|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pag- Mandre
21.8.2007 22:30:56   
Naty_ka
Mi smo letos bili tam. Za vse ki boste kdaj šli: kraj je res zelo lep. Urejen, čist. Cene zmerne. Še posebej je lepo ob večernih sprehodih. Plaža je v redu. Nekaj kamenja, nekaj skal. Tudi tisti drobni kamenček se najde. Primerna za družine z že malo večjimi otroci. Recimo tam nad 8 let. Za manjše ni najbolj, ker so skale in se lahko otrok spotakne in pade po njih.
Mi smo se vozili par km ven kopat. Tam pa so-bi temu lahko rekli -rajske plaže.  Našega 21 mesečnika smo komaj dobili iz vode. Pa je včasih imel že čisto modre ustnice pa bi še kar bil not...user posted image

Če pa kdo rabi še žuranje, pa je le par km stran Zrće user posted image .

Mi smo se imeli fajn user posted image . Pa prvič smo imeli tak app da je bilo do vode le 70 m user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pag- Mandre
21.8.2007 22:35:19   
total
Ja super,sam jaz mam najraje da imamo avto parkiran 10 dni in da se niakor ne vozimo kopat,tako da smo letos to imeli vse,app in plaža pred nosom.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pag- Mandre
21.8.2007 23:39:28   
hrabra miška
Moja sestra je ravnokar tam z družino. Oni so šli že drugič,hodijo pa eni ženski privat. Verjetno jim je všeč,drugače nebi šli zopet.user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pag- Mandre
22.8.2007 6:38:58   
srki
Ja, sem že slišala, da je lepo tam. Zrče-ne, hvala.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pag- Mandre
22.8.2007 7:49:01   
blue sky
Meni pa otok Pag v celoti sploh ni všeč in se mi ne zdi nekaj posebnega, ker se mi zdi totalno pust. Plaže so pa itak bedne, razen Zrče, kjer pa vidiš svega in svašta.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pag- Mandre
22.8.2007 8:08:35   
BLAŽIKA
Total, kje pa ste to bili, da ste imeli tako dobro lokacijo?
Za Pag pa jaz nimam besed, sem imela enkrat slabe izkušnje pa nikoli več me ne vidijo.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pag- Mandre
22.8.2007 8:32:55   
total
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Total, kje pa ste to bili, da ste imeli tako dobro lokacijo?
Za Pag pa jaz nimam besed, sem imela enkrat slabe izkušnje pa nikoli več me ne vidijo.



Turanj,pred Biogradom,res lepo in mislim da bomo še šliuser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pag- Mandre
22.8.2007 11:10:16   
lukec
V Turanj sem hodila kot otrok, letos sem bila tam po 20 letih (v bistvu v Filipjakovu) in smo se imeli super. Tja bomo še šli user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pag- Mandre
22.8.2007 21:56:46   
BLAŽIKA
Total ali imaš mogoče kakšne slikice in kontakt od tam.?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pag- Mandre
23.8.2007 10:09:45   
Anonimen
blue sky, ja na kateri plazi si pa ti bila, da je tako strasno bedna? Pa ravno plaze so najlepse na Pagu (in meni se to, da je tako pust .. zdaj, ko so ga ze ful pogozdili al kakorkoli, prav ni vec isto).

Naty_ka, kam ste se pa hodili kopat? Pri marini v Simunih je bila do letos ena lustna plaza, letos so pa vse zagradili, pa se ne da pridet vec zraven, edino po morju user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pag- Mandre
24.8.2007 21:30:39   
Naty_ka
Ribica, mi smo se hodili kopat na tiste plaže ki gledajo/so obrnjene proti Kustićom. Res so rajske plaže. Imaš pa na izbiro ali pesek ali drobne kamenčke ali mešanico teh dveh.
Kar se pa Paga tiče pa moram rečti da je ta del kjer smo bili mi kar precej poraščen in ni tako pust. Tam na drugi strani (Povljana) tam je majn zelenja. V bistvu je na tem delu mogoče videti tudi travnike in ravno so spravljali seno.user posted image

V Šimune smo pa hodili na kavo v tisto vilo-sem pozabila kako se ji reče. Kopali pa se tam nismo. Nismo utegnili.

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 24.8.2007 21:31:12 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pag- Mandre
24.8.2007 23:28:43   
Anonimen
aHA, potem ste bili najbrz na Čisti, Prnjici itd. user posted image  Mi smo letos hodili skoz na Prnjico, na Čisti je prevelika gneča, pa še 13kn je parkiranje user posted image  

Se trudim pogledat tvoj album, pa mi nekaj steka user posted image  

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?