|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 8:50:39   
*raci*
Pralni stroj mi je crknuuser posted image  Elektronika je šla. Serviser pravi veliko delovnih ur.Popravilo bi stalo 150 eur,star je 7,5 let. Perem do 7x  na teden.
Ali naj popravim starega ali naj kupim novega, nimam pojma kaj naj naredim. Da kupim vsaj istega kot ga imam je 400 eur. Kaj bi naredile ve???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 9:00:56   
ajataja
Meni je lani crknil 8 let star pralni stroj in sploh nisem razmišljala o tem da bi ga popravljala ,ampak sem šla po novega.Perem vsak dan in vem da je 8 let kar lepa doba da mi je non stop delal,ker pač niso več delani za 20 ali 30 let kot včasih in zato bi jaz na tvojem mestu šla po novega.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 9:21:56   
misa4
novega, jaz mam 7 let garancije in ko bo po garanciji crknu, gre na odpad

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 9:33:43   
petarda
Novega. Ker ti nihče ne garantira, da potem, ko bo elektronika OK, ne bo odpovedalo kaj drugega. user posted image

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 10:22:29   
krogec
definitivno novega, pa čim daljšo garancijo, ker tvoj je po toliko letih gotovo že precej "utrujen"

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 10:28:50   
Arwenko
Glede na količino pranja absolutno novega, dolgo tak ne bo več, tudi če popraviš tole elektroniko. Najin je 5 let star, pa tudi že razmišljava počasi o novem, da naju ne preseneti preveč, ko crkne user posted image

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 10:52:44   
PinaNina
Novega, mal poglej v nekaterih trgovinah jemljejo stare in ti dajo nekaj penezov zanj (GA je imel tako akcijo) . Preveri ali se ti taka zadeva splača, pripeljejo ti stroj, starega ti odpeljejo. Ideala.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 11:12:44   
Pia*
Odgovori so me prav presenetili. Jaz ga imam že 13 let pa deluje.user posted image

Tako, da jaz bi se odločila za popravilo je pa res, da ni garancije, da bo brezhibno delal še naprej.

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 11:38:08   
*bubi*
Jaz bi kupila novega, tudi z eko vidika - danes so kriteriji za energijske razrede drugačni kot so bili nekoč.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 11:44:35   
kalbo
Definitivno novega. Zdajle je šla elektronka, pol bo počas grelc odpovedal, pol....
Moja tašča je zmetala v zadnjih dveh letih v star stroj za enga novega pa še mal. Seveda ji serviser piha na dušo s floskulami, kot...veste gospa, če ga boste dal stran ga dejte men, pa tamladi bi sam stran metal in podobno. Seveda da ji ne bo rekel, naj novega kup, pol je on ob delo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 11:46:37   
poli*
Jaz bi tudi novega kupila. Vprašanje je, če bi res popravilo stalo "samo" 150€... komot ti reče še 50€ zraven, pa imaš že pol novega.
Se strinjam tudi glede eko vidika. Sedaj obstajajo tudi A++ in ti res ne pokuri skoraj nič elektrike (vendar glej, da ne bo šparal z vodo, sicer cunje ne bodo oprane kot je treba).

Moja mama je imela situacijo s sesalcem (250€)... nekaj let je delal brezhibno, potem ga je pa kar na lepem zmanjkalo... in smo dobili enega "iznajdljivega" pooblaščenega serviserja. Zmenili smo se (ker še nismo vedeli kaj je narobe), da ga popravi samo če je res kaj malega (20-30€)... ja, pa smo na koncu dali 60€. Rekel je, da je zamenjal neko elektroniko... in po enem letu je spet isti problem- bog ve, če je res zamenjal, kar je rekel. Uglavnem, proč smo vrgli 60€, sesalec je pa še vedno fuč!

< Sporočilo je popravil poli* -- 5.3.2012 11:47:49 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 12:57:20   
MioBambino
Vzemi staro za novo, boš ugodno čez prišla, pa še nov stroj boš imela. Jaz tako starega stroja ne bi popravljala.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 13:26:12   
KATI321
Moja januarska situacija - po 7 letih je bil stroj fuč in je šel na odpad. Je pa res da že za 300 € dobiš stroj, tisti A++ pa so dragi ko user posted image . Sama sem kupila od Gorenja. Perem pa tudi 5 - 7 x na teden.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 13:34:16   
roladica
Če je bil med cenejšimi, torej verjetno tudi nižje kakovosti ga bi definitivno zamenjala. Če je bil rs drag, spada med kvalitetne in na splošno manj kvarljive in če veš, da te bi tako dober stroj danes stal veliko potem ga raje popravi.

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
5.3.2012 14:23:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu roladica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 15:39:31   
*raci*
Punce hvala.
Sem se že odločila, da kupim novega na obroke. Isto Electrolux za 400 eur. Dosti izboljšana verzija zdajšnega.
Mater sem pa cincala in premišljevala cele 4 dni. Mi je kar kamen odpadu od srca, ko sem se odločlauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Popravilo ali novi pralni stroj
5.3.2012 16:51:11   
noranate
Meni bela tehnika crkuje nekje na 7 let in takrat nič ne rihtam, ampak kupim novo. Sedaj boš dala 100 eur, naslednjič 100,če ne celo več in na čem si? Jaz bi kupila novega, tega pa lahk še vedno kateremu ponudiš v odkup, vsaj za 1 obrok novega bo. Srečno!user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?