|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroci na glasbila
17.1.2010 22:43:04   
Meggi
 Kako ste zavzete za glasbeno izobraževanje otrok?

Imate otročke vpisane v kakšno glasbeno šolo? Za kateri inštrument? Za kaj je največje zanimanje? Kaj navdušuje vas? Kakšen interes imajo otroci? Jih je potrebno fejst spodbujat? Kakšne želje vaše izpred let?
Meni so zelo všeč Citre. Vem sem staromodna a vseeno. Poznate koga ki se uči. Je na celskem kakšen program učenja?



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 8:00:20   
bskrle
Trenutno imajo doma otroško kitaro, pianino - spoznavajo glasbo preko petja, veliko  pojemo. 

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 8:24:33   
kalbo
Pri nas je aktualna kitara, orglice, flavta, ni da ni, sam da je džumbus. Kitara pa prevladuje.

Pazi, da vzpodbudiš otroka k tistemu inštrumentu, ki je njemu všeč in ne tistemu, ki je tebi. Če so citre tebi všeč, se jih ti nauči igrat. kitara je pa še najbolj praktični in vsestranski inštrument, pa še poceni je.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 8:51:57   
tamiflu
Moj  skoraj 10 letni sin hodi zdaj prvo leto v glasbeno, za sintisejzer.Mi je že lansko šolsko leto pravil, da bi hodil v glasbeno, pa ga nisem vpisala, ker sem  mislila, da bi zato hodil, ker pač njegov prijatelj in sošolec hodi.
Zdaj pa smo ga vpisali in bomo vidli.Zaenkrat še je volja.Instrument smo dobili, te pa bomo vidli, če bomo kdaj meli muzikanta za fešte doma.
Če pa ne, pa  pač ne.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 11:29:39   
majch
citre učijo v glasbeni v šentjurju. Samo, kar je tebi všeč, ni nujno da bo otrokom. Boljš da igra bobne z veseljem, pa grejo tebi na jetra kot obratno.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 11:38:53   
viv_
Moja ta velika je 1. razred in obiskuje glasbeno pripravnico, to je bil včasih RMO. V sklopu tega igrajo blok flavto in ji je zelo zelo všeč, tako da želi tudi naprej igrat flavto, ampak prečno.

Je pa velik naval na vse inštrumente, razen na harmoniko. Bomo videli, če bo jeseni sprejeta na flavto. Upam, da bo, ker res rada hodi.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 11:43:52   
**Tinkara78**
Hčerka je letnik 2004 in je imela letos možnost se vključiti v Glasbeno pripravnico. Jaz sem jo vpisala predvsem s tem namenom, da vzdrži teh 45 minut - da posluša, je na miru, ima občutek za domače naloge in seveda se sreča z javnim nastopom v drugačnem okolju.

Pred vpisom sem jo vprašala, če bi hodila in je rekla da ja. Za glasbilo se še niso odločali. Glede na to, da rada obiskuje pripravnico jo bom vpisala tudi naslednje leto.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.1.2010 12:07:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 13:20:19   
majch
glasbena pripravnica: poslušanje in učenje pesmic, prepoznavanje inštrumentov, igranje na orffov inštrumentarij, občutek za dolžino in višino tona, potem pa počasi tudi notne vrednosti, solmizacijske zloge in končno note kot take, tako da si nakoncu kar solidno pismen, da lahko v 1. razredu izbereš inštrument in ga začneš počasi igrat. No...vsaj tako je bilo, ko sem jaz hodila...ne vem, če imajo zdaj kak drugačen koncept. Pripravnica je fajn, saj se bolj skozi igro in na zabaven način naučiš enih osnov.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.1.2010 13:24:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 14:45:55   
viv_
Najbolje, da kontaktiraš Glasbeno šolo.

Pri nas Mirna hodi v Glasbeno šolo Kranj, imajo pa program za predšolske otroke in za 1. razred - potem je pa že inštrument.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroci na glasbila
18.1.2010 16:22:26   
majch
običajno v vsaki glasbeni šoli.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroci na glasbila
19.1.2010 18:49:46   
Meggi
Jaz še tud nisem slišala za to. Ne vem a je na Celjskem tud kaj takega?


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroci na glasbila
19.1.2010 18:59:33   
Gina
Naša se peto leto uči citre. V glasbeni šoli. Je pa s citrami tako, da je v Sloveniji zelo malo glasbenih pedagogov s primerno izobrazbo, tako da pri nas je bil malo problem, ko je šla učiteljica na porodniško, da so nekoga nadomestnega sploh dobili. Se je iz Raven vozila, če se prav spomnim. Citre so lep inštrument, ampak niso tolk izi za igrat, kot od daleč izgleda.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroci na glasbila
19.1.2010 23:38:02   
Meggi

Gina, superca!

Se zavedam da je moj interes nekaj drugega kot otrokov. A morda spodbudiš otroka da se za nekaj zavzame ne. Krasno pa je ko vidiš da otrok nekaj več zna, zmore. Hkrati pa tudi sebi dokaže da je sposoben in tako delček več v mozaiku samozavesti.

No, da se ne zgodi da se pri after 30 postaviš na smuče user posted image ... a nikoli ni prepozno

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroci na glasbila
20.1.2010 7:58:08   
ALWAYS LARA
moja 5 let stara tudi hodi v malo glasbeno, drugo leto če bo imela interes bo še hodila v pripravnico, pol pa inštrument. v glasbeno gre včasih ada, včasih ma pa ene prebliske, ampak mam filing da bolj zato, ker je enkrat nalogo mela narobe narejeno, pa si je to tako zamerlo, da jo skoz skrbi če ma domačo nalogo narejeno.
inštrument pa ker bo hotla, če bo kej hotla, neki je sanjala o violini..ooo škripanje :) sama sem 10 let hodila v glasbeno, igrala sem prečno flavto pa so me mogli staši skos priganjat, samo mi je pa zdej kul, da sem nardila zadevo vsaj na nižji stopnji.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?