|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PAMPERSKE
8.12.2007 16:07:21   
Anonimen
Imam sinčka starega 2 meseca. Do zdaj smo uporabljali italijanske Pampers Sensitive in so super; zdaj pa bi poskusila kakšne druge Pamperske. Npr. Active fit, Dry al neki takega... Full jih je! user posted image  Katere mi priporočate?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 16:18:06   
Caarmen
Jaz uporabljam Activ fit in so mi super. Meni se zdi najbolj važno pri pamperski, kje je narejena. Če je narejena v Nemčiji je ok, če pa na Polskem pa ne zdrži niti kaplje urina. Sem pa vidla da jih delajo tud v UK - kakšne so pa ne vem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 16:22:16   
Anonimen
Ja, sej za to razliko Made in Poland al pa Made in Germany sem že slišala...

(odgovor članu Caarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 16:25:13   
only_me
mi pa nimamo problemov ne s poljskimi, ne z nemškimi.... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 16:29:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ja, sej za to razliko Made in Poland al pa Made in Germany sem že slišala...


Jst sm v bistvu za to razliko samo slišala, poskusili še nismo. Z italijanskimi Sensitve ni bilo problemov; zdaj pa ne vem na katere naj gremo. Kaj pa une Dry, so ok??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 16:50:55   
eya
Mi smo najbolj zadovoljni z activ fit, samo ne vem, če sp že za tako majhne tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 18:41:54   
kšpela
JAZ KO SEM PRISLA NA PLANICE  ST.3 SEM ZACELA UPORABLJATI ACTIV FIT IN SEM FUL ZADOVOLJNA.PREJ SEM PA NAVADNE PAMPERSKE PA PAMPERS PA TISTE KI IMAJO NOT LOSJON.AMPAK SEM Z ACTIV FIT NAJBOLJ ZADOVOLJNA.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 18:51:16   
ThinkPink
Meni so najboljše Activ fit, ki jih uporabljamo čez dan, ponoči pa Baby Dry, ki so po mojem bolj za lulanje. Obojne so super vpojne, samo res glej, da bodo made in Germany. Ko sem kupila made in Poland, je bila razlika očitna, niso tako vpojne in tudi zgledajo drugače.

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 21:00:03   
VesnaLana
IZVIRNO SPOROČILO: only_me

mi pa nimamo problemov ne s poljskimi, ne z nemškimi.... 


enako

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 21:18:38   
Rivi
IZVIRNO SPOROČILO: VesnaLana

IZVIRNO SPOROČILO: only_me

mi pa nimamo problemov ne s poljskimi, ne z nemškimi.... 


enako

mi tudi nimamo problemov....samo takrat, ko postanejo premajhne!

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 21:34:54   
crci06
Ne vem,če poljske pamperske res ne zadržijo niti kapljice urina user posted image , tukaj je pomoje vzrok to, kako poviješ otroka.

Za moje pojme je med enakimi plenicami poljske (mercator, DM, tus itd) ali nemške (mueller itd) izdelave bistvena razlika v tem, da nemške navadne pleničke imajo raztegljive trakce (tako, kot active fitke), poljske pa ne.
Jaz uporabljam večinoma Active Fit, pa mislim da so kar v vseh trgovinah nemškega porekla.

priporočam pa tudi te, "za spanje", ki zadržijo vlago 12 ur, čeprav sem zagovornik, da je treba pleničko pogosto menjat (razen ponoči).

Treba je pa vse preizkusit, kaj otroku (in staršem) najbolj paše in biti pripravljen tudi sorazmerno plačat kvaliteto.  

(odgovor članu Rivi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PAMPERSKE
8.12.2007 21:48:19   
Ajvy
activ fit....zelo zadovoljni

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 9:47:35   
N _ B
Uporabljamo Aktiv fit iz Müllerja (Made in Germany ali UK) ter Alana iz DM-a. Ima pa tudi DM nemške Aktiv fit. Trenutno v akciji za cca 16,50 EUR.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 10:27:01   
muck
Mi smo tudi najbolj zadovoljni z Activ fit. Podnevi in ponoči. user posted image

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 10:28:34   
muck
Aja v Muellerju jih imajo (80 kom) jumbo pakiranje po 17€.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 11:04:13   
Anonimen
Active fit made in germany so super. Kupujem jih v Millerju in če jih kdaj nimajo in imajo samo poljske mi dan uničijo. Ker ne zdržijo čez nočuser posted image .


(odgovor članu muck)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 14:20:46   
ajdaN
Active fit za oba - cena za user posted image , ampak zdržijo pa tudi po 13-14h če je treba.


IZVIRNO SPOROČILO: muck
Aja v Muellerju jih imajo (80 kom) jumbo pakiranje po 17€.


Cena je 17,99€, 80 kom je pa samo za št. 3. Pri večjih številkah se količina drastično zmanjšauser posted image .

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 14:39:57   
Anonimen
Sem že naročila Activ fit, pa bomo videli kako bo. user posted image  
Hvala vsem za nasvete. user posted image

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 14:50:15   
buba1131
Jaz imam pamperske iz mullerja in je moj fantek čez 3 ure ob strani na kateri leži skozi moker. Saj podnevi še gre vendar ponoči če ga previjam in preoblačim se čisto prebudi in noče nazaj zaspati.
Star pa je 18 dni.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 15:22:03   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Meni so najboljše Activ fit, ki jih uporabljamo čez dan, ponoči pa Baby Dry, ki so po mojem bolj za lulanje. Obojne so super vpojne, samo res glej, da bodo made in Germany. Ko sem kupila made in Poland, je bila razlika očitna, niso tako vpojne in tudi zgledajo drugače.


Mi enako. Mogoče ene res nimate problemov s poljskimi, ampak se mi zdi svinjsko nesramno, da so manj kvalitetne, stanejo pa enako!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 15:24:38   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: buba1131
Jaz imam pamperske iz mullerja in je moj fantek čez 3 ure ob strani na kateri leži skozi moker. Saj podnevi še gre vendar ponoči če ga previjam in preoblačim se čisto prebudi in noče nazaj zaspati.
Star pa je 18 dni.


Nočem ti pamet solit buba1131, ampak se je meni enako dogajalo, pa sem opazila, da mu plenice nisem vredu na ritko namontirala. Začela sem pazit, da so vsi robovi ob nogicah poravnani in da ima vmes med nogami, v plenici, prostor, od takrat naprej je tudi celo noč suh.

(odgovor članu buba1131)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 15:29:38   
Strawberrie Cherrie
št.3 že obstajajo Active fitke;

ves keč pri pamperskah je ta, da jih moraš dobro oviti okoli nogice. se pravi trakovi nikoli ne pridejo točno na potisk, ampak pod njega. nekaj časa trajalo, ampak smo pogruntali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 19:23:41   
bodoča
naš ima tudi pamperske, nimamo težav ne s poljskimi in ne z nemškimi. edino kar me moti pri teh activ beby, ki so poljske, da nimajo tolk elastičnih trakov. drugače pa zdaj večinoma kupujem samo activ fit in baby dry, ki so nemške, pa še te kupujem v avstriji, ker imam bližje do avstrijske bipe, kot do mullerja naprimer.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 19:44:58   
piči
Buba dobro poglej, ker iam muller tudi poljske pamperske. Tako da moraš bit res pozorna in jih dobro pregledati. Jaz sem se tudi hvalila da jih tam kupujem, nato pa sem ugotovila da so isto poljske,kot če bi jih kje drugje kupila.

Mi imamo pa problem, ker nam močijo na vrhu, pri trebuščku, ker skoz na trebuščku spančka. sem že probala skor vse fore pa nam vedno premoči.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PAMPERSKE
9.12.2007 20:55:02   
januška78
Pri nas so se obnesle tako Pampers Activ fit kot baby dry nemškega porekla.

(odgovor članu piči)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...





klavdi*

Koliko otrok imate?

2 (77%)

3 (12%)

4 (11%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!