|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ograjica oz. varovalo za posteljico
25.2.2008 17:34:35   
Anonimen
Kakšne priporočate? Kje na netu se jih kupi? Iščem, pa ne najdem. user posted image

Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
25.2.2008 17:36:02   
sandra85
http://soncek.si/si/oprema/ograje-varovala-g1097.shtml
to misliš?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
25.2.2008 17:47:10   
Anonimen
Nekaj takega ja. Hvala. user posted image  

Izkušnje iz prve roke??

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
25.2.2008 17:54:39   
sandra85
js jih še nimamuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
25.2.2008 17:55:58   
Anonimen
Vem. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
25.2.2008 19:29:34   
Talika19
Nisem zasledila, če kupuješ varovalo za veliko posteljo ali za malo posteljo od dojenčka. Jaz sem želela kupit varovalo za našo zakonsko posteljo, ker user posted image  spi pri nama. Kupila sem jo v Pikapolonici (tole), problem pa je v tem, da imamo mi jogi še zelo globoko v posteljo in potem ne moreš upogibat te ograjice, pa še tako debela je tista plastika spodaj, da se je jogi dvignil kar za nekaj cm. Tako sem jo mogla kar vrnit nazaj, ker nam ni prišlo v upoštev. Narejene so za tiste postelje, kjer je jogi na vrhu in ne globoko v postelji.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
25.2.2008 21:37:39   
Anonimen
Jaz sem želela kupit varovalo za našo zakonsko posteljo, ker spi pri nama. Kupila sem jo v Pikapolonici (tole), problem pa je v tem, da imamo mi jogi še zelo globoko v posteljo in potem ne moreš upogibat te ograjice, pa še tako debela je tista plastika spodaj, da se je jogi dvignil kar za nekaj cm. Tako sem jo mogla kar vrnit nazaj, ker nam ni prišlo v upoštev. Narejene so za tiste postelje, kjer je jogi na vrhu in ne globoko v postelji.

_____________________________

Jaz imam tudi takšno. Smo jo samo namontirali in pospravili v imaro. Ker sem original embalažo vrgla sproti in račun založćila je nisem mogla menjat. Če katera želi jo prodam- nerabljena.

(odgovor članu Talika19)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
26.2.2008 7:54:31   
anju
ko sem v BC spraševala za ograje in so mi pokazali take, kot jih opisujeta dve pred mano in sem rekla, da ne, ker imamo globoko posteljo, mi je rekla, da obstaja neka mreža, ki jo rabijo tudi za pograde, samo oni jo nimajo... ma si ne predstavljam kako naj bi izgledala ta mrežauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ograjica oz. varovalo za posteljico
26.2.2008 8:45:12   
Anonimen
Aha hvala. Za to veliko posteljo kupujem, ja. Samo mi imamo jogi tudi globoko v postelji. user posted image


(odgovor članu anju)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?