|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški košarkarski koš
29.5.2008 8:22:20   
PIRANJA
Kje ga kupiti. ne posebno veliko zadevo. Za otroka starega 3 leta ki zelo rad meče na koš, včasih ga kar improviziramo s kakim smetnjakomuser posted image , pa to nikamor ne izgleda...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroški košarkarski koš
29.5.2008 8:53:28   
lelaval
Mislim, da sta še  Lidl in Hofer imela kaka 2 tedna nazaj v reklami koš s stojalom - ki se nastavlja višina. Cena pa je bila cca 50 ali 70 EUR.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroški košarkarski koš
29.5.2008 9:31:18   
mama_milchy
jaz sem ga zasledila v mercator centru, stane pa cca.20,oo€ in ga bo dobil Žigec za svoj 3.rojstni dan, ker je zgleda po tatiju mali košarkaš
user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroški košarkarski koš
29.5.2008 13:26:03   
blak
Včeraj sem ga videla v Mullerju. Nevem ne koliko stane ne koliko je velik, vem le, da obstaja.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroški košarkarski koš
29.5.2008 13:36:21   
Maxica
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165369

Mi smo ga sicer kupili okrog Miklavža v BC, vendar prav takega zdaj ne najdem na njihovi spletni strani. Je nižji, res tak primeren za bolj majhne otročke.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroški košarkarski koš
29.5.2008 15:47:14   
2XXL
Ta je nastavljiv, mogoče vam bo všeč:http://www.sportniksi.com/trg/detajl.php?id=278&hid=17.

< Sporočilo je popravil shorty -- 29.5.2008 16:05:03 >

(odgovor članu 2XXL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?