|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomožno kolo za dekliško kolo???
9.10.2007 22:21:18   
HuAnita
Uspelo nam je, da je Capinka zlomila pomožon kolesce na kolesu... se da to kje kupiti????user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomožno kolo za dekliško kolo???
9.10.2007 22:23:20   
kofetek2010
Ja se da, ampak ne vem kje - lahko pa ju3 očeta vprašam (je porihtal od mulca kolo). user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomožno kolo za dekliško kolo???
9.10.2007 22:25:12   
Spark
MMislim, da imajo v Hervisu. 

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomožno kolo za dekliško kolo???
10.10.2007 8:53:08   
Jančika_
Ja, seveda se da. Mi smo dobili podarjeno kolo za Vaskota, ki sploh ni imelo več pomožnih kolesc, potem jih je pa Joe kupil v tisti trgovini s kolesi, ki je pod tribunami nogometnega štadiona na Hudinji, čisto na koncu t.i. "avenije"user posted image , pri stopnicah.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomožno kolo za dekliško kolo???
10.10.2007 10:25:40   
koala
V trgovini ala Hrvis, ali pa v kakšni, kje so specializirani za prodajo koles in kolesarske opreme.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomožno kolo za dekliško kolo???
10.10.2007 11:09:38   
krauca
Nam je to uspelo že prejšnji teden user posted image  (zlomiti pomožno kolo).
Baje so ta kolesca univerzalna (odvisna od velikosti kolesa). Jaz sem jih kupila v Pikapolonici. Stane pa cel komplet (2 kolesi, priključki, šraufi ...) 3,45 EUR.
LP
K.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomožno kolo za dekliško kolo???
10.10.2007 13:12:58   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: krauca

Nam je to uspelo že prejšnji teden user posted image  (zlomiti pomožno kolo).
Baje so ta kolesca univerzalna (odvisna od velikosti kolesa). Jaz sem jih kupila v Pikapolonici. Stane pa cel komplet (2 kolesi, priključki, šraufi ...) 3,45 EUR.
LP
K.



Super! V CE Pikipoki itak eno poznam, tako da če bankrotiram ob tejle ceniuser posted image

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?