|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poje zelo dosti sadne kašice
10.6.2005 22:55:58   
Urška*
Ojla!

Midva imam že en celi obrok in sicer sadni obrok dopoldan.
Danes pa sem zmerla kolko poje tega in ugotovila da poje 330 ml sadne kašice. Hm, je pa res da ni tako zelo gosta. Meni se zdi to ogromno.

Ponavadi mu zmiksam skupaj različno sadje, ali pa mu v riževo kašico vmešam sadje.

Kolko pa vaši pojejo oz so pojedli v tem obdobju-6 mesecev?

LP:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poje zelo dosti sadne kašice
10.6.2005 22:58:04   
Jančika_
O madona:ups:. Naš pri desetih mesecih po moje čez cel dan toliko goste hrane poje:zmeden2:. Na začetku je jedel precej več, potem ga je pa minilo.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poje zelo dosti sadne kašice
10.6.2005 23:03:13   
Urška*
Madona, te pa je moj praaaaviiii požerušček.:ups::)- Saj se vidi na sliki da rad papa, ne?:)-Čisto je po mami.:ups:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poje zelo dosti sadne kašice
10.6.2005 23:18:08   
Anonimen
Čak, a ne vidiš, kdaj ima otrok dovolj? Al kar bašeš, dokler ne zmanjka?

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poje zelo dosti sadne kašice
10.6.2005 23:25:00   
Urška*
Ne al bina, ne bašem dokler ne zmanjka. Ampak moj Žan če mu ne dam se začne takoj jezit, mu spet ponudim žličko in on kar cmoka zraven, in kaže znake da bi še.

Nisem nora da bi otroka basala ali pa silila naj je.

lp:)


(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poje zelo dosti sadne kašice
10.6.2005 23:26:40   
Moyca_
čuj naš fant ni imel podna in je jedel dokler je šlo-dobesedno. Zato pa je bil taka bunka- pri 6.mesecih je imel 9,5 kg
Probaj mu dati samo 150, potem pa čajčeka, ker je to res preveč za njegov želodček

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poje zelo dosti sadne kašice
10.6.2005 23:30:34   
Urška*
Moyca hvala:rozica::rozica::rozica:

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 0:09:23   
Pika10
Moj sine poje naenkrat eno malo Frutkovo sadno kašico, če pa kupim Hippovo veliko jo imava pa za dva dni. Ne vem ali je to malo ali veliko.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 5:44:13   
snorlax
Tudi naš je tak, da nima mere in sicer pri zelenjavnih juhicah. Jaz mu vmes, ko ga hranim, dajem malo čajeka po požirkih.

Kaj češ, otroci so različni, tako kot odrasli. Eni pojejo premalo, eni pa preveč. Ne sekiraj se, ko bo shodil, bo zgubil vse kile. Moj je prava bombica (že rodil se je težek), pri mojem dojenju do 7. meseca je dobesedno kipnil, sedaj pri dobrih 8. mesecih pa malo bolj miga in že dobiva "mišice" namesto špeheka.

Tudi zdravnica mi še ni nobena rekla, da je predebel, pa ima 11 kg. Je pa res, da bo verjetno pozneje shodil, ampak enkrat bo. Takrat bova pa oba shujšala!:)-:)-:)-

L.p.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 7:57:10   
cleopatra
naša poje okol 150 ml- na koncu že kar fajn ven iz ust meče

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 8:54:49   
Annny
Urška, tudi naša deklica poje 2-3 dl sadne kaše, odvisno od tega, ali jo prej še dojim ali ne.
Samo če ti kasneje poliva oz. bruha, to pomeni, da se jee preveč najedel. Pri naši se to včasih zgodi, zato raje naredim malo manj kaše in jo kar skrijem, ko se mi zdi, da bo dovolj. Saj je itak sita in pozabi na to. Drugače pa kar hlasta za žlico in poje vse, kar vidi. Res je požeruhinja, pa je čisto šlank:)-:)-:)-
Lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 9:06:32   
Urška*
Anny, nič ne poliva potem, lepo podre kupčeka in to je to.
Meni je patronažna tudi rekla naj naredim 150 ml in da bi to moral imeti dovolj za 2-3 ure. ŽAn pa je po tem obilnem obroku sit za 4-5 ur. Ne vem no. Bomo danes vidli za kolio časa bo imel dovolj 150.

Hvala:angel:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 9:14:15   
Annny
Urška, potem je pa po moje čisto v redu!
Če je lačen, naj pa papca- saj otroci so tako različni.
150 ml se meni zdi malo, če pogledam, koliko poje naša Naja.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 9:20:55   
Urška*
Uh, sem zdaj čist že zmendena.:)-

Bom kar naredila tako, kot se meni zdi da je prav.
Hvala za nasvete!:rozica::rozica::rozica:

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 10:17:21   
piščanc
tako se govori Urška, kot se tebi zdi. če je žan zadovoljen, potem nimaš skrbi, se bo pa še veliko spremenilo


(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 10:22:28   
Urška*
Hvala piščanc!!!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 11:19:32   
mehurčica
Urška, moj David je pri 6,5 mesecih tudi začel ful jest. Naredila sem zelenjavno juhico in zmiksala v kašico. Delala sem v takšnih lončkih, kjer piše obstrani, koliko je notri. Pa sem skoraj vedno naredila cca.300ml. Sadja je ponavadi malo manj naneslo. No, David je skoraj vedno vse pojedel.:bravo:Ko je bil star 7 mesecev, je imel 8kg/72cm. Je pa res, da ima že od rojstva super prebavo...podedoval po atiju in mamici.:)-

Saj sadje in zelenjava je zdrava prehrana. Drugo bi bilo, če bi pojedel 300ml čokolina, čokoladnega pudinga, čokolade...

Veselo papcanje!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 11:49:29   
Gina
Pri nas je naš ta mal odkar je začel jesti gosto hrano, vedno pojedel najmanj 2,5 dcl sadne kašice, včasih po dva velika frutka naenkrat, sicer je pa tulil dokler ni dobil še. Če sem mu dala čaj, je tulil čez eno uro.
Za kosilo je in še vedno poje cel velik krožnik minimalno ali včasih dva.
En jogurt mu je premalo, zraven poje banano. Ena banana mu je premalo, zraven je vedno moralo biti vsaj eno jabolko....
Nekateri otroci pojedo toliko in toliko rabijo. Nič ni narobe. Naš je imel pri 1 letu 12kg in 80cm. Pri 9. mes 10,5kg in 75 cm, pri 6. mesecih 9200 in 72cm. Zdravnica vedno reče, da ni nič predebel, tako da ne vem.... jaz mu dam, kolikor mu paše, dokler ne obrne glavice proč oz. dokler prvič ne pljune ven.

Za razliko od naše bejbe, ki v tem času ni pojedla skoraj nič, pri 6. mes. je pojedla 60 ml mleka na obrok, pa pri 7. mes. ni pojedla celega malega frutka. Pa da ne boš mislila, da je bila slučajno kdaj suha. Prej bolj okrogla. Telo se je navadilo, da skoraj nič ne dobi, pa je začelo vse skladiščit. Šele ko je začela veliko športat, je precej teže zgubila, pa je zdaj ravno prava. Tako da....ni pravila.

Prvi je pa kot dojenček do 1 leta jedel tako, kot piše v učbenikih, pa je zdaj prava suha južina. Ni pravila, ti povem.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 13:58:11   
špelica
Mi nimamo še 9 mesecev, pa več kot deci in pol goste hrane mu ne zbašem v usta. Več popije samo vode ali mleka, recimo 2 deci!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Poje zelo dosti sadne kašice
11.6.2005 23:12:27   
Urška*
Mehurčica in Gina zdaj sta me pa pomirili! Hvala!:rozica::bravo: No, torej ni edini ki toliko popapca. bomo vidli kako bo ko bo v ponedeljek dobil zelenjavo.:)-

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Poje zelo dosti sadne kašice
12.6.2005 12:41:53   
helli
Urška, delaj kot se ti zdi....Glej k, kako m'maš fletkanega fantka!!!! Pravi cuker!!!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Poje zelo dosti sadne kašice
12.6.2005 15:35:43   
Urška*
:rozica::rozica:Hvala helli!:rozica::rozica:

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (7%)

NE (93%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!