|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 12:42:26   
Veselka21
Zanima me, kako ste se oddolžili tistim, ki so vam posodili oblekice in druge stvari za dojenčka. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 12:47:12   
pipic
Z besedo hvala

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 12:48:09   
mika
Naši pupi , ko vrnejo stvari, prinesejo  za obleč...obleko majčko in nogavice, drugič  je dobila krilo, jopico in majčko...nekaj podobnega

< Sporočilo je popravil mika -- 22.5.2009 12:49:11 >

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 12:52:23   
emaa
Jaz posojam, kar se mene tiče je hvala dovolj, sem pa vesela, če dobim vrnjeno, takrat ko rečem, ne da moram prosit, pa prosit. 

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 13:00:22   
žab*ca
Jaz sem od prijateljice dobila zelo veliko,tako da dejansko nisem rabila dosti kupovati,razen za dušo,zato njenemu malemu kupim kak komplet boljše firme,pa za rd 50eur bona,pa kako igračo.Pa se včasih še kar počutim dolžno.

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 13:11:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Pa se včasih še kar počutim dolžno.


Zakaj? Prijateljica ti sigurno ni posodila stvari, zato da se boš počutila dolžno, ampak da ti pomaga.

Jaz z veseljem dam stvari, ampak le tistim, ki pazijo. od sorodnice sem dobila celo zapacane-neoprane, stvari nazaj. Nisem mogla verjet. Ajde, otrok je otrok in sigurno se naredi kak flek, ki ne gre dol, da pa sploh ne opere, je pa skrajno nemarno.

sedaj posojam le eni družini in niti slučajno ne pričakujem ne vem kaj. Že to kar so do sedaj hčeri prinesli, se mi zdi veliko.
Drugim pa ne mislim posojat, ker me zdnje čase malo lovi za še enimuser posted image ...ah bomo videliuser posted image

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 13:14:55   
emaa
Zakaj bi se počutila dolžno, posodiš zato, da, ker veš, da je kupovanje velik strošek (jaz sem mogla za dvojčka vse nakupiti), večinoma sem dobila nazaj takoj, ko so prerasli, zdaj pa že dolgo čakam na mala oblačila št. 50 in 56, ki vem, da so jih že nekaj časa prerasli, pa jih bo mogoče moja sestra rabila, pa bo zgleda prej rodila. Pa banjico tudi čakam, moram mal opomnit, ne bi rada sama rodila preden jo dobim nazaj. Mislim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 13:23:11   
Sončni žarek
Jaz sem posodila nekaj stvari bratrancu (lupinica, ležalnik, igralna podloga)....Oni pa mene sedaj zalagajo z oblačili za sina (res dobim čisto vse-revežu sploh ne morem nič kupit user posted image ).....

Sem ji ravno včeraj nesla 2vrečki nazaj, ker jih je naš prerasel in sem nesla: za sina-vsakega 1majčko iz h&m, ter eno kavo in capuccino, ter peskovnik za zunaj (so se preselili v hišo in nimajo nič igral zunaj)..... Toliko za pozornost-vse skupaj 50€.....Vem da ni nič pričakovala, ampak je bila ful, ful vesela-sploh peskovnika....

Meni pa je hotel bratranec dat dnar in ga itak nisem vzela, pol sta pa naša dva tudi dobila za oblečt....

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 13:38:54   
bskrle
Sama stalno mešetarim s cunjami, nikoli ničesar ne pričakujem v zahvalo, včasih sama  dam kakšno čokolado/ kavo/ vino, redko kakšno obleko.
Npr. včeraj sem dobila eno vrečko, za nas so prišle v poštev le 3 kr. hlače, ostalo je fantovsko in bom dala naprej.



_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 13:43:33   
žab*ca
Ma saj me prijateljica tudi skoz krega,ampak ne morem iz svoje kože.Mogoče zato ker je tako dobrodušna,da bi mi vse dala kar ima od malega,pa ne pustim,ker nekaj veselja naj mi pa le pusti ob nakupihuser posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 22:00:21   
Najaa
Jaz ko posodim, ne pričakujem nič. Sama pa ko vrnem, dam za otroka kakšno kinder jajčko ali kaj takega.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
22.5.2009 22:15:28   
Anonimen
Jaz tudi od tetine prijateljice dobivam ful cunjic na posojo, ker ima ravno eno leto starejšo hčerko. No in tut razmišljam, kako bi se ji zahvalila. Pomoje ji bom kupila kak večji paket plenic, al pa kako igračko za malo ...

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oddolžitev za izposojene oblekice itd.
24.5.2009 8:33:17   
hedviga
No, jaz sem sicer nekaj dobila v posojo, ne ne vem koliko z ozirom da imam dvojčka. Ampak vsaka cunja, tudi malo bolj znošene, je prišla prav. Ostalo sem kupila in to ni mejhen strošek.
KAr imam izposojenega bom sedaj vrnila, ko sta skoraj vse prerasla. Namen imam v zahvalo podariti kakšen bon, ker vem da stvari stanejo in vedno pride prav.
Obenem pa bom z veseljem posodila stvari naprej, saj je en kup malo rabljenih zadev in bom samo vesela, da bo še nošeno in tudi vem kako to prav pride. Škoda bi bilo spet kupovat,če imam eno goro, ki je ne potrebujem. Seveda bom posodila dobri prijateljici, ki ji zaupam. Kaj se ve mogoče se pa potem opogumimo še za kakšnega user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




varnost igrač
sindarin

Kako poskrbite, da je otrokova igrača varna?

nič, zaupam prodajalcu (15%)

nič, zaupam proizvajalcu (8%)

preberem deklaracijo (48%)

vprašam prodajalca za več informacij (15%)

pozanimam se pri prijateljih (14%)


Število vseh glasov: 265

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!