|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 14:11:22   
pina colada
...nikakor nam ne "zalaufa" :((:((:((!
Matramo se že ene 3 tedne, pa mali nikakor ne sprejme...Po flaški je vse dobro za jest, po žlički pa ni šans. Sem najprej mislila, da je problem v okusu, pa ni to to! Vse, kar mu z žličko v usta nesem, spljuva ven, 5-10 min še prenese ta "hec", pol pa jok za pop....

Koliko časa je pr vas trajalo, da so se navadli po žlički jest???

Men se že kr meša, ta štos ponavljat vsake 2-3 ure,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 14:21:53   
Anonimen
Pri nas je bilo podobno. Pa sem si mislia, da če se vsi otroci tistih, ki so malo čudne in naprimer malo zapostavljajo svoje otroke (saj veš, polno je takih), uspejo naučiti jesti po žlici, potem ni vrag, da se ne bi še moj. Res, še vsak se je. Mogoče je še malo prezgodaj.

(odgovor članu pina colada)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 15:03:14   
eva1
Moj pa po flaški ne zna jest oz. pit-po žlički pa mu gre super-nč ne pluva, lepo pogoltne, poje veliko za moje pojme še preveč!
A je tvoj :duda: bil dojen? Pojma nimam, kako ga navaditi na žličko-upan, da se boste kmalu ulavfali!

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 15:16:16   
pina colada
Polno dojen prvih 5 mes., nato sem mu začela dodajat (samo pregomin), ker so moje mlekarne začele štrajkat. Zdej je star 6,5 mes. in se matrava še kej drucga pojest po žlički..

Je pa alergik na jajca in mleko, pa še 1,5 mes. prej rojen, mogoče tud to kej vpliva :zmeden:, kaj pa vem...

Sicer pa po flaški spije riževo kašo in gris, mu je očitno dobro, ker spije po 130-180 ml, sam po žlički, to pa ne, mu je pa fuj...

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 15:24:00   
babylove
Počakaj z žličko, če je še ne sprejme. Včasih poskusi, da ti bo lahko pokazal, ko bo pripravljen. Drugače pa mu vse, kar želiš dati po žlički, popolnoma zmiksaj in če je pregosto, razredči z mlekom ter ga še dalje hrani po steklenički.

Moj je sicer lepo sprejel žličko, v nasprotnem primeru pa ga ne bi silila.

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 16:04:02   
špelica
Počasi, pri dvajsetih bo sigurno po žlici jedel!Še nobeden ni na flaši ostal! Eni prej, eni kasneje!

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 16:21:02   
pina colada
Špelica, ne boš verjela, ampak poznam enga, ki vse z rokami je, le juho spije, razen, če je v oštariji, se pomatra kulturno pojest; sam pir pa še zmeri najrajš po flaš spije:)-:)-:)-

Verjamem, da bo tud moj mali lupček enkrat osvojil žličko, mogoče sem samo jaz mal neučakana....

Če vas pa berem, pa vaši sončki že vsi pr 3,4 mes. po žlic jedo, pol bi pa še jaz rada, da bi moj pr sedmih tud to znal...

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 17:20:38   
eva1
pina colada ja moj ni znal na flaško pit, zato sem mu že v 1-2 mesecu dajala po žlički-mogoče zato obvlada!
Ja itak da prej al slej se bo že navadu-jst tut hočem da pije po flaški čaj, pa ne zna...pol pa žličko po žličko-uglavnem s čajem nikamor ne prideva! Zdej je še ok, k se dojiva, pa pr men dost dobiva, kaj bo pa pol, pa ne vem!

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Oh, ta žlička...
4.8.2005 21:43:05   
SaaS
Kako pa počneta to? Mu najprej ponudiš flaško in potem poskušata z žličko ali najprej z žlico in potem po flaši, ko po žlici ne gre.
Midva sva začela pri 6.mesecih. Če je bil zelo lačen in zmatran, sploh ni blo šans po žlički, ker je bilo čist prepočasi. Kvečjemu, če sem ga najprej malo podojila, potem pa naprej. Ko pa ni bilo take hude sile, se je pa dalo jesti po žlici, na koncu pa še malo crkljanja na prsih.
Predvsem naj bo spočit, ko to počneta. In ta hudo lakoto potešita po flaški pa potem probajta po žlički. Mogoče bo tako šlo. Hranjenje po flaški ali dojenje je veliko hitrejše kot matranje z žličko in veliko otrok zgubi živce, ča hrana ni takoj v želodčku.

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Oh, ta žlička...
5.8.2005 14:34:24   
špelica
Pina colada,

mi smo štartali z žličko pri šestih mesecih in je šlo prav tako počasi, tudi koščki mu niso všeč, je bolj za tekoče in zmiksano še zdaj, ko ima 10 mesecev, pa se ne sekiram. O tistih, ki dajejo po žličkah pri štirih mesecih pa raje ne bi, pa o uvajanju goste hrane tudi ne!

Malo potrpljenja, pa bo! Pri dvajsetih se pa lahko vseeno pa flašo vrne, tudi če žličko že osvoji, ne!Upajmo samo, da se ne bo. Tle bo bolj druga vzgoja prišla do pomena.

(odgovor članu pina colada)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime za deklico
Lucka9

Katero ime vam je všeč?

Anastazija (17%)

Arija (10%)

Živa (31%)

Klara (42%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!