|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroško kolo 16 col
24.8.2012 11:10:37   
Julija08
Za 4. rojstni dan nameravamo sinu kupiti kolo.
Zanima me kje bi imeli na zalogi čimveč otroških koles, ker kjerkoli sem gledala imajo enega ali dva...
Rada bi, da bi imeli vsaj par koles, da bi jih lahko probali in to na enem mestu.

Pa še zanimajo me predlogi za znamko itd...

Pa da je cena tam do cca. 250 evrov.


Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroško kolo 16 col
24.8.2012 11:23:07   
gondola
Tudi jaz ravno razmišljam o nakupu kolesa, za štiriletnika(septembra bo 4).  Sicer ti z izbiro trgovin ne morem kaj dosti pomagati, me pa zanima ali ste razmišljali o nakupu 14 colskega.
Jaz ne vem al je bolš 16 col al 14 col, nekako se ne morem odločiti. 12 colskega, ki ga ima sedaj ,pa vozi že brez pomožnih.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroško kolo 16 col
24.8.2012 11:38:54   
Julija08
Glede na to, da je 16 col od 4 let naprej jaz mislim, da je najbolje, da kupimo kar 16 col, ker 14 col mu zna biti drugo leto že premajhen...

(odgovor članu gondola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroško kolo 16 col
24.8.2012 12:00:41   
Julija08
Sin si je zamislil tega:

http://www.mojatrgovinica.si/sl/kolesa/4410-otrosko-kolo-spiderman-spectacular.html

ampak ne vem koliko je kaj kvaliteten, ker cena je ful ugodna.

Ima katera izkušnje s tem kolesom?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroško kolo 16 col
24.8.2012 13:15:48   
bori2
Fajn pri nakupu "na slepo" je če veš za težo samega kolesa.

Mi smo kolo kupili v Inersportu - so imeli več 16" za probat.
Drugače so pa kar dobro založeni Hervisi ter specialne "kolesarske" trgovine.

Vsekakor naj ga proba.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroško kolo 16 col
24.8.2012 14:45:58   
livia
Pojdite pogledat v speciaizirane kolesarske trgovine in ne v razne interšporte, hervise in podobno.
Odvisno od kod ste. V Lj imaš v BTCju Bauer, v Šiški imaš eno, v Izoli Ritoša, v Logatcu Cult, Bike center v MS in Mb, v Grižah Factorystore,...

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
25.8.2012 9:34:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroško kolo 16 col
27.8.2012 12:17:24   
Julija08
Sem iz Ljubljane, bom šla res malo po teh specializiranih trgovinah pogledat....mater cela znanost....ampak sem zadnjič od kolegice gledala enega Schwinn se mi zdi, pa je ful, ful težak...jih pa drugače kar pohvalijo;))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroško kolo 16 col
27.8.2012 12:29:40   
Tutan
Mi imamo KTM, 16colskega, alu okvir. Na splošno je zelo lahek v primerjavi z ostalimi otroškimi, kar sem videla v Hervisu in Intersportu. Edinole Merida ima enega otroškega tut OK s težo, pa mislim da en italijanski scirocco al neki takega, je reku mož, da je tudi OK.
Sicer ne vem, kakšna je bila točno cena, mi smo dali na znižanju zanj en malo preko 200€, drugače pa mislim, da je blizu 270€. Merida je bila za kakšnih 50€ cenejša, scirocco pa okoli 120, 130€.
Med temi tremi smo mi kolebali, pa na koncu vzeli KTMa, ker je bil fino znižan in res najbolk kvaliteten.
Schwinni so pa absolutno pretežki. Me prav zanima, kako lahko cca 16kg otrok dvigne Scwinna preko robnika user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroško kolo 16 col
27.8.2012 12:42:30   
livia
16 col Schwinna ti odsvetujem, ker je res težek.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroško kolo 16 col
28.8.2012 9:31:15   
Julija08
Mater sem mal poklicala okoli...pa skoraj nikjer nimajo več koles oz. samo še kak kos :(((((

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroško kolo 16 col
28.8.2012 9:53:57   
Bakfark
Razmislite o rabljenih kolesih, na bolhi jih je vse polno, nekatera zelo lepo ohranjena in za sprejemljivo ceno, sploh zdaj ko jih tako hitro prerastejo.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroško kolo 16 col
28.8.2012 9:59:07   
katipi
Bolha je res pravi naslov za nakup kolesa. user posted image Tudi pri nas si že nekaj dni ogledujemo to stran, ker nameravamo kupiti dve kolesi.user posted image
http://www.bolha.com/iskanje.php?ckat=&search=otro%C5%A1ko+kolo

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroško kolo 16 col
28.8.2012 10:12:36   
ZmajTolovaj
V Grosuplju Škerlj. On res ve, o čem govori, in ti bo super zrihtal.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroško kolo 16 col
28.8.2012 10:51:33   
irenav
Odločit se moraš tudi ali torpedo zavore ali zavore na balanci. Mi imamo dvojčka (kmalu 4 letnika) in Vidu je ljubše nožno zaviranje, Ani pa ročno, in zato smo Ani kupili na bolhi 16 colsko kolo na ročno zaviranje, ki ga še ne uporablja. Vid pa se že 2 meseca vozi z 16 colskim. Oba sta imela prva kolesa 12 colska na ročno zaviranje in Vidu sploh ni bilo po volji. Se bo pa moral na 20 colskem naučit z rokcami zavirat :).

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroško kolo 16 col
28.8.2012 22:19:00   
Zora*
Mi bomo kupili našemu kolo za 6. rojstni dan. Sedaj še vozi 14-colskega. Sigurno bi že lahko 16-colskega, a sva se odločila, da je boljše, da ima malo manjše kolo (ki pa mu ni premajhno), ki ga res obvlada.

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroško kolo 16 col
29.8.2012 12:01:47   
Julija08
evo kupila kolo!!!!

Preštudirala sem vse živo na netu, obiskala najmanj 5 trgovin...v vsaki mogoče po 1, največ dva kolesa 16"...potem sem šla čisto slučajno po Dunajski in sem na vogalu videla trgovino s kolesi...sem jo že prej videla ampak sem čisto pozabila.

Sem se ustavila, imeli so 5 koles, že zgledali so kvalitetno in udobno...sinu je bil takoj všeč, prodajalec je bil ful prijazen je dal kolesa na ulico, da jih je sin probal, mu tudi zvišal sedež....v glavnem super....

smo se odločili oz. sin se je odločil za tega:

http://rogosport.si/index.php?b=541&o=da9094ac91c4ec618ea7ce955c8468c0ed8293d3d14da35c58a0ac5754a59253626a578f9e645389a063

v zeleni barvi, zraven ima še kovček, prodajalec mu je dal zraven še zvonček (si ga je lahko sam izbral), preden smo šli je serviser kolo še pogledal, napumpal....v glavnem ful zadovoljna z izbiro in postrežbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroško kolo 16 col
29.8.2012 17:44:59   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: livia

16 col Schwinna ti odsvetujem, ker je res težek.


Mi smo ga imeli. Izjemno trpezno kolo in teza sploh ni taksen problem. Navsezadnje otroci ne bodo na hitrostnih dirkas s temi kolesi, da bi bila teza tako pomembna. Moja generacija je kar nekaj misic ustvarila s "neznosno tezkimi" kolesi, pa nam nikoli misice niso bile odvec. Govorimo pa o razliki 2,3 kilogramov, tako da....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroško kolo 16 col
30.8.2012 8:16:25   
Zora*
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

smo se odločili oz. sin se je odločil za tega:

http://rogosport.si/index.php?b=541&o=da9094ac91c4ec618ea7ce955c8468c0ed8293d3d14da35c58a0ac5754a59253626a578f9e645389a063

v zeleni barvi, zraven ima še kovček, prodajalec mu je dal zraven še zvonček (si ga je lahko sam izbral), preden smo šli je serviser kolo še pogledal, napumpal....v glavnem ful zadovoljna z izbiro in postrežbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


O, tole pa dobro zveni in izgleda user posted image
Mislim, da bomo šli mi tudi pogledat.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!