|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 13:37:21   
Nixxon
Kje se dobi Plivil AD3 kapljice? Navadne AD3 kapljice najin malček ne prenaša dobro, včeraj skoraj cel dan ni nič spal, non-stop jokal. Umiril se je samo, ko je bil priklopljen na joško.

Kapljic ni nikjer za dobit, baje se dogovarjajo o dobavi. Birokracijauser posted image .

Naj bi ene 14 dni šlo tako, da bi bil brez, pa bil malo rahitičen, sam tega pa res nočem.

Proizvaja jih hrvaška Pliva, dobijo se tudi tam samo na recept. A lahko katera zadevo kakorkoli zrihta, grem tudi na Hrvaško ponje. Lepo prosim.

Hvala, LP, Niko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 14:19:25   
smeska
Verjetno misliš Plivit D3... te kapljice nimajo vitamina A in ravno ta povzroča krče oz. sestavina v kapljicah, ki je povezana s tem vitaminom - pomoje bi jih zato tudi rada. 
Jaz sem čakala te kapljice že avgusta, pa so rekli, da bojo septembra, zdaj je že oktober pa pravijo konec oktobra, verjetno pa se bo ta zgodba zelo vlekla. 

Namesto tega sem šla raje v Avstrijo in kupila Oleovit D3, dobilo naj bi se ga pa še v neki škofjeloški lekarni, pa ne vem kateri. 

Oleovita se da samo eno kapljico na dan in direktno v usta ali pa na žlički z malo mleka.

Pa upam, da sem pomagala.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 14:21:10   
Anonimen
Mi smo tudi imeli avstrijski Oleovit D3. Pojdite v Avstrijo.

(odgovor članu smeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 14:22:17   
smeska
Aja pa še to, bje ga ni niti niti na Hrvaškem, naj bi jim zmanjkalo nekesestavine za proizvodnjo teh kapljic.

No pa še nekaj... (ta pozabljivost user posted image ), Oleovit dobiš v avstrijskih lekarnah brez recepta stane pa približno dva eura in pol.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 14:40:02   
Nixxon
Oooo, super punce. No, kaj takega sem hotel. Gremo v Österreich, najbrž že danes. You made my day! Imate pijačo v dobrem za tole.user posted image

(odgovor članu smeska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 14:56:28   
Nixxon
Kje je lekarna v Celovcu? user posted image

Aja, v Šk.Loki tega ni. Sploh ni pri nas registrirano in naj se ga nebi dobilo.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 15:23:13   
eya
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=883736&mpage=1&key=oleovit&#884967

Tukaj imaš telefonsko št. Arnike, se mi zdi, da pošljejo te kapljice tudi po pošti...

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
25.10.2006 15:39:33   
Nixxon
Super, dobil na telefon, danes grem ponje.user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
26.10.2006 14:24:48   
Nixxon
Evo, dobil Plivit D3 kapljice. Ampak na žalost staro zalogo od enega soforumaša z nekega drugega foruma, kateri jih ni uporabil.user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
27.10.2006 1:28:21   
kofetek2010
če greš čez Ljubelj je Ferlach bližje kot Celovec, lekarna je v centru na levi strani zraven Spara user posted image  cena: 2,10€

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plivil AD3 kapljice ... kje? NUJNO!
28.10.2006 20:26:16   
najina pikica*
tut nš je najprej jemal AD3 in imel ful hude krče po pa sm mu kupila oleovit D3 v Škofji loki v lekarni Arnika,cena 1400 sit.....jupi brez krčev....

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?