|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 11:13:06   
Anonimen
Pozdravljene!

Mene pa zanima za kaj ste se odločile, za paket ali denar? Če ste se za paket ali ste bile zadovoljne ali ne ? Predvsem me zanimata paketa v kateri je lupinca in pa tisti z oblačili?

Hvala za vaša poročanja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 11:40:39   
neisha
Jaz se bom sicer odločila za denar, ampak sem slišala, da so stvari v paketu kar kvalitetne. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 11:44:13   
Mina1
Odvisno od tega, koliko in kaj že imaš oz. koliko si sama lahko privoščiš.

Jaz sem vzela denar.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 11:44:28   
bskrle
Sama sem vzela denar, znanka pa je zelo pohvalila trip-trap stolček.

(odgovor članu neisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 11:47:11   
*metuljčica*
SAMA SEM VZELA PAKET PRI PRVI NOSEČNOSTI, STOLČEK TRIP-TRAP IN JE ZELO OK PA TUDI STVARI SO BILE DOBRE NOTRI, KER JE TUDI KOVTRČEK, KAPICE, PAJACKI, POVIJALKE, TETRA PLANICE, BRISAČA,...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 12:11:29   
honey
Jaz sem vzela denar, ker sem veliko oblačil dobila, voziček mi ni bil všeč, stolček sem pa tudi dobila, tako da mi ne bi nobena stvar prišla toliko prav, kot denar, pa sem raje sama kupila tisto, kar mi je bilo všeč.

(odgovor članu *metuljčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 12:21:20   
srki
Ker sem oblekic imela že dovolj, sem vzela denar in potem nakupila še ostalo, predvsem sem se kar s plenicami, kremami za ritko in vlažilnimi robčki oborožila.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 12:27:50   
TONČI.
Za denar, si raje sama izberem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 12:38:35   
Anonimen
Ja a ni bolše da si sama zbereš za tiste 5o. ooo tisoč kar je tebi všeč sej da ne boš mislila da je v paketih kaj več noter čisto nič če ni še manj. Veš kaj vse lahko za ta denar kupiš ogromno cotic... tam maš pa par kompletkov.

Ne vem če si pametna vzemi denar!Jaz sem ga prvič in ga bom sedaj tudi.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 12:56:59   
GATA
Jaz sem vzela denar, ker sem ogromno stvari dobila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 12:57:50   
škratek
Zdravo!

Mi smo tudi vzeli denar. Potem pa lahko kupiš tisto kar je tebi všeč in takrat, ko rabiš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 13:40:47   
BarbaraE
Midva sva vzela paket in sicer tistega s trip-trap stolčkom. In sva potem pofotkala, ko sva odpirala paket, da bo spomin. Zdaj v drugo bova pa denarčka, ker imava tako ali tako vse od prvič. user posted image

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 13:54:40   
Pikabu
Anonimna, sploh ni res, da so paketi slabi. Mi smo v prvo vzeli paket s stolčkom in smo bili zelo zaodovljni. Ko sem sedaj pregledovala cunjice, so se tiste iz paketa mnogo lepše ohranile kot nekatere kao cenjene firme. Zdaj v drugo sva pa denar, ker pač vse imava, samo zaradi stolčka se pa ne splača, da imam vse podvojeno in bomo stolček naknadno kupili. Je odvinso od tega, kar rabiš in kaj ti prav pride. Če vse imaš, potem je res bolje denar, se mi pa od teh paketov zdi najboljši ta s stolčkom, pa mogoče pri prvem otroku tisti s štorkljo, ker ima več oblačilc, lupinice pa vozička pa jaz ne bi jemala.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 14:11:38   
lelaval
Jaz sem voziček kupila, prav tako avtosedež, lupinico in stolček za hranjenje pa dobila. Tako, da sem raje vzela denar. Pa cotk sem tudi dobila ogrmno, nekaj pa kupila. Sem jih lahko izbrala tiste, ki so meni bile všeč.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 14:30:55   
Maxica
Jaz sem obakrat vzela denar in si kupila pač tisto, kar sem rabila in želela.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 15:24:38   
Anonimen
Jaz sem vzela denar.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 15:45:08   
sato
Jaz sem tudi obakrat vzela denar in kupila tisto, kar sem potrebovala za user posted image . Nekaj stvari so mi posodile prijateljice ( predvsem pripomočke- ležalnik, lupinico, igralno podlogo -user posted image  za prijateljice ), kupila pa sem voziček, oblačila,  kozmetiko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 17:10:42   
Anonimen
Jaz bom vzela pa zavitek z lupinico, sem najprej nameravala denar pa sem ugotovila, da še nimam enih stvari, ki so noter, sploh pleničke, pa dekica še mi manjka, pa lupinica pa še kake drobnarije.

Kake so pa kaj barve teh oblačilc? Ker na slikicah so same neke živo rumene, pa mi to ni všeč user posted image user posted image

(odgovor članu sato)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 17:15:57   
noe
Jaz sem tud vzela denar, pa sem mu kupla  PP plikota

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 21:27:26   
**Petra**
Jaz sem prvič vzela denar, ker sem dosti stvari za oblečt dobila, opremo smo kupili, tako da bom v drugo tudi vzela denar.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 21:38:11   
Sofi
Tudi mi smo obakrat vzeli denar.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
13.9.2006 22:15:44   
sonchica
denar smo vzeli user posted image

_____________________________



(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
14.9.2006 11:23:29   
pikicaa
Jaz sem vzela paket z stolčkom trip-trap in sem bila zelo zadovoljna. Veliko uporabnih stvari dobiš zraven.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
14.9.2006 12:41:42   
BarbaraE
Matejka81 - barve oblekic so nevtralne. Vem pa, da mi ni bila všeč barva nahrbtnika, ki je bil v paketu, pa sem klicala v Artplet Kočevje - tam skompletirajo paket in sva šla z možem zamenjat nahrbtnik - brez problema. Tako da bi se najbrž dalo tudi glede oblekic zmenit, če ti ne bi bile všeč.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Paket ob rojstvu otroka ali denar?
17.9.2006 10:53:09   
Anonimen
Jaz sem prvič vzela paket z stolčkom tri-trap in sem super navdušena. Bi ga vzela tudi zdaj, če mi ga ne bi za prvega prinesel še stric. Tako da je bil eden sedaj pri nas, eden pri mojih, sedaj bosta pa oba pri nas. Pri drugem bom vzela denar. Mi je pa žal, da ni paketa samo s tetra pleničkami, ker so mi bile povijalne plenice iz paketa bolj všeč, kot pa od sestrične, ki jih je kupla verjetno v baby centru (te iz paketa so bol elastične in jih bolje poviješ okoli, one pa so bolj toge in proti koncu ga že skor nisem več mogla not povit).

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?