|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstranjevanje prevleke Maxi - cosi lupinice
16.7.2006 10:16:14   
makica
Živjo,

Mene zanima ali je katera že ostranila in oprala prevleko Maxi-cosi lupinice. Jaz sem se trudila odstranit, vendar  se mi zdi, da bi morala razparati šiv na traku, ki regulira zatisnjenje pasov. Ker sem potem malo skeptična še o varnosti me zanima ali je katera to že naredila in na kakšen način

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstranjevanje prevleke Maxi - cosi lupinice
16.7.2006 11:10:50   
mikecpikec
ja, mi smo tudi skoraj doktorirali iz tega user posted image

fora je v tem, da ta trak za reguliranje pasov lahko odstraniš, in sicer na spodnji strani lupinice je "zahaklan" na dva takšna zobčka. V bistvu ga samo snameš s teh dveh zobčkov.

Joj, sej sploh ne vem, kako bi ti to lahko bolje razložila. user posted image  
Upam, da ti bo uspelo.

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstranjevanje prevleke Maxi - cosi lupinice
16.7.2006 17:50:40   
natasar
Tudi jaz sem vlekla in vlekla, pa ni šlo.Potem pa sem ugotovila-isto kot pri Maxi Cosi Priori (od 9 kg naprej), da so notranji pasi posebej in se potegnejo ven iz tistih prišitih.Mislim, da bi mogli dati tudi za te podrobnosti navodila. user posted image

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstranjevanje prevleke Maxi - cosi lupinice
17.7.2006 17:28:15   
makica
Hvala vama za odgovore. Prevleko sem uspešno odstranila.

LP

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?