|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater na Rakovniku v LJ!
25.10.2004 11:31:20   
Borovnica
Pozdravljene...

zanima me, če katera pozna na tem koncu dobrega pediatra oz... kako je s tem...

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pediater na Rakovniku v LJ!
25.10.2004 12:45:28   
SIJA
Pozdravljena,
mi imamo dr. Maroltovo. Sestrski kader je zelo fajn, sama zdravnica, pa se mi zdi je zgubila svoj pediatrični zagon.
Dela sicer o.k., samo otročku se ne posveti tolk, pa izkaže nezadovoljstvo, če mali teka sm pa tja.
Enkrat smo slučajno med dežurstvom ujeli drugo zdravnico, pa eno na Viču, sta se mi zdeli glede naštetega neprimerljivo bolje.
Tolk glede mojih izkušenj.
LP:pujs:

(odgovor članu Borovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pediater na Rakovniku v LJ!
25.10.2004 15:22:39   
Teja N
Dr. Maroltova je trenutno še na dopustu, pol gre pa v penzijo. Tudi meni ni prav nič všeč, parkrat smo šli k njej, ko je nadomeščala.:(
Mi hodimo k drugi zdravnici v istem ZD, Dr. Poredoš in smo fuuul zadovoljni. Je zelo prijazna in nežna, se prav vidi, da obožuje malčke. Vse pove, kar jo vprašaš, se trudi biti vedno dobre volje. Tudi ni treba nikoli vlečt iz nje kake informacije, kar sama pove še kaj zraven, ne samo strogi odgovor.

Meni je zelo všeč in tudi sestre so zelo prijazne.
Najbrž je SIJA njo srečala med dežurstvom. :)

Lp,
Teja:)

(odgovor članu Borovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pediater na Rakovniku v LJ!
25.10.2004 16:03:48   
Borovnica
Super, hvala...

rok imam 15.11.04, pa bi si rada to uredila.... toliko, da vem, ker jaz imam tudi svojo zdravnico v tem ZD in sem izjemno zadovoljna z njo...

Hvala,

LP, Borovnica

(odgovor članu Borovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pediater na Rakovniku v LJ!
25.10.2004 21:18:56   
anaj
Nisem zadovoljna z dr.Maraltovo in ne z DR. Poredoševo. Otroka sta mi pošiljali okoli Vrazovega trga za brez veze. To sem ugotovila šele pri dr. Porenta na Viču, Kjer je bila končno cepljena šele pri 4 mesecih. Mogoče je to le moja slaba izkušnja ampak živci so pa šli. Odločitev je pa tvoja. Predlagam ti dr. Tratar na Viču. Super prijazna zdravnica, ki se zavzame za vsakogar.

:kuza:

(odgovor članu Borovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kdaj je vaš dojenček sam poiskal dudo v posteljici?
Itkica



pred 6. mesecem (44%)

med 6. in 8. mesecem (29%)

po 8. mesecu (27%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!