|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh, ta vreme
5.7.2005 11:07:20   
Bejba
Men se bo počas sfuzlal. Kako naj oblečem našega sončka v tem vremenu za ven :zmeden:? Dolge hlače, kratke rokave - dolge hlače, dolge rokave, body spodaj ali brez???????????
Joj, vsak dan drugač, pol pa bod pameten :zmeden2:.

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oh, ta vreme
5.7.2005 11:09:41   
Teni_
Danes bom ji oblekla dolge hlače, kratke rokave, pa jaknico preko. No pa zokne in teniske. Tako nekako grem jaz, oz. jaz grem brez jaknice.
Po moje je čisto dovolj. Ali pa če mu je bolj hladno daj body z dolgimi rokavi.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oh, ta vreme
5.7.2005 11:15:42   
Lauri mauri
Ja res je to vreme muhasto za naše sončke in te drastične spremembe :zmeden2: niso nič kaj dobrodošle za zdravje. Če jih preveč "zadekavaš" ni dobro, a če je premalo oblečen pa mu hitro lahko začne na noska teč.
Jaz ji oblačim lahke poletne obleke z dolgimi rokavi in hlačami ali bodi in kratko majčko, s sabo pa imam še jopico, če se mi zdi na sredi sprehoda prehladno. S sabo imam tudi pleničko, če imava kratke hlače in ko zaspi jo pokrijem.
Danes pa jo bom kar toplo oblekla, če se ogreje, ji bom slekla zg. del...


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oh, ta vreme
5.7.2005 11:15:54   
Errai
Jaz ga oblečem tako kot sebe. Danes zjutraj je imel na sprehodu bodi s kratkimi rokavi, dolge hlače in zgornji del trenirke. Pa štumfke seveda.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oh, ta vreme
5.7.2005 11:22:01   
blaži
Bodija z kratkimi rokavi, tanke hlače dolge, zoknčke, gor pa kakšno jopčko. Če pa postane vroče pa ga lahko slečeš tudi samo do bodija. Raje več kot premalo pa tako da se da slečt. rezerva pa tudi včasih prav pride.

Lep deževen dan vsem B.:racka:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oh, ta vreme
5.7.2005 12:42:15   
BONI*
Jaz ta problem rešim tako, da ne greva nič ven:)- Ne, sej se hecam! Oblečen je v bodi z dolgimi rokavi in dolge kavbojke, pa seveda nogavice. Ko bomo šli ven, bo imel najverjetneje čez še jopico.

Lp, Boni

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oh, ta vreme
5.7.2005 14:01:52   
Natas@
nAŠ je danes oblečen: dolge hlače, bodi z dolgimi rokavi, čez tanek pulover in nogavice. Zunaj pa je bilo 17,5*

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Oh, ta vreme
5.7.2005 14:23:09   
cinci
vešse mi zdi da boš sama še najbolje vedla za svojega:duda:
ane? :rozica: podobno kot sebe pa je:sloncek:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Oh, ta vreme
5.7.2005 15:10:29   
SISI25
isto kot mojcaH

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ime Hugo
Evaa1

Kakšno se vam zdi moško ime Hudo?

Všeč (13%)

Ni všeč (87%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!