|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pamperske iz Müllerja
13.8.2012 22:37:54   
Matkurja
A nimajo več tistih delanih v Nemčiji? Sem zadnjič naročila kolegici, da mi jih prinese, pa je gledala in rekla, da so samo "made in Poland".
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pamperske iz Müllerja
13.8.2012 22:48:51   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja

A nimajo več tistih delanih v Nemčiji? Sem zadnjič naročila kolegici, da mi jih prinese, pa je gledala in rekla, da so samo "made in Poland".



že nekaj časa ja.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pamperske iz Müllerja
14.8.2012 9:09:29   
Medea10
Na žalost si že en čas Poljske. Sem mojemu naročila, ko je delal v Avstriji, da jih gre tam kupit, ker naj bi bile Nemške, pa so imeli tudi tam Poljske.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pamperske iz Müllerja
14.8.2012 9:10:30   
Matkurja
Ok. Hvala.
Se pravi, da DM plenic ne dobš več nemških, zdaj pa še pampersk ne. A se sploh še dobi kake plenice, ki niso delane za "vzhodni" trg?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pamperske iz Müllerja
14.8.2012 12:12:31   
mayci
Jaz v našem Muellerju še kupim plenice "Made in Germany".. Vsaj prejšnji mesec so jih še imeli. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pamperske iz Müllerja
14.8.2012 12:49:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Na žalost si že en čas Poljske. Sem mojemu naročila, ko je delal v Avstriji, da jih gre tam kupit, ker naj bi bile Nemške, pa so imeli tudi tam Poljske.


Ne ga sra.t....a da tudi v Avstriji prodajajo škart robo iz Poljske.....?user posted image

Sicer me pa ne čudi, da slovenski izozniki ne uspejo na trgih zahodne Evrope.....če je dobro samo tisto, kjer piše "Made in Germany"......

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 9:30:40   
Matkurja
Mene ne moti, da je nekaj narejen na Polskem, al pa v ROmuniji al kjerkoli. Samo ko sem probala Milko, narejeno za zahodni trg in Milko narejeno za vzhodni trg, je bila med njima očitna razlika. Isto je s plenicami. Zakaj nas obravnavajo kot nekaj slabšega in uporabljajo slabše surovine??

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 13:43:43   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja

Mene ne moti, da je nekaj narejen na Polskem, al pa v ROmuniji al kjerkoli. Samo ko sem probala Milko, narejeno za zahodni trg in Milko narejeno za vzhodni trg, je bila med njima očitna razlika. Isto je s plenicami. Zakaj nas obravnavajo kot nekaj slabšega in uporabljajo slabše surovine??


Milka za južni trg pa je spet drugačna od tiste v Nemčiji......recimo italijanska......user posted image

Recimo zanimivo bi bilo videti "origanalne" pamperske v ZDA.....sem sigurna, da so spet drugačne od tistih za t.i. vzhodni in zahodni Evropski trg....

In ne obravnavajo nas kot nekaj slabšega....to je le v naših zakompleksanih glavah, da je vse kar pride iz "zahoda" dobro iz "vzhoda" pa slabo....torej posledično lahko rečemo, da nemci ne bodo kupovali naših pralnih strojev, jedli našega paradajza, ker je "made in Slovenia" in ne "made in Germany" ali "made in Austria".....

Multinacionalke imajo pač razdeljena svoja prodajna področja.....da jih lažje obvladujejo....veš, koliko plenc in drugih izdelkov P & G proda po Evropi....nekako pač mora imeti razdeljeno proizvodnjo in prodajo....in ta področja potem združujejo na podlagi nekih skupnih karakteristik (standard, navade itd.)...in Slovenija pač spada med tisti "vzhodni" del....ker Evropo običajno vse multinacionalke razdelijo na 4 dele.....vzhodni del, južni del, severni del in zahodni del......in Avstrija običajno spada med zahod, Slovenija na vzhod, Italija pa na jug......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 15.8.2012 13:45:05 >

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 14:03:40   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In ne obravnavajo nas kot nekaj slabšega....to je le v naših zakompleksanih glavah, da je vse kar pride iz "zahoda" dobro iz "vzhoda" pa slabo....

če je samo to razlika, potem se nam res ni treba sikerat user posted image . Sama ne obvladam tolk te scene, ker nisem nikoli testirala, ampak vem, da so ene mamice pisale, da se mleko Aptamil iz mullerja lepše meša z vodo, možno, da se jim je samo tako zdelo. Pa enkrat so delali test s čistili in naj bi bila razlika, ali je kdaj katera sama probala?
Kar se plenic tiče pa moji prenašajo enako dobro oboje.

< Sporočilo je popravil nusi -- 15.8.2012 14:04:06 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 16:22:04   
kokosh
ene mamice pisale, da se mleko Aptamil iz mullerja lepše meša z vodo


Jap, drugačen je. Pakiran je po 800g, v DM ali Sparu pa po 2x450 g. Enakomerno se raztaplja, bolj se peni pri mešanju, ne lepi se na dno, je drugačnega vonja in okusa (bolj sladek, medtem ko tisti iz 900g pakiranja odvratno smrdi -bolj po ribah).

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 17:11:34   
liliana
Ene mamice so pa spet pisale, da se pri tistem iz Mullerja delajo grudice....

Tako da je vse bo bolj kot ne en larifari.....

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 20:37:49   
ellie
Jaz sem še 2 dni nazaj kupila nemške pamperske v müllerju user posted image

Sicer uporabljam večinoma druge plenice, ampak občasno kupim pampers. Me pa moti vonj poljskih pampersk, ki so ful odišavljene. Nemške so pa brez vonja...tak da je že tu očitna razlika.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 20:51:30   
Matejusska
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja

Mene ne moti, da je nekaj narejen na Polskem, al pa v ROmuniji al kjerkoli. Samo ko sem probala Milko, narejeno za zahodni trg in Milko narejeno za vzhodni trg, je bila med njima očitna razlika. Isto je s plenicami. Zakaj nas obravnavajo kot nekaj slabšega in uporabljajo slabše surovine??


Milka za južni trg pa je spet drugačna od tiste v Nemčiji......recimo italijanska......user posted image

Recimo zanimivo bi bilo videti "origanalne" pamperske v ZDA.....sem sigurna, da so spet drugačne od tistih za t.i. vzhodni in zahodni Evropski trg....

In ne obravnavajo nas kot nekaj slabšega....to je le v naših zakompleksanih glavah, da je vse kar pride iz "zahoda" dobro iz "vzhoda" pa slabo....torej posledično lahko rečemo, da nemci ne bodo kupovali naših pralnih strojev, jedli našega paradajza, ker je "made in Slovenia" in ne "made in Germany" ali "made in Austria".....

Multinacionalke imajo pač razdeljena svoja prodajna področja.....da jih lažje obvladujejo....veš, koliko plenc in drugih izdelkov P & G proda po Evropi....nekako pač mora imeti razdeljeno proizvodnjo in prodajo....in ta področja potem združujejo na podlagi nekih skupnih karakteristik (standard, navade itd.)...in Slovenija pač spada med tisti "vzhodni" del....ker Evropo običajno vse multinacionalke razdelijo na 4 dele.....vzhodni del, južni del, severni del in zahodni del......in Avstrija običajno spada med zahod, Slovenija na vzhod, Italija pa na jug......user posted image


Ni čisto tako, ampak je roba res slabša. Gre za to, da so na zahodu višji standardi, med drugim tudi okoljevarstveni, in skladno s temi standardi je potem v npr. prašku, delanemu za naš trg, neprimerno več sranja, kot v prašku, delanemu za zahod. Občutna razlika je pri naslednjih izdelkih (ki jih pač jaz poznam): Rama, Milka, Lenor, Pamperske, pa še kaj bi se našlo, pa se zdele ne spomnim. Aja, pri nas v Mullerju so tudi še Made in Germany in glih zadnjič sem številko 3 kupila v Merkatorju, ker sem jih nujno rabila, in so bile tamalemu čist na tesno medtem ko so mu enake Pamperske iz Mullerja (ista linija in isto številka 3) ful na komot in tudi drugačne barve so, iz Merkatorja so zelenkaste, iz Mullerja so pa bele. Pa le ni samo v moji glavi. user posted image

< Sporočilo je popravil Matejusska -- 15.8.2012 20:53:17 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 20:57:00   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Jaz sem še 2 dni nazaj kupila nemške pamperske v müllerju user posted image

Sicer uporabljam večinoma druge plenice, ampak občasno kupim pampers. Me pa moti vonj poljskih pampersk, ki so ful odišavljene. Nemške so pa brez vonja...tak da je že tu očitna razlika.


Kako pa to, da jih potem moja prijateljica ni našla? A je možno, da imajo dva kupčka, enega s polskimi, enega pa z nemškimi?

Meni itak vse pamperske smrdijo po kemiji. Saj drugače uporabljamo DM plenice, ki so zadnje čase delane tudi na polskem, prej so ble pa v Nemčiji in so drugačne, meni slabše. Pamperske sem pa zdaj naročila kolegici, ker ima mali v tej vročini malo rdečo rito in ker jih vsi tako hvalijo, kako so oh in sploh pa sem rekla, da bomo probali. Pa ni rit prov nič manj rdeča user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 21:25:27   
ellie
Možno bi bilo, da imajo še kakšne stare zaloge z nemškimi, če res prehajajo na poljske. Pač odvisno v katerem müllerju user posted image

Drugače so pa meni lumpijeve plenice super user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 21:25:32   
malaMravljica
Pa so nemske pamperske kupljene v Müllerju tudi drugace pakirane ali je embalaza ista kot v Merkatorju ali Tusu, mislim na barvo paketa oz kartona.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 22:44:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Matejusska


Ni čisto tako, ampak je roba res slabša. Gre za to, da so na zahodu višji standardi, med drugim tudi okoljevarstveni, in skladno s temi standardi je potem v npr. prašku, delanemu za naš trg, neprimerno več sranja, kot v prašku, delanemu za zahod. Občutna razlika je pri naslednjih izdelkih (ki jih pač jaz poznam): Rama, Milka, Lenor, Pamperske, pa še kaj bi se našlo, pa se zdele ne spomnim. Aja, pri nas v Mullerju so tudi še Made in Germany in glih zadnjič sem številko 3 kupila v Merkatorju, ker sem jih nujno rabila, in so bile tamalemu čist na tesno medtem ko so mu enake Pamperske iz Mullerja (ista linija in isto številka 3) ful na komot in tudi drugačne barve so, iz Merkatorja so zelenkaste, iz Mullerja so pa bele. Pa le ni samo v moji glavi. user posted image


Persil si pozabilauser posted image .....in to so potem vglavnem vsi izdelki, ki se pojavljajo na netu, da so slabše kakovosti pri nas kupljeni kot tisti v Avstriji.....nihče pa točno ne ve povedati na kakšen način se kažejo te razlike v kakovosti.....ampak vsak pove poznavalsko zgolj to, da je pa poljska roba dejansko slabša od nemške.....

Ker barva plenice, velikost plenice, barva embalaže, različna reklama v enem ali drugem delu Evrope, še ni odraz slabše kakovosti....tako kot ni odraz slabše kakovosti sladka ali manj sladka milka ali pa Fanta.....recimo v ZDA je Fanta veliko bolj sladka kot tista, ki se pije v Nemčiji...in katera je zdaj potem slabše in katera boljše kakovosti....?

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 22:55:30   
šrimpf
poljske plenice so debelejše in u iber naparfumirane. uporabljali smo milerjeve, smo pa enkrat za darilo dobili kao enake iz mercatorja. aja. da ne govorim o kroglicah gela. tisti paketek smo porabili, kupila jih pa sama ne bi nikoli. cela soba je mela vonj po parfumiranih plenicah!

ha, še ena stvar, ki definitivno je drugačna. vložki allways! to je pa taka razlika, da ne morm verjet, no. always iz mercatorja ali pa iz name, nima veze, ima čist plastično zgornjo plast, tist je čist nemogoče nosit, milerjevi so popolnoma drugačni, ni sledu o plastiki, ne znam čist opisat, ampak res neprimerljivo.

prašek sem tudi že kupila v milerju, ravno zato, ker sem hotela primerjat, pa nisem opazila razlike, čeprav naj bi kemična sestava bila dokazano drugačna.

jaz vse take reči kupujem v milerju, pa niti nima občutka, da bi bilo kaj dražje, ravno nasprotno.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 23:17:23   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

poljske plenice so debelejše in u iber naparfumirane. uporabljali smo milerjeve, smo pa enkrat za darilo dobili kao enake iz mercatorja. aja. da ne govorim o kroglicah gela. tisti paketek smo porabili, kupila jih pa sama ne bi nikoli. cela soba je mela vonj po parfumiranih plenicah!

ha, še ena stvar, ki definitivno je drugačna. vložki allways! to je pa taka razlika, da ne morm verjet, no. always iz mercatorja ali pa iz name, nima veze, ima čist plastično zgornjo plast, tist je čist nemogoče nosit, milerjevi so popolnoma drugačni, ni sledu o plastiki, ne znam čist opisat, ampak res neprimerljivo.

prašek sem tudi že kupila v milerju, ravno zato, ker sem hotela primerjat, pa nisem opazila razlike, čeprav naj bi kemična sestava bila dokazano drugačna.

jaz vse take reči kupujem v milerju, pa niti nima občutka, da bi bilo kaj dražje, ravno nasprotno.


Po katerem parfumu pa dišijo? Ker meni smrdijo po strojnem olju. VSe Pamperske. Že ko smo prvi paket enko imeli pa zdaj spet.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pamperske iz Müllerja
15.8.2012 23:26:31   
šrimpf
ma nek kao pudrast vonj, sem že malo pozabila. sicer pa tut milerjeve niso brez vonja, imajo nekakšen nevtralni vonj po proizvodnji user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pamperske iz Müllerja
16.8.2012 6:52:16   
andea
Sicer plenic ne potrebujemo več, kupim pa v Milerji mehčalec Lenor, ker je čisto drugačen, kot v drugih trgovinah. In sem šla gledat nalepke. Nekaj jih je proizvedenih v Nemčiji, nekaj v Veliki Britaniji. Npr. Silan kupljen v Tušu pa je bil proizveden v Avstriji.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pamperske iz Müllerja
16.8.2012 9:48:37   
TomTaylor
Ma, jz bom pa rekla samo to: kdor misli, da so pamperske najboljše za dojenčkovo ritko, potem ni nobene razlike ali so narejene v Nemčiji, Avstriji, na Poljskem. Enako trdim za Always.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu andea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pamperske iz Müllerja
16.8.2012 10:36:20   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

ma nek kao pudrast vonj, sem že malo pozabila. sicer pa tut milerjeve niso brez vonja, imajo nekakšen nevtralni vonj po proizvodnji user posted image


Drugače se mi še sanja ne kakšen je pudrast vonj in kakšen je nevtralni vonj po proizvodnji......sicer ja pa res, da jaz nisem ekspert za ugotavljanje vonjev po poreklu izdelkauser posted image .....

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pamperske iz Müllerja
16.8.2012 10:57:49   
zaspancek1
Hm, sicer nisem čustveno navezana na Mueller, niti na "made in Germany" znamke, pa vseeno opazim konkretne razlike v okusu in tudi kvaliteti določenih izdelkov, izdelanih na vzhodni in zahodni trg.
Konkretno plenice Pampers - pri nas zmagajo Baby Dry - glede na podatke z uradnih strani so izdelane za zahodni trg. Kupiš jih lahko v Muellerju in tudi DM (kjer je ponudba navadno bolj omejena, pa pakiranje je tudi manjše). Na prvi pogled so enake tem, ki jih kupiš pri nas pod imenom Active Baby (celo motive so imele enake). So kar enake velikosti, celo teža je enaka (jap, sem jih res ene 20 za foro stehtalauser posted image ), pa vseeno niso enako vpojne, tisti pas je pri "vzhodnih" bolj papirnatuser posted image , pa resnično so naparfumirane (meni res ogabno). Še večja razlika je bila pri NewBorn pleničkah - "vzhodne" so trše, papirnate - kar nisem mogla verjeti, da je res takšna razlika.
Glede pralnih praškov - je razlika, pravzaprav po svoje tudi logična. Pri nas in drugje na vzhodu smo (oz. vsaj naši starši) nekako še vedno navajeni, da se prašek dozira precej bogato (en lonček oz. še malo več, da bo boljši učinek) - in res jih ogromno (sploh naše mame) ne gleda na navodila oz. na količino, trdoto vode, umazanost perila, pač pa dodajajo tako, kot od nekdaj (torej na pamet). Če temu dodamo še dejstvo, da je poraba pralnih strojev na vzhodu v povprečju večja od tiste npr. v Nemčiji (kjer so varčni tudi njihovi kotlički za WCuser posted image ), potem se proizvajalci pač prilagodijo temu. Seveda je potem učinek dejansko slabši, sploh, če imaš kakšen varčen stroj, pa dodajaš prašek striktno po navodilih. Sama sicer kupujem res večinoma gele v Muellerju, pa pri barvnih oblačilih ni neke hude razlike, pri belih pa se pozna.
Ena majčkena "tolažba" - Persil Sensitive (enkrat je e, drugič pa ga ni na koncu), narejen v Nemčiji je boljši od tistega, narejenega v Avstriji. Oba dobiš v Muellerju, je pa avstrijski v večjem pakiranju, pa tudi dodati ga moraš kao več (kao zato, ker je pri nemškem striktno ločena trdota vode - mehka, srednja in trda, pri A pa samo mehka in trda oz. nekako samo dve stopnjiuser posted image ). Pa bi po deklaraciji sodeč moral biti to enak gel.user posted image user posted image
Aja, čisto sveža primerjava čistila CLIN za steklo - ta, kupljen v Sparu ima resa izrazit, oster vonj in po njem me vedno pečejo roke. Tisti, kupljen v Muellerju ima precej bolj nevtralen vonj in manj teče dol (pa gre pri obeh za peno, ki bi po deklaraciji morala biti enaka) in se hitreje posuši (oz. ga lažje zbrišeš), kar pa je bistveno - ne draži mojih rok.
Kar se pa čokolade in ostalih sladkarij tiče - seveda je razlika tako pri nuteli, milki in kinder čokoladi (pa verjetno še čem). Kaj je boljše? Kaj pa vem, Nutele in Milke nisem nikoli marala, kinder čokolada pa mi je res boljša iz Muellerja (pa je tam pravzaprav niti ne kupujem pogosto). Sicer pa so mi tudi Munchmallow iz Crvenke boljši od originala iz Anglije. Se pa spomnim, da je bilo v vzhodni milki več sladkorja, kot v tisti zahodni - to pa je bilo res razvidno tudi z deklaracije.
Skratka - ja, je razlika in če si pač prej bil vajen ene stvari, potem pač opaziš razliko, ko je kao isti proizvod sedaj drugačnega okusa oz. včasih tudi kvalitete. Pa če za približno enako ceno lahko izbiram - ja, potem pač bom, a ne?user posted image

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 16.8.2012 11:05:10 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pamperske iz Müllerja
16.8.2012 12:17:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Skratka - ja, je razlika in če si pač prej bil vajen ene stvari, potem pač opaziš razliko, ko je kao isti proizvod sedaj drugačnega okusa oz. včasih tudi kvalitete. Pa če za približno enako ceno lahko izbiram - ja, potem pač bom, a ne?user posted image


Saj, v bistvu ne gre niti za razliko v kvaliteti ampak gre za našo navajenost.......če si vajen tega praška, bi rad tega še naprej uporabljal in tega in ne drugega....prav tako, če si vajen sladke milke, želiš še naprej sladko milko in ne manj sladko.....če si vajen vijolične plenice, še naprej želiš vijolično plenico.....

ne pomeni pa to takoj, da je manj sladka milka, narejena na Poljskem manj kvalitetna od avstrijske milke, ki je bolj sladka....ali pa da je pamperska, ker je drugačne barve in vonja narejena na Poljskem, manj kvalitetna od vijolične pamperske pudrskega vonja......

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?