|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pestunja
11.9.2008 21:03:06   
lion
Čao,

zanima me če ima kakšna izkušnje z pestunjo-vrečo, ki si jo navežeš okrog ramen in imaš notri otroka. Kako se obnese? Kje bi se jo dalo kupiti? Koliko je cena?

Hvala in l.p.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pestunja
11.9.2008 21:19:30   
frutka_
To ti bo pomagalo:

http://www.ringaraja.net/forum/Slingi%2C_storklje%2C_trakovi%2C_kengurujcki%2C_izmenjajmo_izkusnje/m_1292897/tm.htm 

(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pestunja
11.9.2008 23:13:23   
sxy
Mi imamo sling in hot  ga nismo nikoli uprabljali,mam pač to smolo da naš škratek ne želi in neželi biti v njemu.user posted image   Tako da če te zanima, ti prodam. Je samo enkrat sprobano in nikoli nošeno!!!

_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pestunja
12.9.2008 0:17:58   
frutka_
Poslala sem vam zasebno sporočilo.user posted image

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pestunja
13.9.2008 18:18:58   
sxy
Sem vam odgovorila na ZS, no vsaj upam da je šlo, mi neki rač.štrajka!!! Javite če ga ni odposlalo!!!!

_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pestunja
12.11.2009 22:56:48   
TuBoLina_86
mene tudi zanimajo te pestunjice.... kakšne izkušnje? mnenja?

sem gledala na teh straneh....

http://www.mojskratek.si/


http://www.ekokamra.com/index.php



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pestunja
13.11.2009 7:42:42   
lenca1
A ima katere izkušnje s to pestunjo: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/kengoruji-in-nahrbtniki/pestunja-oranZna/541183830032054118

Je pa precej cenejša, sam ne vem, če se tudi obnese tako dobro kot te ostale!

(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pestunja
13.11.2009 7:46:03   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1
A ima katere izkušnje s to pestunjo: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/kengoruji-in-nahrbtniki/pestunja-oranZna/541183830032054118
Je pa precej cenejša, sam ne vem, če se tudi obnese tako dobro kot te ostale!


Jaz imam točno to. Meni je super.
Malečko dam noter ko grem v štacuno na manjši šoping, tudi na sprehod sem jo že imela (voziček sem pozabila doma). Ali pa za kakšne turce kjer ni za voziček. Fajn je, no.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pestunja
13.11.2009 7:56:39   
Piha
Pestunje Ekokamre in Pikapolonice se med seboj razlikujejo predvsem v ceni. Naša dojenčica je tudi ne mara, čeprav se meni zdi to super za prve mesece. Če katera želi kupiti samo oprano in poskusno uporabljeno, rdeče barve, naj mi pošlje sporočilo na ZS. ( je iz Pikapolonice)

(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pestunja
13.11.2009 8:01:22   
TuBoLina_86
piha,maš zs.

_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Piha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pestunja
13.11.2009 22:19:20   
anika87
Stara tema o Pikapolonicini pestunji:

http://www.ringaraja.net/forum/pestunja/m_4382175/mpage_1/tm.htm#4437227

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pestunja
14.11.2009 0:01:27   
nejcko
Jaz sem imela pestunjo iz Pikapolonice in mi je bila super.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pestunja
22.11.2009 12:53:25   
Nina37
Jaz uporabljam Mark & Neli pestunjo in je res super.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pestunja
22.11.2009 15:54:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

A ima katere izkušnje s to pestunjo: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/kengoruji-in-nahrbtniki/pestunja-oranZna/541183830032054118

Je pa precej cenejša, sam ne vem, če se tudi obnese tako dobro kot te ostale!


Jaz imam to pestunjo in je nisem 2x uporabila. Nikakor nisem znala naštimat, da bi lepo nesla tamalo noter in ona ni hotla bit v njej. Tak da če katero zanima, jo prodam.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pestunja
22.11.2009 15:55:48   
manna
Jaz tudi, isto pestunjo, nikoli rabljeno, ker ji ne paše bit noter. Jo pa ne prodam, mogoče še pride prav.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pestunja
30.3.2011 12:41:27   
talent
Tudi jaz sem zadovoljna z Mark in Neli pestunjo, tako kot Nina37 in sem tudi ful zadovoljna. Poleg vseh pozitivnih efektov, ki ste jih že navedle mi je všeč tudi, ker ima varnostne trakove za pripet bebyja in pa barvno mi paše k vsem oblačilom (ne izstopa preveč).

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pestunja
30.3.2011 13:11:41   
Edina
jaz sem kupila pestunjo v Pikapolonici. Na vsak način sem jo želelauser posted image kupim,pridem domov,dam dojenčico v pestunjo. sledil je hud jok,skoraj bi prišlo do af.napada. takoj sem jo zapakirala nazaj in še isti dan vrnilauser posted image od takrat naprej se za vsako stvar, ki jo hočem dobro pozanimam in če je možno si jo kje sposodim za kak dan da vidim kako se obnese.

_____________________________

V življenju je najlepše......biti MAMA!

(odgovor članu talent)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pestunja
30.3.2011 20:41:05   
titanik
podpis

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu Edina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pestunja
31.3.2011 9:54:29   
talent
Ja, hvala bogu, da so eni prodajalci tako prijazni, da lahko vrneš zadevo, če nisi zadovoljen. Res je, pri otrocih bi bilo najlažje za vse, če bi lahko zadevo najprej sprobal in videl uporabno vrednost. Predvsem pri vozičkih bi to bil zakon. Ker daš kar veliko denarja in šele potem ugotoviš kaj te moti in bi imel drugače.


(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pestunja
31.3.2011 16:01:45   
pavlic
Kaksne imate pa kej izkusne z nahrbtnicki za otroka. Men je rekla patronazna da naj bi to prislo v postev pri starosti dveh mesecev. Rada bi si kupila enega teko za v kaksen hrib, da bi lahko mojo hcerkico vzela s sabo. 

(odgovor članu talent)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pestunja
31.3.2011 21:02:56   
eternety
Mi smo hčerko nosili v nahrbtniku, ko je prerasla kengurujčka in je imela 10 kg  oz. več. Naša je ful uživala not in je večino časa prespala. Pestunje nisem nikoli sprobala, sodeč po odgovorih so večinoma mamice navdušene nad njo, otroci pa bolj manj.

(odgovor članu pavlic)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




poporodna depresija
nataly33

ali ste kdaj (ali trpite) trpele za poporodno depresijo?

DA (45%)

NE (55%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!