|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRENOSNA POSTELJICA
15.10.2006 12:24:51   
Vesna
zanima me ali bi se mogoče prenosna posteljica obnesla kot posteljica za vsakdanjo rabo,kako je s tem ,ima kdo izkušnje?

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRENOSNA POSTELJICA
15.10.2006 12:35:16   
April
Ja seveda. Priporočam pa ti, da zraven daš še eno vzmetnico. Ker tiste, ki so priložene zložljivi posteljici so precej trde in neudobne.
Mi uporabljamo zložljivo posteljico za spanje čez dan ali pa pri babici in na dopustih. Notri imamo še en navaden jogi, tako tudi lažje položiš otroka notri, ker je ležišče višje. To se meni zdi tudi edina pomankljivost teh posteljic, da se je treba fejst sklonit, ko daš otroka spat.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRENOSNA POSTELJICA
15.10.2006 12:36:01   
Maleal
Ja lahko,s tem da si kupiš jogi.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRENOSNA POSTELJICA
15.10.2006 13:00:59   
BLAŽIKA
Kot so ti že punce povedale. Komot samo jogi daj noter, ker je zelo tanki tisti od posteljice.user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRENOSNA POSTELJICA
15.10.2006 16:16:19   
lukec
Prenosna posteljica z jogijem je čisto o.k., problem nastane le pri malo večjih user posted image (okrog drugega leta), ker zaradi višine jogija lahko sami splezajo venuser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRENOSNA POSTELJICA
15.10.2006 19:58:46   
ajdaN
Kako pa spleza venuser posted image ?! Me resno zanima, ker ima naš mali že pri 9m 80 cm. Pri nas ima na vikendu jogi v prenosni posteljici, pa pride vse skupaj nižje kot pa doma v navadni. Res pa je da sta oba jogija tanka - nekje 10 cm.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRENOSNA POSTELJICA
15.10.2006 21:58:59   
eya
Mi imamo pri babici prenosno posteljo+običajen jogi, a vseeno pride čisto nizko. Se pa super obnese.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (20%)

od 100 do 250 eur (7%)

od 250 do 500 eur (20%)

več kot 500 eur (53%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!