|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po sprehodu
29.11.2010 15:09:12   
natasarobi
Mogoče mal čudno vprašanje ampak vseeno.

Sedaj, ko je zima in mraz ter je treba otročke bolj oblečt za na sprehod, me zanima kaj storite, ko pridete s sprehoda in otrok spi.

Ali ga slečete in s tem zbudite ali ga pustite oblečenega/delno slečete dokler se ne zbudi, s tem, da seveda prostor ohladite? Oz. kaj drugega, naprimer voziček daste na balkon (tega ne počnem jaz, zato ne me napast).

p.s. Nekje se mi zdi sem prebrala/slišala, da dojenčki ne jokajo, če jim je vroče, ampak tiho trpijo. Ne vem kje sem to prebrala/slišala, pa me zanima ali katera ve ali to res drži.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 15:48:41   
mini86
naprimer voziček daste na balkon (tega ne počnem jaz, zato ne me napast).
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Oz. kaj drugega, naprimer voziček daste na balkon (tega ne počnem jaz, zato ne me napast).



a to naj bi blo kej čudn al grozn al kako..user posted image
js sm ga če je spal-isto če mi je zaspal v lupinici nesla v spalnico in nagnla oba okna..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 16:42:59   
tinkatonka

Ali ga slečete in s tem zbudite ali ga pustite oblečenega/delno slečete dokler se ne zbudi, s tem, da seveda prostor ohladite?


Jaz ga slečem. Če je koma itak spi med slačenjem, če je delno zaspan, se zbudi pa se ga da tud hitro nazaj uspavat, če je pa zbrihtan, pa itak ne bo več nazaj zaspal.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 19:00:13   
nusi
ga slečem

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 19:04:50   
zlatolaska
jaz ga pa pustim oblečenega, voziček pa pustim v garaži kjer je v sosednjem prostoru toplotna črpalka in je zaradi tega hladneje je pa res da me od kuhinje do garaže loči samo hodnik ker smo v pritličju

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 19:11:35   
Katy78
Moj je v vozičku velikokrat zaspal in sem ga s košaro vred nesla v spalnico na zakonsko posteljo. Ker v spalnici niti pozimi nimava odprtega radiatorja (v hudi zimi je le na minimumu) in imava ne glede na letni čas cel dan okno na škarje odprto, ga nisem slačila oz. slekla sem mu le kapico, dekico sem odkrila, bundico ali jakno sem mu pa samo odpela. Tako mi je spal tudi po dve uri. Ko se je zbudil, sem ga vedno potipala in ni bil nikoli prepoten. Poleti sem ga pa velikokrat s košaro vred kar na balkon nesla in je tam naprej spal.

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 21:00:56   
Lantea
Jaz je ne slačim, razen če vem, da res trdno spi. Naša je itak v spanju tak zmrzljivc, da ji videt ni nikol prevroče.user posted image  Sicer pa ne vidim razloga, zakaj bi bilo narobe, če ga daš v vozičku na balkon spat. A ni isto, kot pa če bi pred hišo ob vozičku stala tisto uro, k spi?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 21:10:30   
K_a_t_i
A pol sem jst edina, ki se pač toliko časa sprehaja, da se otrok zbudi user posted image user posted image user posted image user posted image
Če zaspi pa v avtu, ga pa nesem v posteljo in pustim oblečenega - ampak v avtu ni nikoli v bundi ali pa pajacu. Tko da - to ne šteje.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 21:53:17   
m_o_i
pustim oblecenega in vozicek na hodniku (v stanovanju)

pa se nekaj: otrok pokaze, da mu je prevroce; tiho "trpi" mraz-takrat se umiri, ker varcuje energijo za ogrevanje telesauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 22:07:05   
deveta
Pri nas so taki primeri izjemno redki, saj več kot pol ure ali 45 min ne spi v vozičku. Če pa že pride do tega ji samo bundo slečem in jo položim v posteljico, vmes se itak malček zbudi, ne pa poplnoma. Če jo pustim doma v vozičku, pa se v roku par minut zbudi, ker ona ima svojo logiko: voziček mora trest, posteljica pa je na miru user posted image user posted image .

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po sprehodu
29.11.2010 22:16:00   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

pustim oblecenega in vozicek na hodniku (v stanovanju)

pa se nekaj: otrok pokaze, da mu je prevroce; tiho "trpi" mraz-takrat se umiri, ker varcuje energijo za ogrevanje telesauser posted image


Podpis...ko jim je vroče se znajo kar histerično dreti...
Sama malega nikoli nisem slačla, samo sem ga odkrila in mu odprla kombinezonček.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Po sprehodu
30.11.2010 8:37:10   
kristinaj
ta veliko sem v vozičku peljala na balkon dokler se ni zbudila, malega pa kar v spalnico in odprla vsa okna...


zakaj pa ne na balkon? a je zrak tam drugačen kot na sprehodu???!!!

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Po sprehodu
1.12.2010 6:54:29   
UrbanU
Jaz mu odperem zimsko vrečo, ga odpasam in delo slečem(odprem bundico, zdaj kombinezon) in ga dam na hodnik, kjer ni ravno toplo niti mrzlo. Včasih niti ne reagira včasih se pa zbudiuser posted image , če se zbudi pa ga probam dat nazaj spat ampak ga slečem do žabic.



(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Številka žabic
Katka123 RR

katero številko žabic kupiti za novorojenčka?

56 (87%)

62 (13%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!