|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peskovnik
14.4.2007 16:08:16   
Maleal
Kakšne peskovnike imajo vaši user posted image ,gledala sem jih v pikapilonici,te ki se pokrijejo oz.je en del namenjen peskovniku,drugi pa bazenčku,kako ste zadovoljni tisti z njimi,ki jih imate?Še slikice.

http://www.pikapolonica.com/shop/

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peskovnik
14.4.2007 16:43:09   
dskubin
ej, te školjke dobiš še cenej, kot v pikapolonici (zdej je v Mercatorju 23, v BC pa 21 evrov), pa sm vidla še v enem katalogu nedolgo še ceneje.
Drgač pa mi nimamo tega, mamo večji lesen peskovnik, ampak sem že razmišljala, da bi nabavla nekaj takega za vodo, ker če ne vsako leto kupimo večkrat napihljive bazenčke, ki pa so začasno uporabni (beri: preluknjamo jih na vrnicah, pes zgrize, veter odpihne ipd.) Bi pa dala v oboje vodo ali v oboje pesek, ker pri naših divjakih ločeno ne bi uspelo bit velik časa user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peskovnik
14.4.2007 16:45:01   
Blacky30
Mi imamo točno tega rumenega Sonce in je super. Ima tako stopničko notri, da lahko otrok sedi in se igra.
Še bolj fajn pa je mivka, ki smo jo kupili v Obiju in je posebej za otroške peskovnike. Je taka fajn vlažna in piše, da je s peščene plaže. No, ne vem, koliko je res, je pa res, da je v njej vse polno velikih školjk, takih in drugačnih oblik. Mi smo bili ful presenečeni, ko smo jo začeli vsipavat noter. Za tak peskovnik je potrebuješ okoli 50 kg, ena vreča po 25 kg pa stane 5 € oz. zdaj menda že 6 €.

Kar pogumno v nakup.user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peskovnik
14.4.2007 21:57:03   
N _ B
user posted image


Mi imamo tega metuljčka že 3. sezono in smo zadovoljni. Plastika je kvalitetna. Vodo v pokrov smo dali le enkrat in je bilo potem preveč packarije. Raje samo mivko sem in tja namočimo, da lahko ustvarja.
Mivko smo nabavili v Obiju. Rabiš cca 50 kg, tako kot pravi Blacky.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peskovnik
14.4.2007 23:22:29   
lex
user posted image
Mi imamo tega, pa sva ga letos čez zimo zunaj pustila, pa je še vedno kot nov.
Za vodo pa imam raje napihljiv bazenček, ker je res več packarije tako.
Mivka pa se rada izsuši od sonca in sva jo letos namočila. Mislim, da sva dala 3 vreče mivke v tega - pa je je blo preveč.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peskovnik
15.4.2007 0:02:15   
mama54
Mi imamo točno tega rumenega Sonce in je super. Ima tako stopničko notri, da lahko otrok sedi in se igra.
Še bolj fajn pa je mivka, ki smo jo kupili v Obiju in je posebej za otroške peskovnike. Je taka fajn vlažna in piše, da je s peščene plaže. No, ne vem, koliko je res, je pa res, da je v njej vse polno velikih školjk, takih in drugačnih oblik. Mi smo bili ful presenečeni, ko smo jo začeli vsipavat noter. Za tak peskovnik je potrebuješ okoli 50 kg, ena vreča po 25 kg pa stane 5 € oz. zdaj menda že 6 €.


Isto imamo mi.Kupili smo mivko v Obiju in res,notri so tako lepe školjke kot,da bi mivka prišla ravnokar s plaže.Cena je 6 eur.Peskovnik imamo sonce.Je precej velik,samo sem dala pod sedežni del eno opeko,da je bolj stabilna ko otrok sedi.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peskovnik
15.4.2007 18:34:00   
Maleal
Hvala vam punce,bomo šli kar v nabavo,l.p.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peskovnik
15.4.2007 19:24:45   
Anonimen
punce,lahko katera napiše mere teh peskovnikov?
tenx.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Peskovnik
16.4.2007 15:05:07   
Maleal
Maš v katalogu pikapolonice.
školjka je premer 158 cm,cena 24.99€
metuljček 211x113x18,cena 34.90€
školjka 2 premer 188,cena 28.99€
sonce premer 226,cena 29.99€


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Peskovnik
23.4.2007 14:19:52   
Maleal
Tak peskovnik imamo,pa mu ni extra zanimiv,malo je dal 2 lopatki v kanglico in to je touser posted image .Pa mojmu user posted image  ni nič zanimivo,noče se gugat,noče bit na poganjalcu,na kolesu kake 3 minute na dan,tak da res nimam pojma,če mu naj nabavim tobogan in hiško.user posted image user posted image Drugod pa so mu te stvari fulllllllllll zanimive in se ne loči od njih,kaj predlagate???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Peskovnik
23.4.2007 14:44:40   
matjaz81
ste vidli da je reklama na portalu za eno novo otroško spletno trgovino...
smo malo pogledali pa našli peskovnik školjka
http://www.igrarija.com/trg/detajl.php?id=37&hid=12 
res poceni.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Peskovnik
23.4.2007 14:55:10   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Tak peskovnik imamo,pa mu ni extra zanimiv,malo je dal 2 lopatki v kanglico in to je touser posted image .Pa mojmu user posted image  ni nič zanimivo,noče se gugat,noče bit na poganjalcu,na kolesu kake 3 minute na dan,tak da res nimam pojma,če mu naj nabavim tobogan in hiško.user posted image user posted image Drugod pa so mu te stvari fulllllllllll zanimive in se ne loči od njih,kaj predlagate???user posted image user posted image user posted image


Imarcel, morda je še malo majhen. Pri nas se tudi ni znal z ničemer zamotiti, lansko poletje, ko je dopolnil 2 leti, se je pa začel v peskovniku igrati tudi po več ur skupaj, kar se mi je še pred parimi meseci zdelo nemogoče. Isto npr. z lego kockami. Očitno mora otrok res en tolk dozoret, da pride sam do tega, da ga kakšna stvar zanima. Jaz bi s toboganom in hiško raje še počakala, ker potem ima samo še več izbire in se mu res ni treba ničemur posvetiti, ampak samo skače od tega do onega. Potrpi še par mesecev, pa boš videla.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Peskovnik
25.4.2007 18:54:33   
Anonimen
Če bo katera v kratkem kaj v Graz hodila - mi smo bili včeraj in imajo v Toysu peskovnike - školjke po 15€. Smo vzeli enega, so pa isti kot jih v BC dobiš za 21€ v akciji.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Peskovnik
25.4.2007 19:31:21   
*daša*
no danes so dali v toysu ven nov katalog in stane ta peskovnik (školjka) 9,99 eurov, ta velik smoby tobogan pa 80 eurov. zakaj se niso tega spomnili pred dvema mescoma, ko smo mi to kupovaliuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?