|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pag - Šimuni, mobilne hišice - je kdo bil?
27.7.2006 16:30:21   
lumpy
Ahoj,
zanima me če je kdo že bil  na Pagu v Campu Šimuni in sicer v mobilnih hišicah ( mi gremo varianto LUX).  Ta kamp mi je drugače poznan, saj bomo sedaj preživljali počitnice tam že 3 ali celo 4, ampak vedno smo campirali in se na le te nikoli nisem preveč ozirali  sedaj pa smo se s prijatelji zaradi malih  otrok odločili da gremo v hišico.

Zanima me če se oglasi kdo ki je to varianto že sprobal, naj kaj naj bomo pozorni, če česa v hišicah ni, kaj bi bilo primerno imeti zraven, če kaj ni vredu ali kaj je ok.......karkoli, da dobimo malo občutka.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pag - Šimuni, mobilne hišice - je kdo bil?
27.7.2006 22:42:41   
pinkiponki
Mi smo bili, ampak v Straškem in mislim, da se ne razlikujejo kaj dosti. Meni je bilo super to, da smo imeli klimo, vodo pri roki in pač ločene prostore, da gre lahko otrok zvečer v miru spat. "Problem" je bil pri nas v tem, ker smo imeli s sabo posteljico, ki je pa nikamor nismo mogli postaviti, ker je bilo povsod premalo prostora. Na srečo smo potem lahko v "kuhinji" naredili posteljo, ki je bila potem še dvakrat večja kot je njena in je še bolj fino spala. Bili pa smo v hišici, ki je bila kao za 5 oseb, samo je bilo placa za 4, sem pa v kampu videla, da so te hišice različne velikosti. Mi smo bili zadovoljni, je pa drugače vse bolj majhno, ni apartma, je pa sigurno bolj kumot kot pa npr. šotor ali kakšna manjša prikolica.

Pa prijeten dopust, seveda z dovolj vode user posted image  in ne preveč pasjo vročino.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pag - Šimuni, mobilne hišice - je kdo bil?
28.7.2006 7:48:44   
lumpy
Pinkiponki,
hvala za informacije. Joj, joj, mi imamo pa dve prenosni posteljici user posted image , ker imama dva mala otroka, pa bo že nekako, saj so ja 4 prostori. Dobro da si opozorila da se vemo pripravit.


Če se še karkoli spomniš, prosim kar napiši, če pa se javi še kdo, bom tudi vesela.

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pag - Šimuni, mobilne hišice - je kdo bil?
16.6.2009 17:11:49   
svita
Aje mogoče bil kdo v mobilnih hišicah DALMATIA v kampu Šimuni? Mi gremo letos zanimajo me vaše izkušnje.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?