO NAJDETE NA http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2254828&mpage=1&key=  TAM LAHKO ŠE ENKRAT IZRAZITE SVOJE MNENJE, PREBERETE DRUGA MNENJA, ITD. PROSILA SEM RAZNE ANONIMNE UPORABNICE, NAJ SE NE JAVLJAJO, ČE NIMAJO NAMENA SODELOVATI IN PREDVSEM PROSIM, DA NE POSTANE TA TEMA DVOJNIK PRVE.


LEP DAN




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 10:55:47   
Anonimen
Torej tudi tebi ni potrebno izražati svojega mnenja Tamara.

Sploh pa je osebno mnenje preveč dragoceno za tole tragikomiko. Preverjeno je blagoslov, ki bo odrešil vse trpeče duše na Slovenskem. user posted image


(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 13:50:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Punce, spet se vračamo na isto, kjer smo bili pri prvotno odprti temi. še enkrat poudarjam za vse tiste, ki niste ali pa nočete razumeti ponovnega odprtja te teme: ODPRTA JE BILA ZATO, DA OBVESTIM, DA SE JE OBRIGIT USPELA DOGOVORITI ZA ODDAJO NA POP-TV. NAJ SE JI JAVIJO ZAINTERESIRANE. ČE IMA KATERA POTREBO DISKUTIRATI, NAJ SE OGLASI NA OSNOVNI TEMI PORODNIŠKO NADOMESTILO, KI JO NAJDETE NA http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2254828&mpage=1&key=  TAM LAHKO ŠE ENKRAT IZRAZITE SVOJE MNENJE, PREBERETE DRUGA MNENJA, ITD. PROSILA SEM RAZNE ANONIMNE UPORABNICE, NAJ SE NE JAVLJAJO, ČE NIMAJO NAMENA SODELOVATI IN PREDVSEM PROSIM, DA NE POSTANE TA TEMA DVOJNIK PRVE.


LEP DAN





Tudi tebi lep dan še naprej. Dokler je forum RR javen, bomo napisali svoje mnenje kadar bomo hoteli.user posted image
Pa srčno upam, da bo tvoje kričanje na forumu pomanjšano ali celo izbrisano.user posted image  Če se tako dereš doma...ne bom napisala podrobnosti. Obnašaj se svojim letom primerno, predvsem pa  po bontonu interneta.user posted image


Take teme bodo tako ali drugače dvojniki. Zakaj? Ker delavni ljudje ne bomo dopuščali, da lene riti na naš račun dobijo neki "kvazi" dodatek,ki dviguje rodnost. Rodnost bodo dvigovali ljudje sami in otroke naj imajo takrat, ko so izpolnjeni osnovni pogoji za to.user posted image A je to tako težko razumeti? Ali si sama tudi doma,da podpiraš lene riti? Jaz jih ne. Podpiram tiste, ki so v stiski, in zato potrebujejo pomoč države. Ne podpiram pa take, ki gredo z glavo v zid!!!!

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 14:04:18   
Anonimen
No jaz nisem anonimna torej lahko pišemuser posted image .

Tamara, sej si pametna punca, dej mal razmisli no....a res misliš da se bo s socialnimi pomočmi in podobnim rodnost dvignilo? Sam še več folka bo po tej logiki na socialni, k se jim ne bo splačal delat it.
Že zdej kkšna čistilka zasluži isto k en k na riti sedi pa socialno dobiva.
In če se kot študent odločiš za otroka ti pripada še štipendija, to nadomestilo in smo že na skor 400€. Tolk dobi en folk k dela!

Rodnost bi se pa dvignila če bi bilo lažje pridt do stanovanj, če bi bilo manj služb za določen čas in se ženske nebi bale za zaposlitev. To bi pomagal k večji rodnosti.

Ne pa socialni dodatki.

Socialna naj poskrbi za tiste k se jim v življenju kaj zalomi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 14:06:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

No jaz nisem anonimna torej lahko pišemuser posted image .

Tamara, sej si pametna punca, dej mal razmisli no....a res misliš da se bo s socialnimi pomočmi in podobnim rodnost dvignilo? Sam še več folka bo po tej logiki na socialni, k se jim ne bo splačal delat it.
Že zdej kkšna čistilka zasluži isto k en k na riti sedi pa socialno dobiva.
In če se kot študent odločiš za otroka ti pripada še štipendija, to nadomestilo in smo že na skor 400€. Tolk dobi en folk k dela!

Rodnost bi se pa dvignila če bi bilo lažje pridt do stanovanj, če bi bilo manj služb za določen čas in se ženske nebi bale za zaposlitev. To bi pomagal k večji rodnosti.

Ne pa socialni dodatki.

Socialna naj poskrbi za tiste k se jim v življenju kaj zalomi.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 15:20:06   
valentina2006
Ko berem vsa ta mnenja, me kr mika, da še neki sama napišem. 175 € je absolutno premalo...če partner zasluži dobro, potem še nekak, ampak... Svet nikoli ni bil pravičen in ne bo, še to, čedalje slabše je... Sama sem v 5 mesecu user posted image  in ker zaradi samega poteka user posted image  moram biti na bolniški, je katastrofa. Iz mesca v mesec mi zmanjkuje, že pri sicer čisto nizki plači, bolniška je pa sploh porazna... Kako potem naj bom mirna v pričakovanju.
Z vseh strani te bombandirajo...osnovne življenjske potrebe se neprestano dražijo...kaj pa naše uboge plače????normalno, ostajajo iste. Za vse to pa je zaslužna naša vlada, k ma usega dost...
Pol pa jamrajo, da je premajhna rodnost, pa kako boš sploh mel user posted image ?????kdo ga bo pa živel.....A kdo kaj nardi za višjo rodnost??????NE
Mlade družine še do stanovanj ne pridejo, če se "do smrti" ne zapufajo (večina), pol pa v vseh dolgovih met še user posted image .....
Mislim, da tiste, ki mate nizke dohodke vete, kaj sem s tem želela povedat...
175 €, težka dostopnost do stanovan, sabe plače nam res niso v spodbudo, da se rodnost v državi dvigne.....ampak kaj nardit?????????tisti, k majo vsega dost o vseh teh stvareh odločajo, zato pa je tko......

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 17:50:43   
bastian111
No jaz se za to ne bojim,menim in pripravljena sem se boriti za tiste ,ki bi prejele 175 eur mesečno.Vprašala bi poslance ali kogar koli ,ki je za to odgovoren ,če vzamejo mene pa otoka k sebi za en mesec z tem dohodkom? Moža pustim doma,pa jim recimo dam 175 eur pa da vidim kako jim bo to uspelo speljati skozi meseca!Da ne govori o tistih ,ki sami vzgajajo otroke ali niso bili po svojih krvdi brez zaposlitve?user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PORODNIŠKO NADOMESTILO:POZOR
24.1.2008 18:05:49   
Estrella*
Res je, da rodnosti z dvigom PN ne bomo dvignili, pa kjlub temu bi bilo dobro, da se to stori iz vsem že zanih razlogov.
Ne moremo pričakovati, da bi se vsa PN izenačila, ker bi potem bila večina user posted image  na slabšem(v nemčiji imajo tak sistem in je porodniška slaba)
 
Bi bilo po moje pa čisto izvedljivo in tudi fer, da bi se PN dvignilo na raven PN, ki ti pripada po minimalni plači v SLO. Zakaj?
Ženska se iz različnih razlogov odločajo za user posted image  pred stalno zaposlitvijo(študentke, čakajoče na zaposlitev, bolezenska stanja....). Le te se bodo v večini slej kot prej zaposlile , delale in plačevale prispevke v ta namen vsaj 35 let, vendar jih ne bodo nikoli koristile. Pa povejte anonimne in podobne je to fer? 

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




2nd Hand Shop za otroška oblačila in opremo
Tanja74

Ali bi, če bi imele možnost, kupovale otroška oblačila in otroško opremo v t.i. Second Hand Shop-ih (preko interneta, v trgovini)

Da (59%)

Ne (35%)

Drugo (6%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!