|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 8:31:18   
RR raziskuje
Penaste puzzle, ki naj bi bile strupene, so spet na prodajnih policah. Preberete si lahko tukaj: http://www.ringaraja.net/clanek/izdelki-za-otroke-brez-strupenih-snovi_4155.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 8:56:40   
kajajaka
Prepozno, jaz sem naše že stran  vrgla user posted image

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 10:06:49   
SMT3
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Prepozno, jaz sem naše že stran  vrgla user posted image


Pa še ogromno drugihuser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 10:12:20   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Prepozno, jaz sem naše že stran  vrgla user posted image


Pa še ogromno drugihuser posted image


ja, najbrž res user posted image  No, saj neke škode ni, ker jih ne potrebujemo več - ampak, če bi vedela, da so dobre, bi jih raje podarila... tako pa so šle v nič.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 12:40:58   
anckabancka
Jaz jih niti umikala nisem iz sobice. Če so jih imeli 2 leti po tleh, so počakale še ta mesec, da so prišli rezultati testov user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 13:35:13   
niwci
Jst jih tudi nisem vrgla, mam pa druge puzle iz Spara, k je cesta or narisana, pa ne vem več od kirga proizvajalca so. Kaj ve katera, kako je pa s temi?

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 14:06:55   
Janyna
Itak je vse zastrupljeno, čeprav z manjšimi količinami, flikn stran. 

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 14:23:03   
Blueeyes
mi smo jih tud dal stran.. sicer ne sam zarad tega... smo se že prej odločil da bo mela tepih v sobi, in pol k je še to izbruhnilo vn da so kocke strupene, smo glih prešaltali na tepih.. zdej pa kocke ležijo na podstrehi

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
17.2.2011 15:15:22   
niwci
No sej mi jih tud ne uporabljamo, ker jih mala takoj razmontira in so ¸ful tečne pol k jih loviš in ne stojijo več skupi. So v kotu zložene in ko se ji zalušta jih samo malo premeče user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Penaste puzzle so spet v prodaji
9.3.2011 10:08:20   
ksenjaka
Mi smo jih imeli, pa sem jih stran vrgla, ker se je nonstop prah nabiral gor, da ne omenjam, da so nonstop razpadale... potem smo pa na izpiosojo dobili eno debelo blazino iz razvojne... tisto je bilo pa res zakon...

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?