|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poštarji...
16.3.2011 13:32:47   
branka81
Kdaj pri vas nosijo pošto tile naši poštarji?Pri nas šele ob 14huser posted image user posted image
Doma smo blizu centra,ampak očitno čist zadnji pridemo na vrsto.Danes čakam eno pošto,ki jo moram čimprej oddat pa ga še kar ni....najraj bi ga prebutala hehe
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poštarji...
16.3.2011 13:40:25   
KIKI****
Pri nas so lani uvedli hitro pošto, tako da imamo v prostorih pošte poštarja samo dobre 45 minut na dan. Najbolj me jezi, če naročim kak paket ali priporočeno pošto, pa takrat ni nobenega doma, ki bi to prevzel in moram potem 18 km daleč, na centralno pošto, da lahko prevzamem paket ali kuvero. Sej vem da lahko naročim paket še enkrat in plačam, eh to me jezi.

Sicer pa pride poštar nekje med 11 in 12 uro.

Nekje mora biti prvi in nekje zadnji, žal. Pri nas dela do 14 ure na terenu, torej zadnji dobijo ob 14 uri.

< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 16.3.2011 13:43:11 >

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poštarji...
16.3.2011 13:45:28   
Precious
ne vem kako pri nas vozijo poštarji ,ker smo dogovorjeni,da me pošta počaka na pošti in jaz pridme iskat kdaj hočem

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poštarji...
16.3.2011 13:48:00   
branka81
Po moje bo tud pri nas najboljše,da si sama hodim iskat pošto.Bom se še danes pozanimala.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poštarji...
16.3.2011 13:55:09   
Teni_
Mi smo 200 m od pošte, pa pošte ni nikoli pred 12. Včasih pa tudi malo pred 14. Čisto odvisno. Mi je bilo na začetku prav hecno, ker tam, ko sem bila prej doma (pri starših) je bil poštar že 8:05 pri nas.

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poštarji...
16.3.2011 14:24:51   
Saša27
No pri nas pa je tako, da poštar ko prinese priporočeno pošiljko nikoli ne preveri če smo doma, ampak (predvidevam) si že prej napiše listek (obvestilo) za v nabiralnik. Sem zadnjič, ko sem ravno bila doma slišala, da pelje proti naši hiši in ker sem vedela, da dobim priporočeno sem hitro odšla do vhodnih vrat in videla, da je zapeljal do nabiralnika, vrgel vanj obvestilo o priporočeni pošiljki in lepo peljal naprej. No pa sem morala lepo počakati do 17. ure, da sem lahko pošto dvignila na pošti. Moram pa napisati, da se mi je to že večkrat zgodilo.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poštarji...
16.3.2011 14:33:39   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

No pri nas pa je tako, da poštar ko prinese priporočeno pošiljko nikoli ne preveri če smo doma, ampak (predvidevam) si že prej napiše listek (obvestilo) za v nabiralnik. Sem zadnjič, ko sem ravno bila doma slišala, da pelje proti naši hiši in ker sem vedela, da dobim priporočeno sem hitro odšla do vhodnih vrat in videla, da je zapeljal do nabiralnika, vrgel vanj obvestilo o priporočeni pošiljki in lepo peljal naprej. No pa sem morala lepo počakati do 17. ure, da sem lahko pošto dvignila na pošti. Moram pa napisati, da se mi je to že večkrat zgodilo.


Kot kaže imamo istega poštarjauser posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poštarji...
16.3.2011 14:35:07   
Zamima
nas je kar hiter user posted image , pošta je vedno pred 13 uro .

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poštarji...
16.3.2011 14:38:26   
Hope2
do 12h mamo vsak dan v nabiralniku. 

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poštarji...
16.3.2011 15:15:06   
susica
o potem smo pa mi lahko srečni, najkasneje ob 10 je pošta pri nas, ponavadi pa tam okoli 8.30.
jupi za našega poštarjauser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poštarji...
16.3.2011 15:16:34   
Ira_
Kdaj pride poštar? Prej kot mož user posted image user posted image user posted image  okrog 13h.

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poštarji...
16.3.2011 15:55:22   
~Biba~
 
IZVIRNO SPOROČILO: Ira_

Kdaj pride poštar? Prej kot mož user posted image user posted image user posted image  okrog 13h.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ira_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poštarji...
16.3.2011 15:55:43   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

No pri nas pa je tako, da poštar ko prinese priporočeno pošiljko nikoli ne preveri če smo doma, ampak (predvidevam) si že prej napiše listek (obvestilo) za v nabiralnik. Sem zadnjič, ko sem ravno bila doma slišala, da pelje proti naši hiši in ker sem vedela, da dobim priporočeno sem hitro odšla do vhodnih vrat in videla, da je zapeljal do nabiralnika, vrgel vanj obvestilo o priporočeni pošiljki in lepo peljal naprej. No pa sem morala lepo počakati do 17. ure, da sem lahko pošto dvignila na pošti. Moram pa napisati, da se mi je to že večkrat zgodilo.
v avto, pa za njimuser posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poštarji...
16.3.2011 16:01:44   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

No pri nas pa je tako, da poštar ko prinese priporočeno pošiljko nikoli ne preveri če smo doma, ampak (predvidevam) si že prej napiše listek (obvestilo) za v nabiralnik. Sem zadnjič, ko sem ravno bila doma slišala, da pelje proti naši hiši in ker sem vedela, da dobim priporočeno sem hitro odšla do vhodnih vrat in videla, da je zapeljal do nabiralnika, vrgel vanj obvestilo o priporočeni pošiljki in lepo peljal naprej. No pa sem morala lepo počakati do 17. ure, da sem lahko pošto dvignila na pošti. Moram pa napisati, da se mi je to že večkrat zgodilo.


Kot kaže imamo istega poštarjauser posted image



Tudi mi imamo takega poštarjauser posted image  Mogoče se bojijo kontakta s strankami.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poštarji...
16.3.2011 16:53:17   
ksenija12
Pri nas -center Lj so pisne pošiljke v nabiralniku vsaj nekje do 10. ure, pakete pa dostavljajo nekje med 11-12 uro.
Glede tega da poštar ne pozvoni in preveri če je kdo doma-kolikor vem, se to ne sme..če se ponavlja, bi jaz to javila na pošto. Če pa poštarja poznaš, pa njemu namigni, da naj prej preveri...pri nas se je to dogajalo, ampak smo se s poštarjem zmenili preden smo šli 'težit' na pošto.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poštarji...
16.3.2011 16:58:04   
Dadi
Pri nas je pošta več ali manj okrog pol devetih v kaslcu...
Sem pa tele poštarje mal vzgojila. Živimo na vasi in dvakrat se je zgodilo, da je poštar potrkal potem pa kar vstopil v hišo.(tega v Lj. kjer sem živela nisem doživela).
Jaz sem bla zgoraj kjer sem dojila otroka in seveda na vrat na nos dol, da sem prevzela pošto.

No letos poleti je pa od tega poštarja sine nosil pošto in seveda tok tok na vrata, ker sem bila ravno na WC ju valda nisem odprla vrat jih je pač sam in noter po hiši vpil dober dan, dober dan...No pol je šel ven ker se nisem oglasila. No potem sem ga pa ujela zunaj pred hišo in sem ga nadrla, da kakšne navade majo to, da nimajo kej v hišo vstopat brez dovoljenja, pa tudi če sem doma pa mu vrat ne odprem je to moja stvar. No mislim, da je šlouser posted image to pol do vseh poštarjev (živimo v manjšem kraju) in zdej je mir.user posted image  Mater jim vaške navade.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poštarji...
16.3.2011 22:38:25   
zvezdica_1
ob 8,30-9,30... in vedno ga slišim, kako se s svojim mopedom pripelje... včasih kako sobotno jutrouser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poštarji...
16.3.2011 22:56:36   
branka81
Menjam našega poštarja za tistega bolj zgodnega heheuser posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poštarji...
17.3.2011 0:38:18   
Eva*
IZVIRNO SPOROČILO: branka81

Kdaj pri vas nosijo pošto tile naši poštarji?Pri nas šele ob 14huser posted image user posted image
Doma smo blizu centra,ampak očitno čist zadnji pridemo na vrsto.Danes čakam eno pošto,ki jo moram čimprej oddat pa ga še kar ni....najraj bi ga prebutala hehe



...niste zadnjiuser posted image


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poštarji...
17.3.2011 7:13:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

No pri nas pa je tako, da poštar ko prinese priporočeno pošiljko nikoli ne preveri če smo doma, ampak (predvidevam) si že prej napiše listek (obvestilo) za v nabiralnik. Sem zadnjič, ko sem ravno bila doma slišala, da pelje proti naši hiši in ker sem vedela, da dobim priporočeno sem hitro odšla do vhodnih vrat in videla, da je zapeljal do nabiralnika, vrgel vanj obvestilo o priporočeni pošiljki in lepo peljal naprej. No pa sem morala lepo počakati do 17. ure, da sem lahko pošto dvignila na pošti. Moram pa napisati, da se mi je to že večkrat zgodilo.


Pri nas istouser posted image .
Tast je prejšnji dan bil zunaj in je hodil  proti vratom, poštar pa je dal v nabiralnik in splinil.
Da ne govorim, da ima pošta skoraj vsak dan drugačen delovnik in smo se po pošto vozili tudi 3x. Pravi delovni čas zadenem edino v soboto.

< Sporočilo je popravil mika -- 17.3.2011 7:14:00 >

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poštarji...
17.3.2011 8:34:16   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

Glede tega da poštar ne pozvoni in preveri če je kdo doma-kolikor vem, se to ne sme..če se ponavlja, bi jaz to javila na pošto. Če pa poštarja poznaš, pa njemu namigni, da naj prej preveri...pri nas se je to dogajalo, ampak smo se s poštarjem zmenili preden smo šli 'težit' na pošto.


Sem klicala (že pred časom) na pošto in se pritožila (poštarja osebno ne poznam, ker jih kar naprej menjajo), pa je uslužbenka rekla, da tako naredi tam, kjer ponavadi ni nikogar dopoldne doma user posted image . Sem rekla, da se s tem ne strinjam, pa da se bom na višji nivo pritožila, pa mi je rekla, da se kar najuser posted image , če bom s tem kaj dosegla

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poštarji...
17.3.2011 8:58:14   
sončnica24
Pri nas čisto odvisno včasih že pred enajsto, se je pa že tudi zgodilo da po 14. uri, to je ponavadi takrat ko je naš na dopustu pa ga drugi menja in mora malo več pošte raznosit. 

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poštarji...
17.3.2011 9:17:15   
liliana
V soboto že ob 8. uri zjutraj......tako da ga vedno v pižami pričakam.....user posted image

Med tednom pa nimam pojma kdaj.......

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poštarji...
17.3.2011 9:26:33   
Anonimen
Moram pohvalit našega poštarja, ko smo bili še v centru Lj. Pošto je prinesel do 10.00, ko smo imeli dojenčka, je vedno prišel gor in mi osebno dostavil pošto, pa četudi samo reklame, zelo je bil uvideven, res fajn stric. Enako je osebno dostavil po bloku pošto tudi vsem tistim upokojencem, ki so težko hodili ipd.
Zdaj doma, pa je pošto sicer pripeljal nekje okoli 11.00, ampak me to ni motilo. Motilo me je, da najprej pošte sploh ni hotel dostavljat, ker smo kao predaleč od drugih, da je vsakič smrdel po alkoholu, da je na dvorišče zapeljal z gasom, kot da gre na avtocesto, zunaj pa so se igrali otroci. Komot bi koga zbil.
Potem smo si predvsem zaradi njegovega divjanja omislili poštni predal. Itak moram skoraj vsak dan na pošto oddat kakšno pošiljko za stranke, tako da sem vsakodnevno na pošti. 

(odgovor članu branka81)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poštarji...
17.3.2011 10:15:04   
mayci
Pri nas (okolica Lj.), je tudi poštar pozen...user posted image , pa imamo 400m do pošte in se večkrat na dan pelje mimo,  gre pa najprej vmes domov na malico, pa na ne vem kaj še in tako je dostava vedno po 12.....user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!