|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 13:40:55   
dabe
Živjo!

Mene pa zanima koliko imate vašeuser posted image  oblečene in pokrite ponoči?

Moja je stara 6 mesecev in sploh ne vem koliko jo naj oblečem in pokrivam?

Hvala in lp

_____________________________

Moj zlati sonček Ajda
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 13:55:56   
matic0105
Naš user posted image  je star en mesec, ponoči ima oblečen bodi z dolgimi rokavi, žabice, nogavičke, pokrit pa je s tankim koutrčkom. Vsake toliko časa preverim rokice, glavico, vedno je topel, tako da ga sigurno ne zebe. 

(odgovor članu dabe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 13:58:44   
tintin
bodi brez rokav, pižamica s kratkimi rokavi in hlačami (enodelna sicer), poletna spalna vreča

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 13:59:09   
tintin
aja, star je 6,5 meseca. Jaz ga načeloma oblačim tako kot sebe.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 14:01:56   
Jenny Anny
Naša je stara 7m in jo mam v zelo tanki pižamici (brez bodya), pa v poletni spalni vreči.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 14:21:55   
Anonimen
Moja bo stara kmalu 5 mesecev. Za spančkanje jo pa oblečem v bodi z dolgimi rokavi in jo vtaknemuser posted image  v spalno vrečo in že spi. Če je nočka hladnejša, jo pa pokrijem še z dekico.

(odgovor članu Jenny Anny)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 14:25:20   
pavlyna
IZVIRNO SPOROČILO: Teja27

Moja bo stara kmalu 5 mesecev. Za spančkanje jo pa oblečem v bodi z dolgimi rokavi in jo vtaknemuser posted image  v spalno vrečo in že spi. Če je nočka hladnejša, jo pa pokrijem še z dekico.


se podpišem,sam da je naša stara skor 7 muser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 14:43:44   
kristinaj
če imate toplo ji lahko daš bodi kratek rokav, tenke bombažne hlačke, lahko kratke in brez nogavičk. ko jo daš spat, fajn prezrači sobo in jaz naše najmanj urco nič ne pokrivam ker ji je vroče..... potem jo pa z eno rahlo rjuhco pokrijem....stari smo 13m a ni razlike s 6m dojenčkom

(odgovor članu dabe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 15:21:21   
tinkatonka
enodelna pižamica s kratkimi rokavi in hlačami

pokrit z rjuhico


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 15:50:22   
barika
tanjši body z dolgimi rokavi, pa (po)letna spalna vreča.  če je pa hladno (ko bi vsaj bilo) mu  dam še sp. del pižame gor.

o stopinjah v našem stanovanju pa rajši nebiuser posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 21:21:49   
Solero
Pajacek oz. pižama z dolgimi rokavi, nobene vreče ali kovtra. Je že prevroče.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 21:26:15   
sandra85
bodi z kratkimi ali pižamico z kratkimi, pokrit z rjuhico, ki jo kmalu dol zbrca.
poskušala sva ga različno oblačit, dokler nisva ugotovila, da mu tako najbolj ugaja


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 21:31:34   
madasa
jaz pa mojo 3m user posted image  oblečem v bodi kr. rokav in bombažne hlačke in pokrijem s pleničko. Kasneje jo pokrijem še s lahkim kovterčkom s tem da celo noč luftamo in je kar sveže oz. sem tudi jaz s kovtrom pokrita.
lp

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 21:45:46   
majra
Body brez rokavov, tanka pižamica z dolgimi rokavi in spalna vreča. Samo se mi zdi, da bo spalka kmalu prevroča. Kje ste kupile poletne spalne vreče oz. so ful tanke? MOja je kao poletna, sam se mi zdi kar topla. Brez nje pa ne moremo, ker se je navadila, da ko jo dam v spalko, se umiri in sama zaspi

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 21:55:04   
mateyka
dejte no, bodite zlate in povejte a se da kje pri nas v sloveniji dobit podobna tanka spalna vreča kot na sliki? jo iščem tukaj okoli, pa nisem nič podobnega našla
user posted image
ni podložena, samo bombažno blago - recimo ji "srajca/vreča" user posted image , ki se spodi zategne s trakcem.

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 21:57:00   
jančica
Naš pikec pa je oblečen samo v pižamico s kratkimi hlačami in kratkimi rokavami, nič pokrit. Imamo v sobi 27 stopinj, pa nikakor ne moremo ohladiti. Se mi je zbujal večkrat na noč, ko je bil bolj oblečen.

(odgovor članu dabe)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 21:57:38   
jančica
Star je pa osem mesecev.

(odgovor članu dabe)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 22:01:26   
aprilčica07
Spat gre v bodiju z dolgimi rokavčki in v tankih hlačkah, pokrit ni, ker se odkrije še predno ga pokrijemouser posted image , v sobi nimamo toplo, ker je tako obrnjena, da ni nikoli sonca notri in ga zato malo bolj oblečemo.. mu pa paše, ker spi celo noč, star pa je 13 mesecev:)  

(odgovor članu jančica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 22:17:09   
sandra85
mateyka si pogledala v H&M-u?

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 22:25:48   
lelaval
Naša najmlajša je stara 3 leta, pa spi v pižami s kratkimi rokavi. Že dojenček (rojena junija) je spala pri takih temperaturah le v bodiju s kratkimi rokavi (včasih le v majčki s kratkimi rokavi - da ji ni bilo prevroče po hrbtu), večinoma nepokrita, ali pa pokrita s tanko odejico ali tanko dekico. Sem vse 3 otroke po 1 tednu oblačila kot sebe.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
29.5.2008 23:32:19   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: madasa

jaz pa mojo 3m user posted image  oblečem v bodi kr. rokav in bombažne hlačke in pokrijem s pleničko. Kasneje jo pokrijem še s lahkim kovterčkom s tem da celo noč luftamo in je kar sveže oz. sem tudi jaz s kovtrom pokrita.
lp


Enako pri nas!

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
30.5.2008 8:15:37   
Blejka26
moja je stara 7mesecev pa jo imam v majčki na naramnice in samo z tenko dekico nogice pokrite..je full soparno v sobi

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
30.5.2008 8:26:40   
*kinnie*
Oblečen je v zelo tanko pižamico z dolgimi rokavi, pokrit pa čez nogice. Je pa res, da imamo ponoči na kip odprto okno.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
30.5.2008 9:27:41   
Anonimen
Bodi z dolgimi rokavi, spodnji del pidžame.

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oblečeni, pokriti ponoči - koliko?
30.5.2008 9:42:09   
Sisy
pri nas v bloku se segreje tudi do 25 stopinj zato jo oblečem v body s kratkimi rokavi,tanke dolge bombažne hlačke,brez štumfkov in rahlo pokrijem. Pa še to ji je včasih vroče in se odkriva. Bog ne daj da bi jo v kakršno koli vrečo tlačila.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Katero ime?
mel79



Jakob (28%)

Jaka (25%)

Aljaž (33%)

Sebastjan (14%)


Število vseh glasov: 679

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!