|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otekline okrog oči
12.1.2006 9:57:55   
tehnofil
Našemu malčku so prišli na plan prvi zobki po 4,2meseca.
Takrat smo imeli tudi drugo cepljenje.

Sedaj ima od takrat do danes (7,1m) oteklino pod očimi. Zabuhle očke. Včasih bolj ali manj.
Ne vemo ali so stvari povezane, ali je to od česa drugega.

Ali ima še kdo podobne težave? Teste za alergijo na cepivo dobimo čez 2-3tedne.

l.p. matjaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otekline okrog oči
13.1.2006 13:31:04   
tehnofil

Ali ima še kdo podobne težave?

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otekline okrog oči
13.1.2006 14:39:33   
ZARA
oj...ne vem, kaj bi lahko bilo to... a si kaj pediatra vprašal??
Jst sem imela otekle oči eno obdobje, ko mi je manjkalo kalcija.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otekline okrog oči
13.1.2006 17:35:56   
trinca
V navodilu za uporabo cepiva Infanrinx-IPV+Hib, s katerim naj bi bili cepljeni naši otroci proti davici, tetanusu, otroški paralizi, oslovskemu kašlju in hemofilusu, je med številnimi nezeželjenimi učinki navedeno tudi otekanje okrog oči. Na moje vprašanje, ali sploh in če, kdaj ti s cepljenjem pridobljeni "nezaželjeni učinki" izginejo, mi noben alergolog ali pediater ni dal jasnega oz. oprijemljivega odgovora.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otekline okrog oči
17.1.2006 16:29:57   
tehnofil
Pediatrinja pravi da misli da ni od cepiva. Nekako se mi zdi, da drugače tudi reči ne more, vendar je tretje cepljenje prestavila do prihoda izvidov.Nam se zdi, da bi oteklina znala biti od cepljenja. Ali ima še kdo podobne izkušnje z oteklino okrog oči?
l.p.


(odgovor članu trinca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otekline okrog oči
17.1.2006 16:45:25   
trinca
Slišala sem že za več takšnih in drugačnih primerov, pri čemer je oteklina pod očmi "manjše" zlo - če se sploh da govoriti o manjšem ali večjem, kadar gre za posledice, ki jih ne bi smelo biti. Tudi na naših in tujih (nemški, ameriški) spletnih straneh in forumih je bilo o tem veliko napisanega. Prebrskaj malo.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otekline okrog oči
17.1.2006 16:48:05   
CIPRESA
Jaz ti lahko pomagam le tako da povem da imamo pri nas pa tudi otroci med njimi kadar smo prehlajeni velikokrat bolj otekle oči kot neki podočnjaki pa ne samo odspodej tudi nad vekami. To je pri nas posledica vročine ali pa močnega prehlada. To ni samo pri nas ta večjih tudi pri otrocih vidim da je tako. Ko pride nečak k meni na obisk z takimi očmi (star skoraj 2 leti) takoj vprašam če je prehlajen in takrat tudi vedno je, pri našem Žigu še nisem zasledila tega je pa velika verjetnost da bo imel isto.
Nevem no mi ne delamo panike ker to po kakem tednu zgine sem pa že od velikih slišala da po oteklih očeh tudi vidijo da je otrok prehlajen ali da ima vročino (predvsem babic).

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otekline okrog oči
17.1.2006 17:03:13   
CIPRESA
še nekaj, nekje (pa nevem kje sedaj) sem prebrala da so posledica oteklih oči lahko tudi težave z ledvicami. Upam da bo vse vredu!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?