|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POMOČ prosim
12.9.2010 10:28:28   
Zamima
včeraj je našo malo nekaj pičlo, in je šla in strgala vse liste iz albumov z nalepkicami Hallo Kitty in Toy story 3...

Zdaj pa, če bi to bilo ene par slikic se ne bi sekirala, je pa v obeh albumih že veliko nalepkic user posted image user posted image , na srečo je po večini strgala samo liste in ni pretrgala nalepkic, ampak vseeno, kaka zbirka je zdaj to, če so listi zmečkani in vloženi v platnice albuma? user posted image
Zdaj edina rešitev bi bila, da kupim nov album in poskusim že nalepljene nalepke nekako rešiti, ampak kako? Če bi jih izrezala bi prerezala tisto sličico na drugi strani...

Zanima me, če je kdo že kdaj poskušal odlepiti že nalepljene nalepke tako, da je enostavno nalepljeno nalepko namočil v vodo? Tako kot pri znamkah? A to deluje? user posted image

grrr ne vem kak ji je to sploh na pamet padlo user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POMOČ prosim
12.9.2010 10:43:45   
zvesta
ne, namakanje ziher ne bo uspelo.... po moje ti zna ratat samo tako, da previdno odlepiš, saj je povoščen papir...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POMOČ prosim
12.9.2010 12:44:12   
Anonimen
Težka bo.
Zberi vse sličice in prelepi album s samolepilno prozorno folijo/tapeto, če ga želiš ohraniti.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POMOČ prosim
12.9.2010 12:46:57   
Zamima
hja, tako sem naredla.... kupila nova albuma user posted image , nalepkice, ki sem jih imela podvojene za menjavo, sem kar zalepila, ostale pa probam čist počasi in kar se da lepo odlepit in zalepit nazaj s tekočim lepilom,... le pa ni nobene nalepkice na drugi strani, ali je pa taka, ki jo že imam pa sličice kar izrežem ven s škarjami... zaenkrat sem na 4 - 5 strani prvega albuma aaah user posted image

upam, pa, da bom lahko vse nalepkice rešla...

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POMOČ prosim
12.9.2010 12:48:44   
Anonimen
To je pa bila jeza, da je še albuma treba takoj kupit.
No, upam da se je punca umirila.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.9.2010 14:30:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POMOČ prosim
12.9.2010 14:36:13   
CatJa
user posted image


Pa kdo zdaj zbira sličice? Ti ali otrok? Če jih je uničila, ima pač uničene. Če ji ne bi reševala riti, bi se mogoče celo naučila, kako se ravna s svojimi stvarmi. Razumem, da ti je škoda denarja, ki si ga zmetala stran, bi ji bila pa odlična šola, da jo kaznuješ s tem, da jih pač (začasno) ne kupujeta več. Ampak glede na paniko, ki jo zganjaš, dvomim, da si sploh pomislila na kazen.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POMOČ prosim
12.9.2010 16:24:16   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

včeraj je našo malo nekaj pičlo, in je šla in strgala vse liste iz albumov z nalepkicami Hallo Kitty in Toy story 3...



Ima tocno taksne albume kaksne je naredila. Mi ne kupujemo nadomestne igrace (slikice, albume) za zadevo, ki jo je otrok sam namerno unicil. Po novem, ker je ze zadosti star, hrano in pijaco, ki jo na vsak nacin hoce (mimo tega, da starsa menimo, da ni potrebna) in jo ne poje in popije - mu odracunamo od njegovih prihrankov.
Ce bi vedela kako to hitro ucinkuje, bi uvedli ze prej. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?