|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater v Slovenskih Konjicah
3.7.2011 11:44:04   
Maja_V.
Pozdravček,
rabim pomoč nosečnic ali mamic, ki živijo v Slovenskih Konjicah.

Ker sva se pred kratkim preselila sem, še tega kraja ne poznava tako dobro. Čez par mesecev bo treba najti dobrega pediatra, in naprošam vse, ki vedo za kakšnega v tem kraju, za pomoč oz. nasvet. Problem je tudi to, da jaz nimam avta in bi še kako kakšen pediater v samih Konjicah prišel prav.

Zanima me tudi, koliko časa prej se moraš naročiti k pediatru glede pač na rok poroda...

Vsem, ki boste odgovorile, HVALA za pomoč!

Lep pozdrav! user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater v Slovenskih Konjicah
3.7.2011 21:53:41   
K_a_t_j_a
Jaz imam za sina izbranega dr. Dabranina v ZD Slov. Konjice. Sem zadovoljna z njim in tudi s sestro. Ne priporočam pa dr. Klančnik-Unuk. Ko prideš iz porodnišnice pride patronažna in te vpraša, če si se že odločila ka katerga P in ti pove katera sta v Konjicah. Sta samo ta dva. Potem greš otroka naročit na prvo posvetovalnico. Tako je bilo pred tremi leti.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater v Slovenskih Konjicah
4.7.2011 11:08:56   
Angel_Tian
Jaz imam oba otroka pri Klančnikovi. Naročiš se lahko tudi preko telefona, ko boš rodila. Pač poveš, da za prvo posvetovalnico, potem pa itak dobiš termin za naslednjič.

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater v Slovenskih Konjicah
4.7.2011 16:44:49   
Maja_V.
Hvala obema !

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Carski rez
loko77

Če bi imeli 2 CR-ja in bi vedeli, da bo moral biti tudi v 3-je, bi se odločili za nosečnost?

da (78%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 333

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!