|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleničke Libero
23.1.2006 12:31:09   
Mala Vita
Moja hčerkica ima nekje 6.5kg. Mislite, da bi ji pleničke od 7-14 kg bile prevelike? Manjših manjših dimenzij niuser posted image .
Kakšne pa se vam nasploh zdijo te pleničke? So dobro vpojne in zračne? Ali so katere boljše?

Lep dan vsemuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 12:35:37   
eva1
Meni so ful okuser posted image user posted image user posted image , jaz vedno kopim večje, da se bolje prilegajo naši mali ritki! 

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 12:39:05   
Piškotka~
Ziher bodo v redu, saj to niso prevelike.

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 12:44:20   
Grascakinja
So odlične plenice, po mojem boljših ni. Poskusi. če bodo zdaj prevelike, čez par tednov ne bodo več - ne boš v nobenem primeru nič stran vrgla.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 13:12:09   
zoya24
Mi imamo tudi zdaj Libero pleničke, iz izkušenj povem, da so te pleničke malo manjše, tako da jih lahko brez problemov poskušiš in uporabljaš.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 13:13:15   
Una
Jst sem zelo zadovoljna s temi pleničkami, moram pa še sprobat, če zdržijo čez noč (tako kot Pampers).

Una

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 15:12:39   
Adelina
Jst sm tud zlo zadovoljna s temi pleničkami mi tudi ponoč zdržijo (samo 1krat je bil moker, no pa 2krat čez dan ampak takrat pa je moj kupil premajhne plenice). Je pa res, da je boljš večjo plenico vzet-itak se kilaže mal prekrivajo.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 17:19:48   
teta beta
Tudi moji hčerki sem jih kupila prejšnji teden, čeprav ima tudi tu nekje (6,5 kg), vendar so ji bile midi definitvno že premale. Popolnoma prav so ji, celo bi lahko rekla, da ne bo dolgo, ko bo tudi te prerasla. Ko jo razvijem, je elastika tik nad bedrco in ravno toliko, da ne veže. So pa super plenice.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleničke Libero
23.1.2006 22:11:33   
Kety
Jaz sem jih našemu kupila ko je imel 6,5kg in so mu bile že prav,...so pa super,super pleničke. Končno ene, ki so res dobre!

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pleničke Libero
29.1.2006 12:09:37   
Primoza
Se strinjam pleničke libero so v redu, pa še drage niso - strošekl 10-16 kg nekaj čez 40 sit za kom  - poraba kakih 5 na dan. Se pravi mesečni strošek 6000 sit. 

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleničke Libero
29.1.2006 16:53:25   
tincci
Mi smo tudi kupili to dimenzijo, mala ima 8 kg in so ji kot ulite. So pa dobre, celo ponoči vsakič zdržijo user posted image Malo me moti, ker imajo precej plastičen vonj, kot Pampers, ampak te dvoje plenice so tudi najboljše za moj okus, ne premočijo!

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pleničke Libero
29.1.2006 17:37:51   
polona2
Meni se zdijo Libero pleničke zelo kvalitetne, pa tudi med nogicami so ožje oz. imajo manj materiala, kot ostale. Nažalost pa je Hana na Libero pleničke alergična in dobi vneto ritko, zato ostajamo pri Babylove.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pleničke Libero
29.1.2006 18:07:56   
skuštrana
Mi prisegamo samo na Libero....

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pleničke Libero
29.1.2006 18:25:28   
ronja5
Mi smo probali že skoraj vse....pa so Libero res zakon. Kupujem pa itak vedno eno št. večje.

user posted image user posted image user posted image   ZA LIBERO!!!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pleničke Libero
29.1.2006 18:32:31   
chips
Zanima me kje kopujete te planičke Libero.
A uporablja katera pleničke Baby love???
V DM-u jih imajo.Kakčne se vam zdijo


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
29.1.2006 19:32:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pleničke Libero
30.1.2006 14:02:23   
Avri
Tudi mi uporabljamo Libero in po mojem so to najboljše pleničke. Sicer obstajajo tudi manjše dimenzije ampak se pri nas ne dobijo. Kolegica jih je kupovala v Avstriji samo ne vem kje. Mi vedno kupimo malo večje pa nič ne premočijo. Ponoči je naša ritka vedno suha (tudi do 12 ur).
Naj dodam še to: Rok ima zelo občutljivo kožo, v drugem mesecu je imel trdovraten ekcem v "previjalnem predelu" in vse druge pleničke, vključno z Pampers Sensitive, so mu dražile kožico, odkar pa uporabljamo Libero pa nimamo problemov. Res toplo priporočam.

Pozdravček.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
30.1.2006 15:01:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Avri)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pleničke Libero
30.1.2006 18:08:32   
tincci
Chips, vpiši v iskalnik Babylove, boš našla nekaj debat na to temo!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?