|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odprta kuverta II del
25.2.2011 10:41:13   
Anonimen
Kaj pa storiš, če dobiš priporočeno pošto naslovljeno nase, notri pa odločba za nekoga drugega? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 10:43:37   
liliana
Pokličeš k izdajatelju odločbe in jim poveš, da so naredili en majhen kiks.....in jim ali pošlješ odločbo nazaj ali pa oni pošljejo novo......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 10:50:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pokličeš k izdajatelju odločbe in jim poveš, da so naredili en majhen kiks.....in jim ali pošlješ odločbo nazaj ali pa oni pošljejo novo......


Vem, vem. Sem to tudi že storila. user posted image
Bolj sem pričakovala odgovor v smislu zalepiš si oči, da ne bi slučajno prebral, koliko več denarja bodo dobili. user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 10:53:04   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pokličeš k izdajatelju odločbe in jim poveš, da so naredili en majhen kiks.....in jim ali pošlješ odločbo nazaj ali pa oni pošljejo novo......


Vem, vem. Sem to tudi že storila. user posted image
Bolj sem pričakovala odgovor v smislu zalepiš si oči, da ne bi slučajno prebral, koliko več denarja bodo dobili. user posted image


Pa ja....dvakrat prebereš....naslovnika, da preveriš, če ga slučajno poznaš in potem vsebino.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 10:57:06   
betty.ford
pokličeš informacijsko pooblaščenko, kakšno komercialno tv in narediš štalo - s tem doživiš svojim 5 minut slave.user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 10:59:50   
Klemy82
Na Svet klicat, takoj!!! Keeer, če si ti dobila odločbo nekoga drugega, KAJ PA ČE, je nekdo drug dobil tvojo???? In zdaj razpolaga s tvojim finančnim stanjem???user posted image user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 11:12:45   
PinaNina
Tko sem jaz dobila od Hypo Banke v službo, k smo imeli lizing za službeno vozilo. Zraven pa še kup papirjev za druge firme(vsaj 10 firm). Sem klicala, da so nardeili big napako. Pa mi je ženšče na drugi strani reklo, da jih naj enostavno pošljem nazaj. Lahko bi jih enostavno vrgla stran.

Kaj čmo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 11:16:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Na Svet klicat, takoj!!! Keeer, če si ti dobila odločbo nekoga drugega, KAJ PA ČE, je nekdo drug dobil tvojo???? In zdaj razpolaga s tvojim finančnim stanjem???user posted image user posted image


Pa ravno to se je zgodilo. Mojo so dobili oni. Pa še jaz vem kdo so, oni pa mene ne poznajo. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 13:00:35   
HHH
Enkrat sem dobila bančni izpisek na dveh listih. Prvi je bil moj, drugi pa od nekoga drugega. Sem klicala na banko in so mi povedali, da se jim je cela linija zamaknila za en list in tako smo vsi dobili pol svojega, pol tujega. Tudi "oprostite" ni zmogla. Samo zarenčala je, naj počakam, bodo poslali drugega.

Drugi primer: V firmi smo imeli obdobne zdravstvene preglede. Čez nekaj dni dobim izvide. Bili so za 10 delavcev iz neke druge firme. Spet pokličem in mi pove, da je pomota, da so zamenjali kuverte in da so naši šli pa na to drugo firmo. No, ta je zmogla "oprostite".

jaz pa se vprašam: Kaj pa varstvo osebnih podatkov?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 13:43:47   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Na Svet klicat, takoj!!! Keeer, če si ti dobila odločbo nekoga drugega, KAJ PA ČE, je nekdo drug dobil tvojo???? In zdaj razpolaga s tvojim finančnim stanjem???user posted image user posted image


Ja in to je za kap trofit novica. Mater pa saj smo vsi samo ljudje in noben ni nezmotljiv. user posted image   Jaz bi naredila isto, poklicala izdajatelja odločbe, pa jim mal povedala, da naj bodo bolj pazljivi kam kaj pošiljajo.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odprta kuverta II del
25.2.2011 13:45:08   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Na Svet klicat, takoj!!! Keeer, če si ti dobila odločbo nekoga drugega, KAJ PA ČE, je nekdo drug dobil tvojo???? In zdaj razpolaga s tvojim finančnim stanjem???user posted image user posted image


Pa ravno to se je zgodilo. Mojo so dobili oni. Pa še jaz vem kdo so, oni pa mene ne poznajo. user posted image


Kako si tako prepričana, jaz na tvojem mestu ne bi bila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odprta kuverta II del
26.2.2011 3:35:35   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
Bolj sem pričakovala odgovor v smislu zalepiš si oči, da ne bi slučajno prebral, koliko več denarja bodo dobili. user posted image

V stilu...da si namesto kapljic za oči, nakapaš super sekundno lepilo?user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odprta kuverta II del
26.2.2011 10:58:37   
Anonimen
O, hudo.
Priporočeno user posted image  pošlje nazaj, lahko tudi z napačno vsebino user posted image , če si ravno pri volji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?