|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice Benetton
19.7.2006 12:22:40   
zmajči25
Sem že večkrat slišala za plenice od Benettona pa me zanima, če jih katera uporablja, kakšne izkušnje imate z njimi in kje se jih da kupit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice Benetton
19.7.2006 12:27:21   
kofetek2010
naš user posted image  jih je imel, a tega je že doooolgoooo...

sedaj jih nisem nikjer zasledila user posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice Benetton
19.7.2006 12:54:27   
Barbs
Zakaj bi jih sploh iskala in posledično kupila?user posted image
Zato, ker so beneton?user posted image

Drugače pa, da ne bom "mimo teme"....

po moje, če so Benetton, bi jih znali prodajati v Benettonovih prodajalnahuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice Benetton
19.7.2006 13:35:14   
total
Jo pač zanimajo te plenice,bo ji že katera znala povedatuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
19.7.2006 14:44:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice Benetton
19.7.2006 15:14:48   
katarina2004
Moj jih je nasemu prinesel iz Udin. Pri nas jih pa nisem zasledila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice Benetton
19.7.2006 15:25:06   
Barbs
Itak sem že vnaprej vedela, da sem čudna.user posted image

Me pa zelo zabava.user posted image

p.s.
Drugače pa, če se (svojim letom primerno) malce zresnim, bi rekla, da zaupam firmam, katerih osnovni proizvod so plenice. In na drugi strani seveda firmam, katerih osnovni proizvod so oblačila. Če se razumemo.
Če se že šminkurim ( govorim izključno zase, da ne boste skočile u luft (itak da ne user posted image  )), je čisto dovolj, da se z majčko, na kateri piše benetton ( in izpadem kul in v koraku s časom, čeprav ne rečem, da benetton nima kvalitetnih oblačilc),  da pa bi sinkotu limala na rit plastične plenice samo zato, ker so lepo pisane in ker na njih piše benetton, pa...user posted image  no ja.... vsak po svoje, kot povsod.user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 19.7.2006 15:31:10 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice Benetton
19.7.2006 16:01:04   
TVN
Samo moje mnenje: lepo je, da poveste še kakšen nasvet ali svojo življenjsko filozofijo, ampak, dajte no, zmajči25 je samo spraševala, kje se te plenice dajo dobit in kakšne izkušnje imajo tiste, ki so jih že uporabljale.
Ni nujno, da je snob (in da se šminkuri), če nekdo uporablja Benetton.

Sama nisem noben pristaš firm, ampak pogledam pač vse, kar mi pride pod roke. Če mi je všeč, če se mi zdi dokaj kvalitetno, če je cena zame sprejemljiva, potem kupim. Včasih tudi Benetton. Pa ne zaradi imena. Pa ne zaradi kvalitete. Zato, ker mi je všeč. In mimogrede, ravno sedaj so imeli nekaj ful luštkanih stvari na razprodaji v Emporiumu. Ugodno in lepo.



_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice Benetton
19.7.2006 17:13:40   
tinatona
Oj!

Jaz sem jih včasih uporabljala za enega fantka ki sem ga čuvala. Pa ti lahko povem da hujših plenic še nisem videla (razen morda ene leclercove). Res plastik fantastik na kvadrat!!!

Un revček je imel takoj rdečo ritko, pa se mamici ni dalo dopovedat da so zanič.

LP Tina

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice Benetton
20.7.2006 13:04:38   
bori1
Pred 4 leti sem jih za Marušo enkrat kupila v Leclercuuser posted image . P res samo enkratuser posted image user posted image user posted image ,...

jih pa že nekaj časa ne vidim več nikjer,......

lp, bori1

< Sporočilo je popravil bori1 -- 20.7.2006 13:05:22 >


_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice Benetton
20.7.2006 17:41:35   
zmajči25
Me ni bilo en dan na forumu, pa vidim, kakšna razprava se je vnela zaradi enih plenic...user posted image  Sem samo vprašala kaj mislite o plenicah Benetton, ker sem nekje zasledila, da do ful lepo porisane in  ker moja user posted image  sedaj po tej vročini nosi oblekice oz. je samo v plenici, bi bilo lepo jo videt. Samo to in nič drugega nisem s tem mislila, tukaj pa takoj cela polemika user posted image  
Barbs:
Kot prvo sploh nisem vedela kakšne so in da na njih piše Benetton (saj tudi na Pamperskah je napis čisto zgoraj na hrbtu in slabo viden), kot drugo tudi nisem vedela da so zanič kot nekatere pišejo in sem točno to hotela izvedet (sicer pa nekaterim je nekaj dobro, drugim pa totalno zanič), kot tretjič pa katera firma izdeluje izključno samo eno stvar? Jih je bolj malo. Tudi Pamperske izdeluje P&G, ki kot vemo izdeluje tudi pralne praške, WC čistila, vložke,.... Da ne govorimo o drugih firmah npr. Johnson&Johnson, ki izdeluje tudi palčke za ušesa, kreme za obraz in ne nazadnje tudi kontaktne leče, ki jih uporabljam.
Kot četrtič pa zakaj toliko proti firmam? Če je neka stvar meni všeč pa naj bo to Benetton ali pa **** firma jo bom kupila, apriori pa nisem proti ničemer.
Sicer pa se nima smisla prerekati za tako banalne stvari!?!

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice Benetton
20.7.2006 20:11:48   
Anonimen
Pred tednom dni so bile videne v zagrebškem Benettonu na polici za prodajalko. Velikosti ne vem.

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!