|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palček zavijalček-rezervni deli-pomoč
28.1.2007 13:41:23   
Anonimen
Imamo starejši model (rumeni) Sangenic Tomee Tipee- palčka zavijalčka. Ker je dal skozi že 2 ali 3 otroke so se sčasoma porazgubile tiste bele palčke/vilice, ki držijo vrečke znotraj zavijalčka.

V trgovini sem kupila novi refil za vrečke, ki (baje) paše tudi na star model, kot je naš. Ampak nam ne deluje - verjetno ravno zaradi tega, ker ni vilic/tistih belih palčkuser posted image

A mogoče katera ve kaj več? Ima katera starega/neuporabnega zavijalčka - odkupim vilice!?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli-pomoč
28.1.2007 14:44:15   
kepica
Poskusi pri uvozniku. Če imaš še tiste papirje, ki ste jih dobili zraven ob nakupu, poglej gor, kdo je uvoznik. Jaz sem takoj na začetku vrgla stran tisti obroč ,ki paše na kaseto. Brez tega pa koš seveda ne dela. Poklicala sem tega uvoznika in so mi obroč poslali zastonj, pa še zelo prijazni so bili.Poskusi, izgubit nimaš kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli-pomoč
28.1.2007 20:01:49   
Anonimen
Joj, papirjev že davno nimam več user posted image Jz buča, sem pa vrgla proč tudi ovitek od kasete, kjer sigurno piše kdo je uvoznikuser posted image A bi bila katera tako prijazna in pogledala?

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli-pomoč
30.1.2007 21:20:47   
maja1488
Hm...jaz imam po mojem tudi star model. Moj je tudi rumen. Vendar meni titi moder obroč ne pride prav. Pri prvi kaseti (tisti ki je prišla zraven) mi je pasal, pri drugih pa ne  več. In je romal v smeti. Pa dve vilici sta mi tudi že izginili. Če izveš kako informacijo, se tudi jaz priporočam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli-pomoč
30.1.2007 21:30:31   
Maxica
Sem že jaz enkrat spraševala, poglej na link, če si boš lahko kaj pomagala.user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1090102&mpage=1

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli-pomoč
30.1.2007 21:38:58   
Anonimen
user posted image user posted image Res nisem vedela, ta so te vilice tak problem. Sem bila prepričana, da smo bili ZELO malomarni pri uporabi...Maxica, hvala!user posted image

Aja, a si potem te vilice dobila? Jz jutri zjutraj takoj pokličem v Baby center oz. uvoznika!

Hvala še enkrat!

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli-pomoč
1.2.2007 19:28:27   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

user posted image user posted image Res nisem vedela, ta so te vilice tak problem. Sem bila prepričana, da smo bili ZELO malomarni pri uporabi...Maxica, hvala!user posted image

Aja, a si potem te vilice dobila? Jz jutri zjutraj takoj pokličem v Baby center oz. uvoznika!

Hvala še enkrat!



Eh, kadar smo v BC, vedno pozabim na to. Dve palci nam nekak še zadostno zavijata, tako da nismo še prisiljeni, moram pa en dan res poklicat, ker če še ena odpade, je pa druga pesem. Pa sporoči, če si ti dobila, me prav zanima.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?