|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 13:11:44   
PIRANJA
Mislim da mi je Malika enkrat priporočila, da je ful dobro da se prvo naučijo vožnje s tem poganjalcem. Opazujem prav tega poganjalec sprint Kettler. Kakšne pa so vaše izkušnje, ker ga bom po vsej verjetnosti kupila. Se pa že sam vozi z triciklom, tako da se lovim, ali poganjalec prskočiti in mu kupiti z pomožnimi koleščki ali ta poganjalec brez pedal. Kaj mi svetujete poznavalke z izkušnjami?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 13:16:15   
Luni
Poganjalec je primeren za otroke od leta dalje. Naš srednji sedemletnik se še zdaj spravi nanj. Imamo pa traktorček, zelo kvaliteten. Naša Maška ga že veselo uporablja in prav uživa. Mislim, da ni nikoli prepozno, ker daje malo drugačne užitke user posted image , kot kolo.

_____________________________



(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 13:25:52   
Anonimen
Eh, vse je odvisno od otroka. Moji ta mali je vse zanimivo ravno 3 dni ali pa če imam srečo kak dan več. Tako je tudi z poganjalcem...user posted image user posted image

Se mi pa osebno zdi zelo dobra in uporabna igrača.user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 13:34:02   
Lenny
user posted image

Tegale je najin dvoletnik ravno dobil za rojstni dan. Pridno poskuša, čeprav mu manjka še malo vaje. Všeč nama je bil zato, ker se da regulirati višina sedeža in bilance, pa še zavoro ima.
Koliko časa bo vadil, sporočim naknadno user posted image
Tekalnik zelo hvalijo zaradi učenja ravnotežja. Baje otroci potem vozijo kolo kar brez pomožnih koles. Ko opazujem malčke na tehle zadevicah, so eni pravi mojstri.

< Sporočilo je popravil Lenny -- 13.5.2008 13:35:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 14:28:01   
PIRANJA
Lenny, ali je ta zadeva nastavljiva navzdol, da otrok ki meri 88 ali 89 cm doseže tla. Mislim, koliko gre sedež max. navzdol?

Hvala za odgovor

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 14:40:20   
Lenny
Je, ja. Naš piškot ima cca. 96-97 cm in brez težav doseže. Če se ne motim, je na škatli pisalo, da je min. višina sedeža 42 cm.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 14:56:03   
Nika v službi
Mi imamo takega Kettler Speedi, samo v rdeči izvedbi. Naša Nika ga je dobila za 2. RD in od takrat ga redno uporablja. Imam same pohvale in ga lahko le toplo priporočim.
Naša frajla je postala že prava mojstrica na njem, brez težav se požene in z dvignjenimi nogami pelje nekaj časa, tako da sama lovi ravnotežje.

Takole se je spuščala po klančini na oddihu v Radencih
user posted image

In še malce bližje
user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 15:36:40   
orhideja1
Koliko stane ta poganjalček?

lp, O.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 16:09:44   
2XXL
No, že večkrat smo ga hvalili. Lahko uporabite iskalnikuser posted image  in boste našli ful zadetkov. Meni osebno je to ena boljših zadev user posted image user posted image (pa sta oba imela veliko prevoznih sredstev user posted image ).
Cena: http://www.igrarija.com/trg/index.php?hid=13&sid=70 LP

(odgovor članu orhideja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
13.5.2008 18:18:19   
žlička
mi smo kupili lesenega v mullerju, cena je bila 40 €. Nas 2 in pol letnik se se privaja, vsak dan gre kaksen krog, da se bo navadil, ima pa raje traktor na pedala, ker ga bolje obvlada, upam da bo tudi tega poganjalca osvojil.

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu 2XXL)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroško kolo - (poganjalec)- brez pedal
14.5.2008 9:52:22   
Lenny
Prejšnji petek sva ga kupila v Toys-u v Gradcu in plačala 49,90 EUR. Lesen je bil pa po 39,90 EUR, samo ni imel možnosti nastavljanja višine sedeža in bilance, kar imajo nekateri leseni modeli.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?